Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1946/1947: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | ||
* Awans do [[Piłka Nożna Eliminacje uzupełniające do I Ligi grupa II 1947|Eliminacji uzupełniające do I Ligi grupa II 1947]]: Sarmacja Będzin. | |||
* RKU Sosnowiec po pierwszej rundzie został przeniesiony do gry w [[Piłka nożna: Mistrzostwa Polski i Eliminacje do I Ligi - Sezon 1947|Mistrzostwa Polski i Eliminacje do I Ligi - Sezon 1947]] | |||
* Spadek do Klasy B Zagłębie: AKS Niwka, RKS Grodziec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Cyklon Rogoźnik grał pod nazwą Cyklon Wojkowice Komorne. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
Linia 15: | Linia 23: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (B) | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
Linia 28: | Linia 36: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 39: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 61: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
Linia 83: | Linia 91: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] (jako Cyklon Wojkowice Komorne) | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
Linia 94: | Linia 102: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] (S) | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
Linia 105: | Linia 113: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] (S) | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
Linia 161: | Linia 169: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|3:2 | | ALIGN=center|3:2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 175: | Linia 183: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:4 | | ALIGN=center|2:4 | ||
| ALIGN=center|3:3 | | ALIGN=center|3:3 | ||
Linia 203: | Linia 211: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|0:4 | | ALIGN=center|0:4 | ||
| ALIGN=center|4:4 | | ALIGN=center|4:4 | ||
Linia 303: | Linia 311: | ||
| ALIGN=center|[[6 października]] [[1946]] | | ALIGN=center|[[6 października]] [[1946]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|2:4 | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 313: | Linia 321: | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|4:1 | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 321: | Linia 329: | ||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|0:2 | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 329: | Linia 337: | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|3:6 | | ALIGN=center|'''3 : 6''' (?:?) | ||
|- BGCOLOR="#ffa500" | |- BGCOLOR="#ffa500" | ||
Linia 337: | Linia 345: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec|Klub RKU Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec|Klub RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?)** | ||
|} | |} | ||
Linia 357: | Linia 365: | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|8:3 | | ALIGN=center|'''8 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 364: | Linia 372: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 373: | Linia 381: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 381: | Linia 389: | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|1:2 | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- BGCOLOR="#ffa500" | |- BGCOLOR="#ffa500" | ||
Linia 389: | Linia 397: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec|Klub RKU Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec|Klub RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|3:1 | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?)** | ||
|} | |} | ||
Linia 423: | Linia 431: | ||
| ALIGN=center|[[20 października]] [[1946]] | | ALIGN=center|[[20 października]] [[1946]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|1:4 | | ALIGN=center|1:4 | ||
Linia 491: | Linia 499: | ||
| ALIGN=center|[[27 października]] [[1946]] | | ALIGN=center|[[27 października]] [[1946]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec|Klub RKU Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec|Klub RKU Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|3:2 | | ALIGN=center|3:2 | ||
Linia 527: | Linia 535: | ||
| ALIGN=center|[[3 listopada]] [[1946]] | | ALIGN=center|[[3 listopada]] [[1946]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|2:1 | ||
Linia 564: | Linia 572: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:1 | | ALIGN=center|2:1 | ||
Linia 631: | Linia 639: | ||
| ALIGN=center|[[17 listopada]] [[1946]] | | ALIGN=center|[[17 listopada]] [[1946]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|6:1 | | ALIGN=center|6:1 | ||
Linia 676: | Linia 684: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1:2 | | ALIGN=center|1:2 | ||
Linia 736: | Linia 744: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|6:4 | | ALIGN=center|6:4 | ||
Linia 772: | Linia 780: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:3 | | ALIGN=center|2:3 | ||
Linia 955: | Linia 963: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|4:4 | | ALIGN=center|4:4 | ||
Linia 987: | Linia 995: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1014: | Linia 1022: | ||
| ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|6:1 | | ALIGN=center|6:1 | ||
Linia 1039: | Linia 1047: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1075: | Linia 1083: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|2:5 | | ALIGN=center|2:5 | ||
Linia 1091: | Linia 1099: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1142: | Linia 1150: | ||
| ALIGN=center|[[4 maja]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[4 maja]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1179: | Linia 1187: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1:1 | | ALIGN=center|1:1 | ||
Linia 1195: | Linia 1203: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1214: | Linia 1222: | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|RKS Będzin]] | ||
| ALIGN=center|3:3 | | ALIGN=center|3:3 | ||
Linia 1247: | Linia 1255: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1283: | Linia 1291: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1:5 | | ALIGN=center|1:5 | ||
Linia 1299: | Linia 1307: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1326: | Linia 1334: | ||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|3:1 | | ALIGN=center|3:1 | ||
Linia 1351: | Linia 1359: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 1386: | Linia 1394: | ||
| ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[1947]] | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[1947]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[RKS Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|1:7 | | ALIGN=center|1:7 | ||
Linia 1403: | Linia 1411: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź|RCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 00:44, 10 cze 2023
Piłka nożna: Klasa A (Zagłębie) - Sezon 1946/1947
- Awans do Eliminacji uzupełniające do I Ligi grupa II 1947: Sarmacja Będzin.
- RKU Sosnowiec po pierwszej rundzie został przeniesiony do gry w Mistrzostwa Polski i Eliminacje do I Ligi - Sezon 1947
- Spadek do Klasy B Zagłębie: AKS Niwka, RKS Grodziec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Cyklon Rogoźnik grał pod nazwą Cyklon Wojkowice Komorne.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja Będzin (B) | 16 | 24 | 11 | 2 | 3 | 58 | 26 |
2 | RKS Będzin | 16 | 19 | 8 | 3 | 5 | 52 | 39 |
3 | RKS Czarni Sosnowiec | 16 | 19 | 8 | 3 | 5 | 49 | 41 |
4 | RCKS Czeladź | 16 | 17 | 8 | 1 | 7 | 37 | 27 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 16 | 17 | 7 | 3 | 6 | 37 | 33 |
6 | Płomień Milowice | 16 | 15 | 7 | 1 | 8 | 40 | 54 |
7 | Cyklon Rogoźnik (jako Cyklon Wojkowice Komorne) | 16 | 12 | 4 | 4 | 8 | 36 | 46 |
8 | AKS Niwka (S) | 16 | 11 | 4 | 3 | 9 | 24 | 51 |
9 | RKS Grodziec (S) | 16 | 10 | 4 | 2 | 10 | 36 | 52 |
- | RKU Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
W rundzie jesiennej w rozgrywkach brała udział drużyna Klubu RKU Sosnowiec, która z uwagi na jednoczesne zakwalifikowanie się do eliminacji do tworzonej ligi, została wycofana z rozgrywek Klasy A, a jej wyniki zostały anulowane.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja Będzin | - | 3:0 | 4:4 | 4:1 | 3:2 | 6:1 | 8:3 | 5:0 | 3:1 | - |
2 | RKS Będzin | 3:2 | - | 2:3 | 3:0 | 4:2 | 2:3 | 6:1 | 4:1 | 7:2 | - |
3 | RKS Czarni Sosnowiec | 2:4 | 3:3 | - | 3:1 | 2:1 | 6:1 | 1:7 | 1:4 | 6:1 | 3:2 |
4 | RCKS Czeladź | 1:0 | 5:1 | 1:2 | - | 2:3 | 7:2 | 3:1 | 1:2 | 3:2 | - |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0:4 | 4:4 | 1:1 | 2:1 | - | 5:0 | 2:0 | 5:0 | 4:2 | 2:1 |
6 | Płomień Milowice | 6:4 | 3:5 | 1:5 | 0:2 | 2:1 | - | 2:2 | 5:2 | 4:0 | 1:4 |
7 | Cyklon Rogoźnik | 1:1 | 4:3 | 6:4 | 0:2 | 2:3 | 3:2 | - | 0:0 | 2:2 | 2:3 |
8 | AKS Niwka | 0:5 | 1:3 | 2:5 | 2:2 | 1:1 | 1:2 | 4:2 | - | 4:2 | - |
9 | RKS Grodziec | 1:2 | 2:2 | 2:1 | 0:5 | 5:1 | 3:6 | 3:2 | 8:0 | - | 3:4 |
- | RKU Sosnowiec | 0:1 | 3:1 | - | 1:1 | - | - | - | 5:2 | - | - |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 października 1946 | RKS Czarni Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 2 : 4 (?:?) | |
1 | 6 października 1946 | RKS Będzin | AKS Niwka | 4 : 1 (?:?) | |
1 | 6 października 1946 | Cyklon Rogoźnik | RCKS Czeladź | 0 : 2 (?:?) | |
1 | 6 października 1946 | RKS Grodziec | Płomień Milowice | 3 : 6 (?:?) | |
1 | 6 października 1946 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Klub RKU Sosnowiec | 2 : 1 (?:?)** |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 13 października 1946 | Sarmacja Będzin | Cyklon Rogoźnik | 8 : 3 (?:?) | |
2 | 13 października 1946 | RKS Grodziec | RKS Czarni Sosnowiec | 2 : 1 (?:?) | |
2 | 13 października 1946 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RCKS Czeladź | 2 : 1 (?:?) | |
2 | 13 października 1946 | AKS Niwka | Płomień Milowice | 1 : 2 (?:?) | |
2 | 13 października 1946 | Klub RKU Sosnowiec | RKS Będzin | 3 : 1 (?:?)** |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 20 października 1946 | RCKS Czeladź | Sarmacja Będzin | 1:0 | |
3 | 20 października 1946 | RKS Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4:2 | |
3 | 20 października 1946 | RKS Czarni Sosnowiec | AKS Niwka | 1:4 | |
3 | 20 października 1946 | Cyklon Rogoźnik | RKS Grodziec | 2:2 | |
3 | 20 października 1946 | Płomień Milowice | Klub RKU Sosnowiec | 1:4 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 27 października 1946 | Sarmacja Będzin | RKS Grodziec | 3:1 | |
4 | 27 października 1946 | RCKS Czeladź | RKS Będzin | 5:1 | |
4 | 27 października 1946 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | 5:0 | |
4 | 27 października 1946 | AKS Niwka | Cyklon Rogoźnik | 4:2 | |
4 | 27 października 1946 | RKS Czarni Sosnowiec | Klub RKU Sosnowiec | 3:2 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 3 listopada 1946 | Sarmacja Będzin | AKS Niwka | 5:0 | |
5 | 3 listopada 1946 | Płomień Milowice | RKS Będzin | 3:5 | |
5 | 3 listopada 1946 | RKS Czarni Sosnowiec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2:1 | |
5 | 3 listopada 1946 | RKS Grodziec | RCKS Czeladź | 0:5 | |
5 | 3 listopada 1946 | Cyklon Rogoźnik | Klub RKU Sosnowiec | 2:3 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 10 listopada 1946 | RKS Będzin | RKS Czarni Sosnowiec | 2:1 | |
6 | 10 listopada 1946 | Płomień Milowice | RCKS Czeladź | 0:2 | |
6 | 10 listopada 1946 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Cyklon Rogoźnik | 2:0 | |
6 | 10 listopada 1946 | AKS Niwka | RKS Grodziec | 4:2 | |
6 | 10 listopada 1946 | Klub RKU Sosnowiec | Sarmacja Będzin | nie odbył się |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 17 listopada 1946 | Sarmacja Będzin | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 3:2 | |
7 | 17 listopada 1946 | Cyklon Rogoźnik | RKS Będzin | 4:3 | |
7 | 17 listopada 1946 | RKS Czarni Sosnowiec | Płomień Milowice | 6:1 | |
7 | 17 listopada 1946 | RCKS Czeladź | AKS Niwka | 1:2 | |
7 | 17 listopada 1946 | RKS Grodziec | Klub RKU Sosnowiec | 3:4 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 24 listopada 1946 | RKS Będzin | Sarmacja Będzin | 3:2 | |
8 | 24 listopada 1946 | RCKS Czeladź | RKS Czarni Sosnowiec | 1:2 | |
8 | 24 listopada 1946 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Grodziec | 4:2 | |
8 | 24 listopada 1946 | Płomień Milowice | Cyklon Rogoźnik | 2:2 | |
8 | 24 listopada 1946 | Klub RKU Sosnowiec | AKS Niwka | 5:2 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 1 grudnia 1946 | Sarmacja Będzin | Płomień Milowice | 3:3 | |
9 | 1 grudnia 1946 | RKS Grodziec | RKS Będzin | 2:2 | |
9 | 1 grudnia 1946 | Cyklon Rogoźnik | RKS Czarni Sosnowiec | 6:4 | |
9 | 1 grudnia 1946 | AKS Niwka | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1:1 | |
9 | 1 grudnia 1946 | Klub RKU Sosnowiec | RCKS Czeladź | 1:1 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 8 grudnia 1946 | RKS Będzin | RKS Czarni Sosnowiec | 2:3 | |
6 | 15 grudnia 1946 | Klub RKU Sosnowiec | Sarmacja Będzin | 0:1 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 30 marca 1947 | 11.30 | AKS Niwka | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1:1 |
9 | 30 marca 1947 | 14.30 | Sarmacja Będzin | Płomień Milowice | 6:1 |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 9 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 13 kwietnia 1947 | Sarmacja Będzin | RKS Czarni Sosnowiec | 4:4 | |
10 | 13 kwietnia 1947 | AKS Niwka | RKS Będzin | 1:3 | |
10 | 13 kwietnia 1947 | RCKS Czeladź | Cyklon Rogoźnik | 3:1 | |
10 | 13 kwietnia 1947 | Płomień Milowice | RKS Grodziec | 4:0 | |
10 | 13 kwietnia 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 20 kwietnia 1947 | Cyklon Rogoźnik | Sarmacja Będzin | 1:1 | |
11 | 20 kwietnia 1947 | RKS Czarni Sosnowiec | RKS Grodziec | 6:1 | |
11 | 20 kwietnia 1947 | RCKS Czeladź | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2:3 | |
11 | 20 kwietnia 1947 | Płomień Milowice | AKS Niwka | 5:2 | |
11 | 20 kwietnia 1947 | RKS Będzin | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 27 kwietnia 1947 | Sarmacja Będzin | RCKS Czeladź | 4:1 | |
12 | 27 kwietnia 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Będzin | 4:4 | |
12 | 27 kwietnia 1947 | AKS Niwka | RKS Czarni Sosnowiec | 2:5 | |
12 | 27 kwietnia 1947 | RKS Grodziec | Cyklon Rogoźnik | 3:2 | |
12 | 27 kwietnia 1947 | Płomień Milowice | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 4 maja 1947 | RKS Grodziec | Sarmacja Będzin | 1:2 | |
13 | 4 maja 1947 | RKS Będzin | RCKS Czeladź | 3:0 | |
13 | 4 maja 1947 | Płomień Milowice | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2:1 | |
13 | 4 maja 1947 | Cyklon Rogoźnik | AKS Niwka | 0:0 | |
13 | 4 maja 1947 | RKS Czarni Sosnowiec | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 11 maja 1947 | AKS Niwka | Sarmacja Będzin | 0:5 | |
14 | 11 maja 1947 | RKS Będzin | Płomień Milowice | 2:3 | |
14 | 11 maja 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | RKS Czarni Sosnowiec | 1:1 | |
14 | 11 maja 1947 | RCKS Czeladź | RKS Grodziec | 3:2 | |
14 | 11 maja 1947 | Cyklon Rogoźnik | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 1 czerwca 1947 | RKS Czarni Sosnowiec | RKS Będzin | 3:3 | |
15 | 1 czerwca 1947 | RCKS Czeladź | Płomień Milowice | 7:2 | |
15 | 1 czerwca 1947 | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2:3 | |
15 | 1 czerwca 1947 | RKS Grodziec | AKS Niwka | 8:0 | |
15 | 1 czerwca 1947 | Sarmacja Będzin | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 8 czerwca 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | 0:4 | |
16 | 8 czerwca 1947 | RKS Będzin | Cyklon Rogoźnik | 6:1 | |
16 | 8 czerwca 1947 | Płomień Milowice | RKS Czarni Sosnowiec | 1:5 | |
16 | 8 czerwca 1947 | AKS Niwka | RCKS Czeladź | 2:2 | |
16 | 8 czerwca 1947 | RKS Grodziec | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 15 czerwca 1947 | Sarmacja Będzin | RKS Będzin | 3:0 | |
17 | 15 czerwca 1947 | 11.00 | RKS Czarni Sosnowiec | RCKS Czeladź | 3:1 |
17 | 15 czerwca 1947 | RKS Grodziec | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 5:1 | |
17 | 15 czerwca 1947 | Cyklon Rogoźnik | Płomień Milowice | 3:2 | |
17 | 15 czerwca 1947 | AKS Niwka | PAUZA | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 29 czerwca 1947 | Płomień Milowice | Sarmacja Będzin | 6:4 | |
18 | 29 czerwca 1947 | RKS Będzin | RKS Grodziec | 7:2 | |
18 | 29 czerwca 1947 | RKS Czarni Sosnowiec | Cyklon Rogoźnik | 1:7 | |
18 | 29 czerwca 1947 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | AKS Niwka | 5:0 | |
18 | 29 czerwca 1947 | RCKS Czeladź | PAUZA | - |