Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 28 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
* Awans do III Ligi: AKS Niwka Sosnowiec. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Czarni Sosnowiec, Unia Myszków. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 18: | Linia 18: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków|Unia Myszków]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|} | |} | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec |Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 6''' (2:4) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 4''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 211: | Linia 201: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec |Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 278: | Linia 258: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 345: | Linia 315: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza |Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 2''' (5:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 454: | Linia 415: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 521: | Linia 482: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 588: | Linia 549: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 655: | Linia 616: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 722: | Linia 683: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 856: | Linia 817: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
Linia 914: | Linia 885: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 938: | Linia 909: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 947: | Linia 918: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 956: | Linia 927: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 965: | Linia 936: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 974: | Linia 945: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 981: | Linia 952: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1005: | Linia 976: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1014: | Linia 985: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1023: | Linia 994: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1032: | Linia 1003: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1041: | Linia 1012: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1048: | Linia 1019: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1072: | Linia 1043: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1081: | Linia 1052: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1090: | Linia 1061: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1099: | Linia 1070: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1108: | Linia 1079: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1115: | Linia 1086: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1139: | Linia 1110: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1148: | Linia 1119: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1157: | Linia 1128: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1166: | Linia 1137: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1175: | Linia 1146: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1182: | Linia 1153: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1206: | Linia 1177: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1215: | Linia 1186: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1224: | Linia 1195: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1233: | Linia 1204: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1242: | Linia 1213: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1249: | Linia 1220: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1273: | Linia 1244: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1282: | Linia 1253: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1291: | Linia 1262: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1300: | Linia 1271: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1309: | Linia 1280: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1316: | Linia 1287: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1340: | Linia 1311: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1349: | Linia 1320: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1358: | Linia 1329: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1367: | Linia 1338: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1376: | Linia 1347: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1383: | Linia 1354: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1407: | Linia 1378: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1416: | Linia 1387: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1425: | Linia 1396: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1434: | Linia 1405: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1443: | Linia 1414: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1450: | Linia 1421: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 1462: | Linia 1433: | ||
[[Kategoria: Klasa A|1962]] | [[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: Klasa A | [[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 23:52, 19 mar 2023
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do III Ligi: AKS Niwka Sosnowiec. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Czarni Sosnowiec, Unia Myszków. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Niwka Sosnowiec (A) | 18 | 29 | ? | ? | ? | 43 | 16 |
2 | Polonia Sosnowiec | 18 | 25 | ? | ? | ? | 43 | 25 |
3 | RKS Grodziec | 18 | 19 | ? | ? | ? | 40 | 36 |
4 | Stal Będzin | 18 | 18 | ? | ? | ? | 29 | 24 |
5 | Górnik Kazimierz | 18 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29 | 37 |
6 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 18 | 17 | ? | ? | ? | 35 | 25 |
7 | Górnik Zagórze | 18 | 16 | ? | ? | ? | 25 | 34 |
8 | Częstochówka Częstochowa | 18 | 15 | ? | ? | ? | 34 | 40 |
9 | Czarni Sosnowiec (S) | 18 | 16 | ? | ? | ? | 21 | 22 |
10 | Unia Myszków (S) | 18 | 9 | ? | ? | ? | 19 | 47 |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Czarni Sosnowiec | RKS Grodziec | 1 : 2 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | AKS Niwka | Polonia Sosnowiec | 3 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Górnik Zagórze | 2 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Częstochówka | Stal Będzin | 2 : 6 (2:4) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Unia Myszków | Górnik Kazimierz | 3 : 4 (1:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Polonia Sosnowiec | Unia Myszków | 6 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | RKS Grodziec | 1 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Częstochówka Częstochowa | Czarni Sosnowiec | 2 : 2 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Stal Będzin | Górnik Dąbrowa Górnicza | 6 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Górnik Zagórze | AKS Niwka | 0 : 1 (0:1) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | AKS Niwka | Stal Będzin | 2 : 0 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | Czarni Sosnowiec | Górnik Kazimierz | 3 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Częstochówka | 0 : 2 (0:2) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | RKS Grodziec | Polonia Sosnowiec | 4 : 1 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | Unia Myszków | Górnik Zagórze | 2 : 3 (1:0) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Czarni Sosnowiec | 1 : 2 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Częstochówka | AKS Niwka | 2 : 2 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Stal Będzin | Unia Myszków | 1 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Górnik Zagórze | RKS Grodziec | 4 : 2 (2:2) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Polonia Sosnowiec | Górnik Kazimierz | 7 : 2 (5:1) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec