Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2004/2005: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
* 12 drużyn | * 12 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice]] (A) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło ]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Góra Siewierska]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Korona Rokitno Szlacheckie]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
1. MKS Poręba 22 60 19 3 0 83-22 10 1 0 43-12 9 2 0 40-10 | 1. MKS Poręba 22 60 19 3 0 83-22 10 1 0 43-12 9 2 0 40-10 |
Wersja z 17:32, 5 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2004/2005
- 12 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostoja Żelisławice (A) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Cyklon Rogoźnik | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | KS Giebło | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Orzeł Dąbie | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Iskra Psary | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | KS Góra Siewierska | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Skalniak Kroczyce | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Korona Rokitno Szlacheckie | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Płomień Niegowonice | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Górnik Sosnowiec | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Zapora Przeczyce | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. MKS Poręba 22 60 19 3 0 83-22 10 1 0 43-12 9 2 0 40-10 2. Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 22 53 17 2 3 104-19 8 1 2 53-11 9 1 1 51-8 3. Pilica Wierbka 22 46 14 4 4 67-23 9 2 0 42-6 5 2 4 25-17 4. Huragan Kocikowa 22 42 13 3 6 44-27 8 1 2 23-13 5 2 4 21-14 5. Niwy Brudzowice 22 38 11 5 6 61-42 7 2 2 38-20 4 3 4 23-22 6. Olimpia Włodowice 22 30 8 6 8 43-41 6 3 2 26-12 2 3 6 17-29 7. Skalniak Kroczyce 22 27 8 3 11 49-54 7 1 3 27-20 1 2 8 22-34 2 4 1 1 0 4-3 8. KS Giebło 22 27 8 3 11 33-53 4 3 4 17-20 4 0 7 16-33 2 1 0 1 1 3-4 9. Budowlani Ogrodzieniec 22 20 6 2 14 35-42 5 1 5 23-22 1 1 9 12-20 10. Zapora II Przeczyce 22 17 5 2 15 25-85 3 1 7 18-37 2 1 8 7-48 11. Korona Rokitno Szlacheckie 22 10 3 1 18 27-87 3 1 7 14-35 0 0 11 13-52 12. Olimpia Blanowice 22 8 2 2 18 20-96 1 1 9 9-50 1 1 9 11-46
- Olimpia Blanowice rozgrywała wszystkie mecze w rundzie wiosennej na wyjazdach.
- 1 awans
- 2 baraż
Finał - 22 czerwca, 26 czerwca
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 22 czerwca, 17:00 Jedność Strzyżowice 0-0 LKS Wysoka Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 26 czerwca, 17:00 LKS Wysoka 2-2 Jedność Strzyżowice