Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/20120 (kolejka 18) 16.11.2019

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

SPRAWOZDANIE

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
4:1 (3:0)

Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 2: 16 listopada 2019 (niedziela, godz. 12:45), Tychy, Stadion ???, (widzów: ???)


Sędziowie: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) - Krzysztof Stępień (Opole), Jakub Zalewski (Wrocław). Techniczny: Paweł Kucharczyk (Wrocław) Gol.png 1:0 Rafał Figiel 13'
Gol.png 2:0 Marko Roginić 29'
Gol.png 3:0 Karol Danielak 42'
Gol.png 3:1 Fabian Piasecki 50' (k.)
Gol.png 4:1 Quentin Seedorf 83' (s.)

GKS TYCHY

1. Martin Polacek
25. Bartosz Jaroch Zk.png50'
28. Kornel Osyra
20. Dmytro Baszłaj
2. Filip Modelski
8. Karol Danielak (79' 10. Desley Ubbink)
27. Konrad Sieracki
7. Rafał Figiel
90. Adrian Rakowski Zk.png43' (86' 98. Damian Hilbrycht)
11. Łukasz Sierpina
95. Marko Roginić (90+1' 14. Filip Laskowski)


Trener: Hubert Kościukiewicz

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

13. Krystian Stępniowski
7. Tomasz Nawotka
66. Płamen KraczunowZk.png33'Zk.png55' Ck.png55'
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka (46' 22. Quentin Seedorf)
9. Mateusz Szwed (46' 17. Kacper Radkowski)
21. Tomasz Hołota
10. Patryk Mularczyk
8. Szymon Pawłowski (78' 57. Carl Stewart)
30. Patryk Małecki
9. Fabian Piasecki Zk.png68'


Trener: Dariusz Dudek

UWAGI O MECZU:

xxxxx

Podbeskidzie Bielsko-Biała Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała

POZOSTAŁE MECZE 18 KOLEJKI

Rozgrywki kolejka data gospodarze goście wynik
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 16 listopada 2019 GKS Tychy Radomiak Radom (b) 2:2 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 16 listopada 2019 Stomil Olsztyn GKS Bełchatów (b) 0:1 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 16 listopada 2019 Chojniczana Chojnice Wigry Suwałki 1:3 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 16 listopada 2019 Sandecja Nowy Sącz Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 (2:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 17 listopada 2019 Warta Poznań Stal Mielec 0:2 (0:1)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 26 listopada 2019 GKS 1962 Jastrzębie Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 27 listopada 2019 Odra Opole Miedź Legnica (s) 3:0 (0:0)
I Liga (2 poziom rozgr.) 18 27 listopada 2019 Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz (b) 2:2 (1:1)

TABELA PO 18 KOLEJCE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Warta Poznań 18 34 10 4 4 28 17
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 34 10 4 4 33 18
3 Radomiak Radom (b) 18 32 9 5 4 28 23
4 Stal Mielec 18 32 10 2 6 25 17
5 GKS 1962 Jastrzębie 18 29 7 8 3 27 21
6 GKS Tychy 18 28 8 4 6 38 27
7 Miedź Legnica (s) 18 28 8 4 6 26 23
8 Olimpia Grudziądz (b) 18 25 7 4 7 29 28
9 GKS Bełchatów (b) 18 24 7 3 8 23 23
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 18 23 6 5 7 24 21
11 Zagłębie Sosnowiec (s) 18 23 6 5 7 26 29
12 Stomil Olsztyn 18 22 6 4 8 14 21
13 Sandecja Nowy Sącz 18 22 6 4 8 25 33
14 Puszcza Niepołomice 18 20 5 5 8 13 22
15 Chrobry Głogów 18 20 5 5 8 18 27
16 Wigry Suwałki 18 19 5 4 9 17 25
17 Odra Opole 18 16 4 4 10 14 24
18 Chojniczana Chojnice 18 16 4 4 10 25 34

Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego