Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 29 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962''' - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | ||
* Awans do III Ligi: AKS Niwka Sosnowiec. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Czarni Sosnowiec, Unia Myszków. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 18: | Linia 18: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków|Unia Myszków]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|} | |} | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec |Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 6''' (2:4) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 4''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 211: | Linia 201: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec |Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 278: | Linia 258: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 345: | Linia 315: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza |Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Częstochówka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Myszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 2''' (5:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 454: | Linia 415: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 521: | Linia 482: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 588: | Linia 549: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 655: | Linia 616: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 722: | Linia 683: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 856: | Linia 817: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
Linia 914: | Linia 885: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[Górnik ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Czarni Sosnowiec]] | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Częstochówka Częstochowa]] | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[AKS Niwka]] | [[AKS Niwka]] | ||
Linia 925: | Linia 896: | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 11=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 937: | Linia 975: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 946: | Linia 993: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 955: | Linia 1002: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 964: | Linia 1011: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 972: | Linia 1019: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 993: | Linia 1042: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1002: | Linia 1060: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1011: | Linia 1069: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1020: | Linia 1078: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1028: | Linia 1086: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 14=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1049: | Linia 1109: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 15=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1097: | Linia 1176: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1106: | Linia 1194: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1115: | Linia 1203: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1124: | Linia 1212: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1132: | Linia 1220: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 16=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1153: | Linia 1243: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1162: | Linia 1261: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1171: | Linia 1270: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1180: | Linia 1279: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1188: | Linia 1287: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka | ===Kolejka 17=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 1209: | Linia 1310: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1218: | Linia 1328: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1227: | Linia 1337: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1236: | Linia 1346: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1244: | Linia 1354: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[ | [[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | ||
[[Górnik | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
[[ | |- | ||
[[ | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
[[ | | ALIGN=center|18 | ||
[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | ||
[[ | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Czarni przy SOS Sosnowiec|Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Kategoria: Klasa A|1962]] | [[Kategoria: Klasa A|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: Klasa A | [[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1961/1962]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 23:52, 19 mar 2023
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do III Ligi: AKS Niwka Sosnowiec. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Czarni Sosnowiec, Unia Myszków. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Niwka Sosnowiec (A) | 18 | 29 | ? | ? | ? | 43 | 16 |
2 | Polonia Sosnowiec | 18 | 25 | ? | ? | ? | 43 | 25 |
3 | RKS Grodziec | 18 | 19 | ? | ? | ? | 40 | 36 |
4 | Stal Będzin | 18 | 18 | ? | ? | ? | 29 | 24 |
5 | Górnik Kazimierz | 18 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29 | 37 |
6 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 18 | 17 | ? | ? | ? | 35 | 25 |
7 | Górnik Zagórze | 18 | 16 | ? | ? | ? | 25 | 34 |
8 | Częstochówka Częstochowa | 18 | 15 | ? | ? | ? | 34 | 40 |
9 | Czarni Sosnowiec (S) | 18 | 16 | ? | ? | ? | 21 | 22 |
10 | Unia Myszków (S) | 18 | 9 | ? | ? | ? | 19 | 47 |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Czarni Sosnowiec | RKS Grodziec | 1 : 2 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | AKS Niwka | Polonia Sosnowiec | 3 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Górnik Zagórze | 2 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Częstochówka | Stal Będzin | 2 : 6 (2:4) |
Klasa A, Grupa II | 1 | 3 września 1961 | ??? | Unia Myszków | Górnik Kazimierz | 3 : 4 (1:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Polonia Sosnowiec | Unia Myszków | 6 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | RKS Grodziec | 1 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Częstochówka Częstochowa | Czarni Sosnowiec | 2 : 2 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Stal Będzin | Górnik Dąbrowa Górnicza | 6 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa II | 2 | 10 września 1961 | ??? | Górnik Zagórze | AKS Niwka | 0 : 1 (0:1) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | AKS Niwka | Stal Będzin | 2 : 0 (2:0) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | Czarni Sosnowiec | Górnik Kazimierz | 3 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Częstochówka | 0 : 2 (0:2) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | RKS Grodziec | Polonia Sosnowiec | 4 : 1 (2:1) |
Klasa A, Grupa II | 3 | 17 września 1961 | ??? | Unia Myszków | Górnik Zagórze | 2 : 3 (1:0) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Górnik Dąbrowa Górnicza | Czarni Sosnowiec | 1 : 2 (1:0) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Częstochówka | AKS Niwka | 2 : 2 (0:0) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Stal Będzin | Unia Myszków | 1 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Górnik Zagórze | RKS Grodziec | 4 : 2 (2:2) |
Klasa A, Grupa II | 4 | 24 września 1961 | ??? | Polonia Sosnowiec | Górnik Kazimierz | 7 : 2 (5:1) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
RUNDA II
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 10 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 11 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 12 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 13 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 14 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 15 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 16 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 17 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 18 | ??? 1962 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec