JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=Basket Liga Kobiet= =MECZE SPARINGOWE= {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#8...”) |
|||
Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|23.09.2022 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Contimax MOSiR Bochnia | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''49 : 85''' | |||
| ALIGN=center|14-21 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|9-20 | |||
| ALIGN=center|6-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|26.09.2022 | | ALIGN=center|26.09.2022 | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|SBS Ostrava (Czechy) | | ALIGN=center|SBS Ostrava (Czechy) | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''81 : 62''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 56: | Linia 68: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|27.09.2022 | | ALIGN=center|27.09.2022 | ||
| ALIGN=center|19.30 | | ALIGN=center|19.30 | ||
| ALIGN=center|SBS Ostrava (Czechy) | | ALIGN=center|SBS Ostrava (Czechy) | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''50 : 66''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 67: | Linia 79: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|05.10.2022 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Piestanske Cajky (Słowacja) | |||
| ALIGN=center|'''62 : 63''' | |||
| ALIGN=center|10-10 | |||
| ALIGN=center|16-16 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|21-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} |
Wersja z 08:42, 9 paź 2022
Basket Liga Kobiet
MECZE SPARINGOWE
MECZ | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08.09.2022 | 17.30 | SBS Ostrava (Czechy) | MB Zagłębie Sosnowiec | 77 : 76 | - | ||||
2 | 11.09.2022 | 16.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | SBS Ostrava (Czechy) | 81 : 71 | - | ||||
3 | 23.09.2022 | Contimax MOSiR Bochnia | MB Zagłębie Sosnowiec | 49 : 85 | 14-21 | 20-25 | 9-20 | 6-19 | - | |
4 | 26.09.2022 | 16.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | SBS Ostrava (Czechy) | 81 : 62 | - | ||||
5 | 27.09.2022 | 19.30 | SBS Ostrava (Czechy) | MB Zagłębie Sosnowiec | 50 : 66 | - | ||||
6 | 05.10.2022 | MB Zagłębie Sosnowiec | Piestanske Cajky (Słowacja) | 62 : 63 | 10-10 | 16-16 | 15-17 | 21-20 | - |