MKS Dąbrowa Górnicza II (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 258: | Linia 258: | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 |
Wersja z 13:59, 6 maj 2017
MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga
http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 września 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 1 | 26:24 | 19:25 | 25:23 | 25:21 | - |
2 | 1 października 2016 | 17.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | UKS Net Piekary Śląskie | 3 : 0 | 25:14 | 25:15 | 25:14 | - | - |
3 | 8 października 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 19:25 | 22:25 | 19:25 | - | - |
4 | 4 grudnia 2016 | 11.00 | KPKS Halemba | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 14:25 | 19:25 | 18:25 | - | - |
5 | 22 października 2016 | 17.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | UKS Spartakus Zabrze | 1 : 3 | 14:25 | 25:12 | 24:26 | 19:25 | - |
6 | 28 października 2016 | 17.00 | SMS Sokół Chorzów | MKS Dąbrowa Górnicza II | 1 : 3 | 18:25 | 17:25 | 25:23 | 20:25 | - |
7 | 5 listopada 2016 | 16.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | AZS Politechnika Częstochowska | 3 : 2 | 25:18 | 16:25 | 26:24 | 13:25 | 15:9 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 10 listopada 2016 | 18.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 28:26 | 25:20 | 25:21 | - | - |
9 | 18 listopada 2016 | 17.00 | UKS Net Piekary Śląskie | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 18:25 | 10:25 | 25:27 | - | - |
10 | 26 listopada 2016 | 17.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:23 | 17:25 | 25:19 | 25:13 | - |
11 | 3 grudnia 2016 | 15.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | KPKS Halemba | 1 : 3 | 25:19 | 15:25 | 18:25 | 19:25 | - |
12 | 10 grudnia 2016 | 17.00 | UKS Spartakus Zabrze | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 2 | 25:22 | 22:25 | 26:24 | 18:25 | 15:9 |
13 | 17 grudnia 2016 | 17.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | SMS Sokół Chorzów | 3 : 1 | 25:12 | 25:15 | 24:26 | 25:16 | - |
14 | 18 grudnia 2016 | 18.30 | AZS Politechnika Częstochowska | MKS Dąbrowa Górnicza I | 2 : 3 | 25:15 | 15:25 | 23:25 | 29:27 | 12:15 |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 0000 | 0000 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | 8 | 2 | 1 | 3 | 35 | 19 | 0000 | 0000 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 0000 | 0000 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 0000 | 0000 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 0000 | 0000 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 0000 | 0000 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 0000 | 0000 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 0000 | 0000 |
ETAP II
RUNDA I
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 0000 | 0000 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | ? | ? | ? | ? | 35 | 19 | 0000 | 0000 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 0000 | 0000 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 0000 | 0000 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 0000 | 0000 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 0000 | 0000 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 0000 | 0000 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 0000 | 0000 |
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 KS Burza MOSiR Mikołów 14 39 14 42 11 1246 924
2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14 30 10 34 17 1172 1084
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 14 21 8 30 28 1255 1258
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 14 20 6 26 28 1132 1186
5 UKS Spartakus Zabrze 14 15 6 21 31 1113 1139
6 MKS Imielin 14 15 4 22 32 1112 1141
7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 14 15 4 21 33 998 1183
8 GS UKS Krzanowice 14 13 4 15 31 891 1004