Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 10 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1957''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1957''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY I (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochówka Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Panki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Panki | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Kłobuck | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kłobuck | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Krzepice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Krzepice | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Kuźniczka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kuźniczka | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|Warta Częstochowa | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''Częstochówka Częstochowa''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''32''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Panki | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Kłobuck | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Krzepice | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta Częstochowa | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Kuźniczka | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1957]] | |||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 15:45, 1 lis 2013
Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1957 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AZS Częstochowa | Częstochowa |
2 | Częstochówka Częstochowa | Częstochowa |
3 | Górnik Panki | Panki |
4 | LZS Kłobuck | Kłobuck |
5 | LZS Krzepice | Krzepice |
6 | LZS Kuźniczka | Kuźniczka |
7 | Warta Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Częstochówka Częstochowa | 12 | 22 | 10 | 2 | 0 | 32 | 10 |
2 | Górnik Panki | 12 | 15 | ? | ? | ? | 24 | 14 |
3 | LZS Kłobuck | 12 | 14 | ? | ? | ? | 26 | 18 |
4 | LZS Krzepice | 12 | 11 | ? | ? | ? | 19 | 21 |
5 | Warta Częstochowa | 12 | 9 | ? | ? | ? | 25 | 25 |
6 | LZS Kuźniczka | 12 | 5 | ? | ? | ? | 20 | 25 |
7 | AZS Częstochowa | 12 | 4 | ? | ? | ? | 11 | 33 |