Piłka nożna: Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 152: | Linia 138: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Pogoń Blachownia]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stradom Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Poręba |Stal Poręba]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[MKS Poręba |Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Jedność Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[ | [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 219: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 228: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 237: | Linia 222: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 246: | Linia 231: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 255: | Linia 240: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 263: | Linia 248: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 286: | Linia 270: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 295: | Linia 279: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 304: | Linia 288: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 313: | Linia 297: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 322: | Linia 306: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 330: | Linia 314: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 353: | Linia 336: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 362: | Linia 345: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 371: | Linia 354: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 380: | Linia 363: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 389: | Linia 372: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 397: | Linia 380: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 420: | Linia 402: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 429: | Linia 411: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 438: | Linia 420: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 447: | Linia 429: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 456: | Linia 438: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 464: | Linia 446: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 487: | Linia 468: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 496: | Linia 477: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 505: | Linia 486: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 514: | Linia 495: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 523: | Linia 504: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 531: | Linia 512: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 554: | Linia 534: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 563: | Linia 543: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 572: | Linia 552: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 581: | Linia 561: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 590: | Linia 570: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 598: | Linia 578: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
Linia 621: | Linia 600: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 630: | Linia 609: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 639: | Linia 618: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 648: | Linia 627: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 657: | Linia 636: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 665: | Linia 644: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 688: | Linia 666: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 697: | Linia 675: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 706: | Linia 684: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 715: | Linia 693: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 724: | Linia 702: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
Linia 732: | Linia 710: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
Linia 924: | Linia 901: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 991: | Linia 967: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
Linia 1058: | Linia 1033: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
Linia 1125: | Linia 1099: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 1192: | Linia 1165: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 15=== | ===Kolejka 15=== | ||
Linia 1259: | Linia 1231: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
Linia 1326: | Linia 1297: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
Linia 1393: | Linia 1363: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
===Kolejka 18=== | ===Kolejka 18=== | ||
Linia 1460: | Linia 1429: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Budowlani Grodziec]] | ||
[[ | [[Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Cyklon Rogoźnik|Stal (Cyklon) Rogoźnik]] | ||
[[ | [[Pogoń Blachownia]] | ||
[[ | [[Stal Myszków|Stal (Jedność) Myszków]] | ||
[[Stal | [[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Brynica Czeladź]] | ||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS | [[Stradom Częstochowa]] | ||
[[ | |||
[[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | [[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: Klasa A | [[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 11:34, 27 mar 2023
Klasa A, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Pogoń Blachownia | 0 : 1 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stradom Częstochowa | Stal (Jedność) Myszków | 3 : 0 w.o. |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stal Poręba | Brynica Czeladź | 1 : 0 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal (Cyklon) Rogoźnik | 2 : 1 |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1961 | ??? | Stal II Sosnowiec | pauza |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Stal Poręba Stal (Cyklon) Rogoźnik Pogoń Blachownia Stal (Jedność) Myszków Stal II Sosnowiec Brynica Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Stradom Częstochowa