Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 624: | Linia 624: | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Gór.]] | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===Kolejka 10=== | ===Kolejka 10=== |
Wersja z 21:07, 13 paź 2013
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 20 marca 1960 | ? | Stal Myszków | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 20 marca 1960 | ? | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 20 marca 1960 | ? | Płomień Milowice | AKS Górnik Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 20 marca 1960 | ? | Raków Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 20 marca 1960 | ? | Victoria Częstochowa | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | ??? 1960 | ? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejarz Sosnowiec AKS Górnik Niwka Płomień Milowice Warta Zawiercie Victoria Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa Raków Częstochowa Skra Częstochowa Stal Myszków Górnik ZNME Dąbrowa Gór.