Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 24: | Linia 17: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 35: | Linia 28: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 46: | Linia 39: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 57: | Linia 50: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 68: | Linia 61: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 79: | Linia 72: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 90: | Linia 83: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 101: | Linia 94: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 123: | Linia 138: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Pogoń Blachownia]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stradom Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Poręba |Stal Poręba]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[MKS Poręba |Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Jedność Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 179: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 188: | Linia 222: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 197: | Linia 231: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 206: | Linia 240: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 214: | Linia 248: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 235: | Linia 270: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 244: | Linia 288: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 253: | Linia 297: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 262: | Linia 306: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 270: | Linia 314: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 291: | Linia 336: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 300: | Linia 345: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 309: | Linia 354: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 318: | Linia 363: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 326: | Linia 380: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 347: | Linia 402: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 356: | Linia 420: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 365: | Linia 429: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 374: | Linia 438: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 382: | Linia 446: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 403: | Linia 468: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 412: | Linia 477: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 421: | Linia 486: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 430: | Linia 495: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 438: | Linia 512: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 459: | Linia 534: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 468: | Linia 543: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 477: | Linia 561: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 486: | Linia 570: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 494: | Linia 710: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
Linia 519: | Linia 736: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 530: | Linia 747: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 541: | Linia 758: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 552: | Linia 769: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 563: | Linia 780: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 574: | Linia 791: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 585: | Linia 802: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 596: | Linia 813: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 606: | Linia 845: | ||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
===Kolejka | ===Kolejka 10=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 618: | Linia 923: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 627: | Linia 941: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 636: | Linia 950: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 645: | Linia 959: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 653: | Linia 967: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 12=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 674: | Linia 989: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 683: | Linia 1007: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 692: | Linia 1016: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 701: | Linia 1025: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 709: | Linia 1033: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 730: | Linia 1055: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 739: | Linia 1073: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 748: | Linia 1082: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 757: | Linia 1091: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 765: | Linia 1099: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 14=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 786: | Linia 1121: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 15=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 834: | Linia 1187: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 843: | Linia 1205: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 852: | Linia 1214: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 861: | Linia 1223: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 869: | Linia 1231: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 16=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 890: | Linia 1253: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 899: | Linia 1271: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 908: | Linia 1280: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 917: | Linia 1289: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 925: | Linia 1297: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 17=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 946: | Linia 1319: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 955: | Linia 1337: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 964: | Linia 1346: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 973: | Linia 1355: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 981: | Linia 1363: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[ | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
[[ | |- | ||
[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
[[ | | ALIGN=center|18 | ||
[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
[[ | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Kategoria: Klasa A|1962]] | [[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: Klasa A | [[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 11:34, 27 mar 2023
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Pogoń Blachownia | 0 : 1 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stradom Częstochowa | Stal (Jedność) Myszków | 3 : 0 w.o. |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stal Poręba | Brynica Czeladź | 1 : 0 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal (Cyklon) Rogoźnik | 2 : 1 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stal II Sosnowiec | pauza |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa