Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 196: | Linia 196: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 263: | Linia 262: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 330: | Linia 328: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 397: | Linia 394: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 464: | Linia 460: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 531: | Linia 526: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 598: | Linia 592: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
Linia 665: | Linia 658: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 732: | Linia 724: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
Linia 924: | Linia 915: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 991: | Linia 981: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
Linia 1058: | Linia 1047: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
Linia 1125: | Linia 1113: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 1192: | Linia 1179: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 15=== | ===Kolejka 15=== | ||
Linia 1259: | Linia 1245: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
Linia 1326: | Linia 1311: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
Linia 1393: | Linia 1377: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 18=== | ===Kolejka 18=== | ||
Linia 1460: | Linia 1443: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
[[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | [[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: Klasa A OZZPN|1961/1962]] | [[Kategoria: Klasa A OZZPN|1961/1962]] |
Wersja z 16:24, 13 lis 2014
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa