JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
=Basket Liga Kobiet= | =Basket Liga Kobiet= | ||
==I runda== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 99: | Linia 100: | ||
| ALIGN=center|16-21 | | ALIGN=center|16-21 | ||
| ALIGN=center|13-9 | | ALIGN=center|13-9 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|19.11.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''76 : 58''' | |||
| ALIGN=center|15-15 | |||
| ALIGN=center|24-13 | |||
| ALIGN=center|24-16 | |||
| ALIGN=center|13-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|04.12.2022 | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|BASKET 25 Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''75 : 79''' | |||
| ALIGN=center|23-19 | |||
| ALIGN=center|22-17 | |||
| ALIGN=center|13-24 | |||
| ALIGN=center|17-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11.12.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|AZS Gorzów Wielkopolski | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''98 : 61''' | |||
| ALIGN=center|24-18 | |||
| ALIGN=center|22-15 | |||
| ALIGN=center|28-14 | |||
| ALIGN=center|24-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|17.12.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Toruń | |||
| ALIGN=center|'''94 : 79''' | |||
| ALIGN=center|28-15 | |||
| ALIGN=center|22-23 | |||
| ALIGN=center|19-26 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==II runda== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|21.12.2022 | |||
| ALIGN=center|18:00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''69 : 57''' | |||
| ALIGN=center|22-12 | |||
| ALIGN=center|19-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|13-18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|28.12.2022 | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|MKS Pruszków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|04.01.2023 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|AZS POLITECHNIKA Poznań | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 09:14, 25 gru 2022
Basket Liga Kobiet
I runda
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 09.11.2022 | 20:00 | POLONIA Warszawa | MB Zagłębie Sosnowiec | 56 : 66 | 13-24 | 20-7 | 11-16 | 12-19 | - |
2 | 15.10.2022 | 15.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | MKS Pruszków | 74 : 51 | 23-9 | 14-15 | 17-20 | 20-7 | - |
3 | 19.10.2022 | 18.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | AZS POLITECHNIKA Poznań | 63:62 | 9-19 | 18-12 | 15-15 | 21-16 | - |
4 | 23.10.2022 | 18.00 | ŚLĘZA Wrocław | MB Zagłębie Sosnowiec | 84 : 62 | 18-24 | 23-11 | 21-16 | 22-11 | - |
5 | 30.10.2022 | 18.00 | AZS UMCS Lublin | MB Zagłębie Sosnowiec | 71 : 79 | 17-14 | 19-21 | 15-21 | 20-23 | - |
6 | 05.11.2022 | - | MB Zagłębie Sosnowiec | pauza | ' | - | - | - | - | - |
7 | 12.11.2022 | 18.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | ARKA Gdynia | 59 : 57 | 20-11 | 10-16 | 16-21 | 13-9 | - |
8 | 19.11.2022 | 18.00 | BC Polkowice | MB Zagłębie Sosnowiec | 76 : 58 | 15-15 | 24-13 | 24-16 | 13-14 | - |
9 | 04.12.2022 | 15.00 | BASKET 25 Bydgoszcz | MB Zagłębie Sosnowiec | 75 : 79 | 23-19 | 22-17 | 13-24 | 17-19 | - |
10 | 11.12.2022 | 18.00 | AZS Gorzów Wielkopolski | MB Zagłębie Sosnowiec | 98 : 61 | 24-18 | 22-15 | 28-14 | 24-14 | - |
11 | 17.12.2022 | 17.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | AZS Toruń | 94 : 79 | 28-15 | 22-23 | 19-26 | 25-15 | - |
II runda
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 21.12.2022 | 18:00 | MB Zagłębie Sosnowiec | POLONIA Warszawa | 69 : 57 | 22-12 | 19-15 | 15-12 | 13-18 | - |
13 | 28.12.2022 | 19.00 | MKS Pruszków | MB Zagłębie Sosnowiec | ' | - | ||||
14 | 04.01.2023 | 18.00 | AZS POLITECHNIKA Poznań | MB Zagłębie Sosnowiec | ' | - |
MECZE SPARINGOWE
MECZ | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08.09.2022 | 17.30 | SBS Ostrava (Czechy) | MB Zagłębie Sosnowiec | 77 : 76 | - | ||||
2 | 11.09.2022 | 16.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | SBS Ostrava (Czechy) | 81 : 71 | - | ||||
3 | 23.09.2022 | Contimax MOSiR Bochnia | MB Zagłębie Sosnowiec | 49 : 85 | 14-21 | 20-25 | 9-20 | 6-19 | - | |
4 | 26.09.2022 | 16.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | SBS Ostrava (Czechy) | 81 : 62 | - | ||||
5 | 27.09.2022 | 19.30 | SBS Ostrava (Czechy) | MB Zagłębie Sosnowiec | 50 : 66 | - | ||||
6 | 05.10.2022 | MB Zagłębie Sosnowiec | Piestanske Cajky (Słowacja) | 62 : 63 | 10-10 | 16-16 | 15-17 | 21-20 | - |