Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „1962 Klasa A, Grupa I - Zagłębie”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 15 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1962 Klasa A, Grupa I - Zagłębie | '''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Pogoń Blachownia]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stradom Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba |Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[MKS Poręba |Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Jedność Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | |||
[[Pogoń Blachownia]] | |||
[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Stradom Częstochowa]] | |||
[[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | |||
[[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1961/1962]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 11:34, 27 mar 2023
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Pogoń Blachownia | 0 : 1 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stradom Częstochowa | Stal (Jedność) Myszków | 3 : 0 w.o. |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stal Poręba | Brynica Czeladź | 1 : 0 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal (Cyklon) Rogoźnik | 2 : 1 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stal II Sosnowiec | pauza |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa