Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochówka Częstochowa (b) | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|LZS | | ALIGN=LEFT|LZS Mstów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mstów | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Skra II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Blachownia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Blachownia | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|Stradom Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa (b) | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
Linia 64: | Linia 64: | ||
| ALIGN=center|Częstochowa | | ALIGN=center|Częstochowa | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ||
Linia 94: | Linia 82: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni Aniołów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Victoria II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stal Blachownia | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LZS Mstów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Rudniki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochówka Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Skra II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CKS Budowlani II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | |||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 231: | Linia 218: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''Victoria II Częstochowa''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''34''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''72''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''28''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni Aniołów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 254: | Linia 241: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Skra II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 265: | Linia 252: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Rudniki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 276: | Linia 263: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Częstochówka Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 288: | Linia 275: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 299: | Linia 286: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 309: | Linia 296: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Start Częstochowa | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 320: | Linia 307: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CKS Budowlani II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 331: | Linia 318: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 341: | Linia 339: | ||
|} | |} | ||
LZS Mstów | LZS Mstów | ||
Stal Blachownia | Stal Blachownia | ||
Pogoń ? | |||
[[Kategoria: Sezon 1958|Klasa B]] | |||
[[Kategoria: Klasa B|1958]] | |||
[[Kategoria: Klasa B ZOZPN|1958]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1958]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1958]] |
Aktualna wersja na dzień 17:13, 26 paź 2013
Klasa B, Grupa IV (Częstochowa) - Sezon 1958 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY IV (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Błękitni Aniołów | Częstochowa |
2 | CKS Budowlani Częstochowa | Częstochowa |
3 | Częstochówka Częstochowa (b) | Częstochowa |
4 | Górnik Częstochowa | Częstochowa |
5 | LZS Mstów | Mstów |
6 | Skra II Częstochowa | Częstochowa |
7 | Stal Blachownia | Blachownia |
8 | Start Częstochowa | Częstochowa |
9 | Stradom II Częstochowa (b) | Częstochowa |
10 | Unia Rudniki | Rudniki |
11 | Victoria II Częstochowa | Częstochowa |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błękitni Aniołów | 10 | 17 | ? | ? | ? | 40 | 11 |
2 | Victoria II Częstochowa | 10 | 17 | ? | ? | ? | 43 | 16 |
3 | Stal Blachownia | 10 | 12 | ? | ? | ? | 22 | 18 |
4 | LZS Mstów | 10 | 12 | ? | ? | ? | 26 | 32 |
5 | Unia Rudniki | 10 | 10 | ? | ? | ? | 15 | 10 |
6 | Częstochówka Częstochowa | 10 | 10 | ? | ? | ? | 18 | 18 |
7 | Skra II Częstochowa | 10 | 9 | ? | ? | ? | 29 | 25 |
8 | CKS Budowlani II Częstochowa | 10 | 8 | ? | ? | ? | 18 | 26 |
9 | Stradom II Częstochowa | 10 | 7 | ? | ? | ? | 22 | 26 |
10 | Górnik Częstochowa | 10 | 5 | ? | ? | ? | 14 | 27 |
11 | Start Częstochowa | 10 | 4 | ? | ? | ? | 8 | 36 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria II Częstochowa | 20 | 34 | ? | ? | ? | 72 | 28 |
2 | Błękitni Aniołów | 20 | 27 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Skra II Częstochowa | 20 | 22 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Unia Rudniki | 20 | 20 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Częstochówka Częstochowa | 20 | 20 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Start Częstochowa | 20 | 18 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | CKS Budowlani II Częstochowa | 20 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Stradom II Częstochowa | 20 | 14 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik Częstochowa | 20 | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
LZS Mstów Stal Blachownia
Pogoń ?