Zew Kazimierze (piłka nożna) - Sezon 2018/2019

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

B klasa Podokręg Sosnowiec - Sezon 2018/2019

RUNDA I

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wyn.
Klasa B 1 02.09.2018 17.00 Zew Sosnowiec Sarmacja II Będzin 2:1 (1:0)
Klasa B 2 09.09.2018 16.30 JSP Warta Zawiercie Zew Sosnowiec 0:6 (0:4)
Klasa B 3 16.09.2018 16.00 Zew Sosnowiec Jedność Strzyżowice 2:1 (0:0)
Klasa B 4 23.09.2018 16:00 Zew Sosnowiec Strażak Nowa Wieś 1:1 (0:1)
Klasa B 5 30.09.2018 16:00 KS Mydlice Zew Sosnowiec 3:3 (0:2)
Klasa B 6 07.10.2018 15:30 Zew Sosnowiec Płomień Niegowoniczki 2:1 (1:1)
Klasa B 7 14.10.2018 15:00 UKS Sławków Zew Sosnowiec 0:3 (0:1)
Klasa B 8 21.10.2018 15:00 Zew Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 2:2 (1:1)
Klasa B 9 28.10.2018 14:00 Zagłębiak Tucznawa Zew Sosnowiec 9:1 (3:0)
Klasa B 10 04.11.2018 14:30 Zew Sosnowiec Gmina II Psary 3:0 walkower (mecz przerwany w 8 minucie przy stanie 2:0 w skutek zdekompletowania drużyny gości)
Klasa B 11 10.11.2018 13:00 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zew Sosnowiec 3:0 (1:0)

RUNDA II

Rozgr. kolejka data godz. gospodarze goście wyn.
Klasa B 12 31.03.2019 17.00 Sarmacja II Będzin Zew Sosnowiec 2:2 (1:2)
Klasa B 13 07.04.2019 17.00 Zew Sosnowiec JSP Warta Zawiercie 2:0 (0:0)
Klasa B 14 13.04.2019 17.00 Jedność Strzyżowice Zew Sosnowiec 3:0 (2:0)
Klasa B 15 20.04.2019 11:00 Strażak Nowa Wieś Zew Sosnowiec 1:3 (0:1)
Klasa B 16 28.04.2019 17:00 Zew Sosnowiec KS Mydlice 2:1 (2:1)
Klasa B 17 06.05.2019 17:00 Płomień Niegowoniczki Zew Sosnowiec 1:3 (0:1)
Klasa B 18 12.05.2019 17:00 Zew Sosnowiec UKS Sławków 1:0 (1:0)
Klasa B 19 19.05.2019 13:00 Promień Strzemieszyce Małe Zew Sosnowiec 0:6 (0:1)
Klasa B 20 26.05.2019 17:00 Zagłębiak Tucznawa Zew Sosnowiec 0:0
Klasa B 21 02.06.2019 - Gmina II Psary Zew Sosnowiec 0:3 walkower
Klasa B 22 09.06.2019 17:00 Zew Sosnowiec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:2 (0:1)

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębiak Tucznawa 22 58 19 1 2 106 21
2 Sarmacja II Będzin 22 46 14 4 4 64 26
3 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 22 46 15 1 6 78 34
4 Zew Sosnowiec 22 44 13 5 4 48 31
5 Jedność Strzyżowice 22 38 12 2 8 65 42
6 Strażak Nowa Wieś 22 32 10 2 10 46 50
7 KS Mydlice 22 30 9 3 10 69 50
8 Promień Strzemieszyce Małe 22 28 8 4 10 46 55
9 UKS Sławków 22 22 7 1 14 46 62
10 JSP Warta Zawiercie 22 16 5 1 16 27 91
11 Płomień Niegowoniczki 22 13 4 1 17 31 102
12 Gmina II Psary 22 10 3 1 18 21 83

Sarmacja II Będzin zrezygnowała z awansu, w związku z tym obok Zagłebiaka Tucznawa awansowało RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza.


Gmina II Psary wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce

Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego