Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935: Różnice pomiędzy wersjami
(Uzupełnienie hasła) |
|||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A ( | '''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
* Awans do rozgrywek barażowych o mistrzostwo Okręgu Kieleckiego: CKS Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Ruch Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* W przypadku równej ilości punktów o wyższym miejscu w tabeli decydował stosunek bramek, a w przypadku I miejsca i spadku dodatkowy mecz. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (B) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] (S) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|10-3 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|5-4 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|12-0 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Będzin]] | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|7-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|7-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|2-6 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-3 | |||
| ALIGN=center|3-5 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|4-6 | |||
| ALIGN=center|4-4 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|2-7 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=WYNIKI= | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 230: | Linia 520: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
Linia 240: | Linia 530: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
Linia 249: | Linia 539: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | | ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
Linia 258: | Linia 548: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
Linia 267: | Linia 557: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[???]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Ruch Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Ruch Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
Linia 1243: | Linia 1533: | ||
[[Brynica Czeladź]] | [[Brynica Czeladź]] | ||
= | =Bibliografia (źródła):= | ||
* Paweł Jończyk "Z historii Czeladzkiego Klubu Sportowego - sezon 1934/1935" w: "Korner" nr 7, s. 65-96. | |||
[[Kategoria: Sezon|1934/1935]] | [[Kategoria: Sezon|1934/1935]] | ||
[[Kategoria: Klasa A|1934/1935]] | [[Kategoria: Klasa A|1934/1935]] | ||
[[Kategoria: KOZPN|1934/1935]] | [[Kategoria: KOZPN|1934/1935]] |
Aktualna wersja na dzień 00:39, 26 sty 2024
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934/1935 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
- Awans do rozgrywek barażowych o mistrzostwo Okręgu Kieleckiego: CKS Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Ruch Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- W przypadku równej ilości punktów o wyższym miejscu w tabeli decydował stosunek bramek, a w przypadku I miejsca i spadku dodatkowy mecz.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź (B) | 18 | 30 | 13 | 4 | 1 | 61 | 19 |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 26 | 12 | 2 | 4 | 71 | 40 |
3 | Zagłębianka Będzin | 18 | 21 | 9 | 3 | 6 | 50 | 42 |
4 | Solvay Grodziec | 18 | 21 | 8 | 5 | 5 | 38 | 35 |
5 | Policyjny KS Sosnowiec | 18 | 16 | 7 | 2 | 9 | 38 | 39 |
6 | Sarmacja Będzin | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 32 | 38 |
7 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 14 | 5 | 4 | 9 | 39 | 48 |
8 | Płomień Milowice | 18 | 13 | 5 | 3 | 10 | 49 | 73 |
9 | Brynica Czeladź | 18 | 12 | 5 | 2 | 11 | 37 | 55 |
10 | Ruch Sosnowiec (S) | 18 | 11 | 4 | 3 | 11 | 11 | 30 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | - | 2-2 | 6-2 | 6-1 | 4-1 | 5-0 | 1-0 | 10-3 | 4-1 | 5-0 |
2 | Unia Sosnowiec | 1-2 | - | 6-1 | 3-3 | 3-1 | 5-4 | 1-4 | 12-0 | 6-2 | 5-1 |
3 | Zagłębianka Będzin | 1-1 | 2-4 | - | 0-1 | 2-1 | 2-2 | 3-0 | 3-1 | 6-0 | 2-0 |
4 | Solvay Będzin | 3-1 | 2-3 | 3-2 | - | 2-1 | 1-1 | 0-3 | 4-3 | 2-1 | 7-0 |
5 | Policyjny KS Sosnowiec | 0-0 | 2-4 | 7-2 | 3-1 | - | 0-1 | 2-2 | 3-1 | 4-2 | 1-2 |
6 | Sarmacja Będzin | 1-2 | 3-2 | 1-3 | 2-3 | 2-1 | - | 1-1 | 4-1 | 3-2 | 2-2 |
7 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1-6 | 2-3 | 2-6 | 1-1 | 1-3 | 4-1 | - | 5-3 | 3-5 | 3-1 |
8 | Płomień Milowice | 1-4 | 4-6 | 4-4 | 1-0 | 6-2 | 3-1 | 4-4 | - | 6-0 | 4-3 |
9 | Brynica Czeladź | 1-1 | 3-0 w.o. | 1-2 | 1-1 | 2-3 | 0-3 | 4-3 | 6-2 | - | 4-1 |
10 | Ruch Sosnowiec | 0-1 | 2-5 | 2-7 | 3-3 | 2-3 | 1-0 | 3-0 w.o. | 2-2 | 5-2 | - |
WYNIKI
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Unia Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | Zagłębianka Będzin | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | Płomień Milowice | Solvay Grodziec | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | Policyjny KS Sosnowiec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | Brynica Czeladź | Ruch Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Unia Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 : 4 (0:3) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | CKS Czeladź | Zagłębianka Będzin | 6 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Solvay Grodziec | Płomień Milowice | 4 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Sarmacja Będzin | Policyjny KS Sosnowiec | 2 : 1 (2:0) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | 12 maja 1935 (n) | ??? | Ruch Sosnowiec | Brynica Czeladź | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź
Bibliografia (źródła):
- Paweł Jończyk "Z historii Czeladzkiego Klubu Sportowego - sezon 1934/1935" w: "Korner" nr 7, s. 65-96.