Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/20120 (kolejka 18) 16.11.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 286: | Linia 286: | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- |
Aktualna wersja na dzień 11:33, 25 sie 2020
SPRAWOZDANIE
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (3:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 2: 16 listopada 2019 (niedziela, godz. 12:45), Tychy, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) - Krzysztof Stępień (Opole), Jakub Zalewski (Wrocław). Techniczny: Paweł Kucharczyk (Wrocław)
1:0 Rafał Figiel 13' |
1. Martin Polacek
25. Bartosz Jaroch 50'
28. Kornel Osyra
20. Dmytro Baszłaj
2. Filip Modelski
8. Karol Danielak (79' 10. Desley Ubbink)
27. Konrad Sieracki
7. Rafał Figiel
90. Adrian Rakowski 43' (86' 98. Damian Hilbrycht)
11. Łukasz Sierpina
95. Marko Roginić (90+1' 14. Filip Laskowski)
Trener: Hubert Kościukiewicz
13. Krystian Stępniowski
7. Tomasz Nawotka
66. Płamen Kraczunow33'55' 55'
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka (46' 22. Quentin Seedorf)
9. Mateusz Szwed (46' 17. Kacper Radkowski)
21. Tomasz Hołota
10. Patryk Mularczyk
8. Szymon Pawłowski (78' 57. Carl Stewart)
30. Patryk Małecki
9. Fabian Piasecki 68'
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Podbeskidzie Bielsko-Biała Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała |
POZOSTAŁE MECZE 18 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 16 listopada 2019 | GKS Tychy | Radomiak Radom (b) | 2:2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 16 listopada 2019 | Stomil Olsztyn | GKS Bełchatów (b) | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 16 listopada 2019 | Chojniczana Chojnice | Wigry Suwałki | 1:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 16 listopada 2019 | Sandecja Nowy Sącz | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2:2 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 17 listopada 2019 | Warta Poznań | Stal Mielec | 0:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 26 listopada 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | Puszcza Niepołomice | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 27 listopada 2019 | Odra Opole | Miedź Legnica (s) | 3:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 27 listopada 2019 | Chrobry Głogów | Olimpia Grudziądz (b) | 2:2 (1:1) |
TABELA PO 18 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 28 | 17 |
2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 33 | 18 |
3 | Radomiak Radom (b) | 18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 28 | 23 |
4 | Stal Mielec | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 25 | 17 |
5 | GKS 1962 Jastrzębie | 18 | 29 | 7 | 8 | 3 | 27 | 21 |
6 | GKS Tychy | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 38 | 27 |
7 | Miedź Legnica (s) | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 26 | 23 |
8 | Olimpia Grudziądz (b) | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 29 | 28 |
9 | GKS Bełchatów (b) | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 23 | 23 |
10 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 24 | 21 |
11 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 26 | 29 |
12 | Stomil Olsztyn | 18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 14 | 21 |
13 | Sandecja Nowy Sącz | 18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 25 | 33 |
14 | Puszcza Niepołomice | 18 | 20 | 5 | 5 | 8 | 13 | 22 |
15 | Chrobry Głogów | 18 | 20 | 5 | 5 | 8 | 18 | 27 |
16 | Wigry Suwałki | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 17 | 25 |
17 | Odra Opole | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 14 | 24 |
18 | Chojniczana Chojnice | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 25 | 34 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK