Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 31) 10.07.2020
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Warta Paznań 0:2 (0:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 31: 10 lipca 2010 (poniedziałek, godz. 20:10), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Mariusz Złotek (Stalowa Wola) - Piotr Szubielski (Łódź), Katarzyna Wójs (Stalowa Wola). Techniczny: Sebastian Jarzębak (Bytom) 0:1 Łukasz Spławski 39'
|
13. Krystian Stępniowski
16. Dawid Ryndak
21. Tomasz Hołota5'
5. Kacper Łopata
27. Rafał Grzelak (55' 22. Quentin Seedorf)
7. Tomasz Nawotka (69' 9. Mateusz Szwed)
14. Filip Karbowy (66' 18. Rubio88')
6. Bartłomiej Babiarz
30. Patryk Małecki
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki
Trener: Krzysztof Dębek
1. Adrian Lis
13. Jakub Kuzdra
5. Bartosz Kieliba
16. Aleks Ławniczak
3. Jakub Kiełb
19. Mariusz Rybicki
21. Mateusz Kupczak
6. Łukasz Trałka
22. Robert Janicki (67' 8. Krzysztof Danielewicz)
11. Michał Jakóbowski (82' 18. Jakub Apolinarski)
9. Łukasz Spławski (73' 20. Mateusz Szczepaniak)
Trener: Piotr Tworek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań |
POZOSTAŁE MECZE 31 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 10 lipca 2020 | Chojniczanka Chojnice | Chrobry Głogów | 3:4 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 10 lipca 2020 | Sandecja Nowy Sącz | Stal Mielec | 2:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 10 lipca 2020 | Odra Opole | Wigry Suwałki | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 11 lipca, 2020 | GKS 1962 Jastrzębie | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 11 lipca, 2020 | Stomil Olsztyn | Miedź Legnica | 1:2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 11 lipca, 2020 | GKS Tychy | Puszcza Niepołomice | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 12 lipca 2020 | Radomiak Radom | Olimpia Grudziądz | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 12 lipca 2020 | GKS Bełchatów | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:2 (0:0) |
TABELA PO 31 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 31 | 62 | 18 | 8 | 5 | 60 | 30 |
2 | Stal Mielec | 31 | 58 | 18 | 4 | 9 | 49 | 30 |
3 | Warta Poznań | 31 | 56 | 17 | 5 | 9 | 47 | 30 |
4 | Radomiak Radom (b) | 31 | 53 | 15 | 8 | 8 | 48 | 40 |
5 | Miedź Legnica (s) | 31 | 47 | 13 | 8 | 10 | 45 | 40 |
6 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 31 | 45 | 13 | 6 | 12 | 45 | 33 |
7 | Puszcza Niepołomice | 31 | 43 | 12 | 7 | 12 | 32 | 37 |
8 | Chrobry Głogów | 31 | 43 | 12 | 7 | 12 | 36 | 42 |
9 | GKS Tychy | 31 | 43 | 11 | 10 | 10 | 56 | 49 |
10 | Sandecja Nowy Sącz | 31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 44 | 48 |
11 | GKS Bełchatów (b) | 31 | 39 | 11 | 6 | 14 | 36 | 41 |
12 | Stomil Olsztyn | 31 | 39 | 11 | 6 | 14 | 26 | 36 |
13 | Odra Opole | 31 | 39 | 10 | 9 | 12 | 29 | 34 |
14 | GKS 1962 Jastrzębie | 31 | 38 | 9 | 11 | 11 | 40 | 45 |
15 | Olimpia Grudziądz (b) | 31 | 38 | 11 | 5 | 15 | 45 | 55 |
16 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 31 | 38 | 10 | 8 | 13 | 44 | 51 |
17 | Chojniczanka Chojnice | 31 | 30 | 8 | 6 | 17 | 43 | 58 |
18 | Wigry Suwałki | 31 | 23 | 6 | 5 | 20 | 25 | 51 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK