Stal II Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 18: | Linia 18: | ||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[17 marca]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 27: | Linia 27: | ||
| ALIGN=center|[[24 marca]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[24 marca]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[31 marca]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Huta Bierut Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 45: | Linia 45: | ||
| ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[7 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 54: | Linia 54: | ||
| ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[14 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 63: | Linia 63: | ||
| ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[28 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 72: | Linia 72: | ||
| ALIGN=center|[[12 maja]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[12 maja]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 81: | Linia 81: | ||
| ALIGN=center|[[19 maja]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[19 maja]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| ALIGN=center|[[26 maja]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[26 maja]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Czeladź]]/[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?)) | ||
|} | |} | ||
Linia 211: | Linia 211: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Stal II Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 219: | Linia 219: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1957 III liga - Zagłębie|Liga Okręgowa (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 19:46, 14 wrz 2013
Stal II Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1957
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 17 marca 1957 | ??? | Victoria Częstochowa | Stal II Sosnowiec | 5 : 0 (2:0) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 24 marca 1957 | ??? | Stal II Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 1 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 31 marca 1957 | ??? | Huta Bierut Częstochowa | Stal II Sosnowiec | 5 : 1 (2:0) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 7 kwietnia 1957 | ??? | Stal Poręba | Stal II Sosnowiec | 6 : 0 (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 14 kwietnia 1957 | ??? | Stal II Sosnowiec | Skra Częstochowa | 1 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 28 kwietnia 1957 | ??? | AKS Niwka | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 12 maja 1957 | ??? | Stal II Sosnowiec | Zagłębianka Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 19 maja 1957 | ??? | Warta Zawiercie | Stal II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 26 maja 1957 | ??? | Stal II Sosnowiec | Górnik Czeladź/CKS Czeladź | ? : ? (?:?)) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Będzin | 9 | 12 | ? | ? | ? | 18 | 8 |
2 | Warta Zawiercie | 9 | 12 | ? | ? | ? | 21 | 12 |
3 | Stal Częstochowa (Huta Bierut Częstochowa) | 9 | 12 | ? | ? | ? | 23 | 15 |
4 | Victoria Częstochowa | 9 | 11 | ? | ? | ? | 17 | 11 |
5 | Sarmacja Będzin | 9 | 11 | ? | ? | ? | 21 | 24 |
6 | Skra Częstochowa | 9 | 8 | ? | ? | ? | 21 | 13 |
7 | AKS Niwka | 9 | 7 | ? | ? | ? | 15 | 20 |
8 | Stal Poręba | 9 | 7 | ? | ? | ? | 17 | 27 |
9 | CKS Czeladź (Górnik Czeladź) | 9 | 4 | ? | ? | ? | 18 | 29 |
10 | Stal II Sosnowiec | 9 | 4 | ? | ? | ? | 7 | 21 |
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |