Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2001/2002: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2001/2002 | Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2001/2002 | ||
Awans do Klasy A Sosnowiec: Płomień Niegowonice i po zwycięskim barażu vicemistrz Trzy Korony Żarnowiec. O drugim miejscu Trzech Koron zadecydował lepszy bilans bezpośrednich meczy z MKS Poręba: MKS Poręba-Trzy Korony 2-3 (jesień) i Trzy Korony - MKS Poręba 4-0 (wiosna). Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
Linia 18: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|100 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Trzy Korony Żarnowiec]] (B) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka|Ospel Wierbka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Huragan Kocikowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka|LZS Wysoka II Ciągowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz|Przemsza II Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|} | |||
===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Budowlani Ogrodzieniec]] - 15 drużyna sosnowieckiej klasy A i [[Skalniak Kroczyce]] - 16 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: [[Zew Kazimierz]] i [[Trzy Korony Żarnowiec]] rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyli vicemostrzowie grup Klasy B: [[Zew Kazimierz]] i [[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Klasa B gr. I Sosnowiec]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[2002]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] [[Klasa B gr. I Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[2002]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Klasa B gr. I Sosnowiec]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[2002]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] [[Klasa B gr. I Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[26 czerwca]] [[2002]] | |||
| ALIGN=center|1? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2001/2002]] | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2001/2002]] |
Wersja z 08:22, 21 mar 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2001/2002
Awans do Klasy A Sosnowiec: Płomień Niegowonice i po zwycięskim barażu vicemistrz Trzy Korony Żarnowiec. O drugim miejscu Trzech Koron zadecydował lepszy bilans bezpośrednich meczy z MKS Poręba: MKS Poręba-Trzy Korony 2-3 (jesień) i Trzy Korony - MKS Poręba 4-0 (wiosna). Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Niegowonice (A) | 20 | 49 | ? | ? | ? | 100 | 25 |
2 | Trzy Korony Żarnowiec (B) (A) | 20 | 45 | ? | ? | ? | 62 | 25 |
3 | MKS Poręba | 20 | 45 | ? | ? | ? | 73 | 27 |
4 | Ospel Wierbka | 20 | 32 | ? | ? | ? | 42 | 29 |
5 | Olimpia Włodowice | 20 | 30 | ? | ? | ? | 46 | 55 |
6 | Huragan Kocikowa | 20 | 26 | ? | ? | ? | 30 | 38 |
7 | LZS Wysoka II Ciągowice | 20 | 26 | ? | ? | ? | 48 | 73 |
8 | Tęcza Błędów | 20 | 25 | ? | ? | ? | 46 | 40 |
9 | Przemsza II Siewierz | 20 | 16 | ? | ? | ? | 41 | 70 |
10 | Łazowianka Łazy | 20 | 12 | ? | ? | ? | 32 | 69 |
11 | Ostoja Żelisławice | 20 | 8 | ? | ? | ? | 32 | 69 |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Budowlani Ogrodzieniec - 15 drużyna sosnowieckiej klasy A i Skalniak Kroczyce - 16 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: Zew Kazimierz i Trzy Korony Żarnowiec rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyli vicemostrzowie grup Klasy B: Zew Kazimierz i Trzy Korony Żarnowiec
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B gr. I Sosnowiec] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 | BARAŻ | 22 czerwca 2002 | ? | Zew Kazimierz | Skalniak Kroczyce | 0 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 Klasa B gr. I Sosnowiec | BARAŻ | 26 czerwca 2002 | ? | Skalniak Kroczyce | Zew Kazimierz | 2 : 2 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B gr. I Sosnowiec] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 | BARAŻ | 22 czerwca 2002 | ? | Trzy Korony Żarnowiec | Budowlani Ogrodzieniec | 4 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 Klasa B gr. I Sosnowiec | BARAŻ | 26 czerwca 2002 | 1? | Budowlani Ogrodzieniec | Trzy Korony Żarnowiec | 1 : 2 (?:?) |