Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B - Sezon 2014/2015 | Piłka nożna: Klasa B grupa Sosnowiec - Sezon 2014/2015 | ||
*13 drużyn | *13 drużyn | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Górnik Sosnowiec | * Awans do Klasy A Sosnowiec: Górnik Sosnowiec, MKS Ujejsce. | ||
* Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jego mecze zweryfikowano jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | * Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej i zgodnie z regulaminem został sklasyfikowany na ostatnim miejscu. W rundzie wiosennej jego mecze zweryfikowano jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] (A) | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|88 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Ujejsce]] (A) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|86 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno |Szczakowianka II Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
Linia 69: | Linia 69: | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
Linia 80: | Linia 80: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
|- | |- | ||
Linia 113: | Linia 113: | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Mydlice|KS Mydlice Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Mydlice|KS Mydlice Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
|- | |- | ||
Linia 135: | Linia 135: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | | ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|85 | ||
|- | |- | ||
Linia 146: | Linia 146: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|79 | ||
|- | |- | ||
Linia 157: | Linia 157: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
|} | |} | ||
*[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | *[[Cyklon Rogoźnik|Cyklon II Rogoźnik]] wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej | ||
Linia 169: | Linia 169: | ||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2014/2015]] | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2014/2015]] |
Aktualna wersja na dzień 11:04, 28 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa B grupa Sosnowiec - Sezon 2014/2015
- 13 drużyn
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Górnik Sosnowiec, MKS Ujejsce.
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej i zgodnie z regulaminem został sklasyfikowany na ostatnim miejscu. W rundzie wiosennej jego mecze zweryfikowano jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Sosnowiec (A) | 24 | 55 | 18 | 1 | 5 | 88 | 29 |
2 | MKS Ujejsce (A) | 24 | 54 | 17 | 3 | 4 | 86 | 44 |
3 | Szczakowianka II Jaworzno | 24 | 49 | 16 | 1 | 7 | 74 | 31 |
4 | KS Wysoka | 24 | 48 | 15 | 3 | 6 | 59 | 34 |
5 | KS Giebło | 24 | 47 | 14 | 5 | 5 | 66 | 49 |
6 | Iskra Psary | 24 | 42 | 12 | 6 | 6 | 42 | 23 |
7 | Płomień Niegowonice | 24 | 33 | 11 | 0 | 13 | 45 | 68 |
8 | KS Góra Siewierska | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 58 | 60 |
9 | KS Mydlice Dąbrowa Górnicza | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 47 | 57 |
10 | Zagłębiak Tucznawa | 24 | 22 | 7 | 1 | 16 | 38 | 65 |
11 | Korona Rokitno Szlacheckie | 24 | 16 | 4 | 4 | 16 | 30 | 85 |
12 | Olimpia Włodowice | 24 | 14 | 4 | 2 | 18 | 38 | 79 |
13* | Cyklon II Rogoźnik | 24 | 15 | 5 | 0 | 19 | 21 | 68 |
- Cyklon II Rogoźnik wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga7865.html