Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 30) 12.05.2017: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 131: | Linia 131: | ||
==TABELA PO 30 KOLEJCE== | ==TABELA PO 30 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 186: | Linia 147: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]](A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] (s) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA Puławy|Wisła Puławy]] (b)(B) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]](S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|} | |} | ||
*Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. | *Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. |
Aktualna wersja na dzień 12:57, 23 lip 2017
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 23) 12.04.2017
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0) |
---|
Sezon 2016/2017 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 12 maja 2017 (piątek, godz. 19:00), Legnica, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Łukasz Szczech - Michał Pierściński, Bolesław Rosa (Warszawa) 1 : 0 Tomasz Midzierski (16') |
33. Paweł Kapsa
16. Jonathan de Amo
44. Michał Stasiak 60'
24. Tomasz Midzierski
27. Rumen Trifonow
21. Damian Rasak
11. Petteri Pennanen
10. Petteri Forsell 42' (68' 7. Łukasz Garguła)
8. Marquitos
4. Wojciech Łobodziński(83' 5. Mladen Bartulović 90+2' )
17. Jakub Vojtus 26'
Trener: Ryszard Tarasiewicz
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński 45+1'
4. Kamil Wiktorski 15'
93. Łukasz Bogusławski
8. Robert Bartczak
11. Konrad Michalak(83' 22. Žarko Udovičić)
21. Sebastian Milewski 28' 38' 38'
6. Tomasz Nowak
89. Wojciech Łuczak
19. Martin Pribula 57' (72' 29. Łukasz Matusiak)
9. Michał Fidziukiewicz(77' 16. Dawid Ryndak)
Trener: Dariusz Banasik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica |
POZOSTAŁE MECZE 30 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 13 maja 2017 | Wisła Puławy | Stal Mielec | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 13 maja 2016 | Podbeskidzie Bielsko Biała | GKS Tychy (b) | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 12 maja 2017 | Znicz Pruszków | Pogoń Siedlce | 2 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 12 maja 2017 | GKS Katowice | Sandecja Nowy Sącz | 0 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 13 maja 2017 | Chojniczanka Chojnice | MKS Kluczbork | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 13 maja 2017 | Stomil Olsztyn | Górnik Zabrze | 2 : 4 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 12 maja 2017 | Chrobry Głogów | Olimpia Grudziądz | 1 : 3 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 30 | 13 maja 2017 | Wigry Suwałki | Bytovia Bytów | 3 : 2 (0:0) |
TABELA PO 30 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandecja Nowy Sącz(A) | 30 | 57 | 17 | 6 | 7 | 44 | 23 |
2 | Olimpia Grudziądz (A) | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 44 | 31 |
3 | GKS Katowice | 30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 42 | 27 |
4 | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 47 | 41 |
5 | Wigry Suwałki | 30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 44 | 36 |
6 | Miedź Legnica | 30 | 48 | 13 | 9 | 8 | 40 | 23 |
7 | Chojniczanka Chojnice | 30 | 48 | 11 | 15 | 4 | 47 | 43 |
8 | Podbeskidzie Bielsko Biała (s) | 30 | 47 | 12 | 11 | 7 | 35 | 30 |
9 | Górnik Zabrze (s) | 30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 45 | 33 |
10 | Stal Mielec (b) | 30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 31 | 37 |
11 | Pogoń Siedlce | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 28 | 41 |
12 | Chrobry Głogów | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 44 | 45 |
13 | Stomil Olsztyn | 30 | 34 | 8 | 13 | 9 | 44 | 41 |
14 | GKS Tychy (b) | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 36 | 43 |
15 | Wisła Puławy (b)(B) | 30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 32 | 45 |
16 | Znicz Pruszków (b) (S) | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 30 | 54 |
17 | Bytovia Bytów(S) | 30 | 27 | 6 | 9 | 15 | 33 | 44 |
18 | MKS Kluczbork (S) | 30 | 21 | 3 | 12 | 15 | 28 | 57 |
- Klub Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych.
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK