2020/21 Klasa A Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2020/21 Klasa A Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 [[]]
2 [[]]
3 [[]]
4 [[]]
5 [[]]
6 [[]]
7 [[]]
8 [[]]
9 [[]]
10 [[]]
11 [[]]
12 [[]]
13 [[]]
14 [[]]
15 [[]]
16 [[]]
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 [[]] -
2 [[]] -
3 [[]] -
4 [[]] -
5 [[]] -
6 [[]] -
7 [[]] -
8 [[]] -
9 [[]] -
10 [[]] -
11 [[]] -
12 [[]] -
13 [[]] -
14 [[]] -
15 [[]] -
16 [[]] -


WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 15 sierpnia 2020 11.00 Jedność Strzyżowice AKS Niwka 0-2 (0-0)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Skalniak Kroczyce Zagłębiak Tucznawa 0-4 (0-1)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Iskra Psary 3-6 (1-3)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Górnik Sosnowiec KS Preczów 4-2 (2-1)
1 15 sierpnia 2020 17.00 KSG Psary Przemsza Okradzionów 3-1 (1-1)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 0-5 (0-3)
1 16 sierpnia 2020 16.30 MKS Poręba SKS Łagisza 0-0 (0-0)
1 16 sierpnia 2020 17.00 Czarni Sosnowiec Łazowianka Łazy 3-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 22 sierpnia 2020 17.00 AKS Niwka KSG Psary 3-2 (2-1)
2 22 sierpnia 2020 17.00 Iskra Psary Górnik Sosnowiec 0-3 (0-1)
2 22 sierpnia 2020 17.00 KS Preczów Jedność Strzyżowice 2-5 (1-2)
2 22 sierpnia 2020 17.00 Przemsza Okradzionów Czarni Sosnowiec 2-6 (1-2)
2 22 sierpnia 2020 17.00 SKS Łagisza CKS Czeladź 1-6 (1-1)
2 22 sierpnia 2020 17.00 Zagłębiak Tucznawa Promień Strzemieszyce Małe 1-1 (1-1)
2 23 sierpnia 2020 16.30 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 0-6 (0-2)
2 23 sierpnia 2020 17.00 Łazowianka Łazy Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 29 sierpnia 2020 11.00 CKS Czeladź Łazowianka Łazy 9-3 (6-0)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Górnik Sosnowiec Zagłębiak Tucznawa 5-1 (1-1)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Jedność Strzyżowice Iskra Psary 1-2 (0-0)
3 29 sierpnia 2020 17.00 KSG Psary KS Preczów 2-0 (0-0)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Poręba 2-4 (0-1)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Skalniak Kroczyce SKS Łagisza 1-2 (1-1)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Przemsza Okradzionów 2-5 (0-2)
3 30 sierpnia 2020 17.00 Czarni Sosnowiec AKS Niwka 3-2 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 5 września 2020 16.00 SKS Łagisza Łazowianka Łazy 5-1 (4-1)
4 5 września 2020 16.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 1-2 (0-1)
4 5 września 2020 16.00 AKS Niwka Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2-2 (1-0)
4 5 września 2020 16.00 KS Preczów Czarni Sosnowiec 3-4 (3-2)
4 5 września 2020 16.00 KSG Psary Iskra Psary 1-1 (1-1)
4 5 września 2020 16.00 Zagłębiak Tucznawa Jedność Strzyżowice 1-2 (0-1)
4 5 września 2020 16.00 MKS Poręba Górnik Sosnowiec 2-0 (2-0)
4 5 września 2020 16.00 Skalniak Kroczyce Promień Strzemieszyce Małe 5-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 12 września 2020 11.00 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 0-2 (0-1)
5 12 września 2020 16.00 Promień Strzemieszyce Małe SKS Łagisza 1-5 (1-4)
5 12 września 2020 16.00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 1-1 (1-1)
5 12 września 2020 16.00 KSG Psary Zagłębiak Tucznawa 6-1 (1-1)
5 12 września 2020 16.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza KS Preczów 6-3 (3-2)
5 12 września 2020 16.00 Łazowianka Łazy Przemsza Okradzionów 3-2 (0-0)
5 13 września 2020 11.00 CKS Czeladź AKS Niwka 2-0 (1-0)
5 13 września 2020 16.00 Czarni Sosnowiec Iskra Psary 4-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 19 września 2020 16.00 AKS Niwka Łazowianka Łazy 0-4 (0-1)
6 19 września 2020 16.00 MKS Poręba KSG Psary 0-4 (0-3)
6 19 września 2020 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Sosnowiec 1-5 (0-1)
6 19 września 2020 16.00 Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice 4-2 (2-1)
6 19 września 2020 16.00 SKS Łagisza Przemsza Okradzionów 2-0 (0-0)
6 19 września 2020 16.00 Zagłębiak Tucznawa Czarni Sosnowiec 0-2 (0-0)
6 20 września 2020 16.00 Iskra Psary Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-2 (0-0)
6 20 września 2020 16.00 KS Preczów CKS Czeladź 0-8 (0-4)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 26 września 2020 16.00 CKS Czeladź Iskra Psary 9-0 (3-0)
7 26 września 2020 16.00 Czarni Sosnowiec MKS Poręba 6-0 (3-0)
7 26 września 2020 16.00 Górnik Sosnowiec SKS Łagisza 2-2 (1-0)
7 26 września 2020 16.00 Jedność Strzyżowice Promień Strzemieszyce Małe 6-0 (3-0)
7 26 września 2020 16.00 KSG Psary Skalniak Kroczyce 3-0 (1-0)
7 26 września 2020 16.00 Przemsza Okradzionów AKS Niwka 3-1 (0-0)
7 26 września 2020 16.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Tucznawa 1-2 (1-1)
7 27 września 2020 16.00 Łazowianka Łazy KS Preczów odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 3 października 2020 11.00 Promień Strzemieszyce Małe KSG Psary 1-2 (1-1)
8 3 października 2020 15.00 Górnik Sosnowiec Jedność Strzyżowice 1-1 (0-1)
8 3 października 2020 15.00 Iskra Psary Łazowianka Łazy 1-5 (1-1)
8 3 października 2020 15.00 Skalniak Kroczyce Czarni Sosnowiec 0-0 (0-0)
8 3 października 2020 15.00 SKS Łagisza AKS Niwka 3-4 (2-1)
8 3 października 2020 15.00 Zagłębiak Tucznawa CKS Czeladź 1-5 (1-3)
8 3 października 2020 15.00 KS Preczów Przemsza Okradzionów odwołany
8 4 października 2020 15.00 MKS Poręba Zagłębie Dąbrowa Górnicza odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 10 października 2020 11.00 CKS Czeladź MKS Poręba 7-0 (2-0)
9 10 października 2020 11.00 Jedność Strzyżowice SKS Łagisza 0-2 (0-2)
9 10 października 2020 11.00 KSG Psary Górnik Sosnowiec 3-1 (0-1)
9 10 października 2020 15.00 AKS Niwka KS Preczów 2-1 (1-0)
9 10 października 2020 15.00 Czarni Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 6-0 (2-0)
9 10 października 2020 15.00 Łazowianka Łazy Zagłębiak Tucznawa 3-0 (0-0)
9 10 października 2020 15.00 Przemsza Okradzionów Iskra Psary 2-2 (2-0)
9 10 października 2020 15.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Skalniak Kroczyce 1-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 17 października 2020 11.00 Jedność Strzyżowice KSG Psary 1-6 (1-2)
10 17 października 2020 11.00 Promień Strzemieszyce Małe Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-5 (0-2)
10 17 października 2020 15.00 Górnik Sosnowiec Czarni Sosnowiec 1-1 (1-1)
10 17 października 2020 15.00 Iskra Psary AKS Niwka 3-2 (2-1)
10 17 października 2020 15.00 MKS Poręba Łazowianka Łazy 3-7 (1-3)
10 17 października 2020 15.00 SKS Łagisza KS Preczów 5-1 (1-0)
10 18 października 2020 11.00 Zagłębiak Tucznawa Przemsza Okradzionów 3-6 (0-3)
10 17 października 2020 15.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 24 października 2020 12.00 KS Preczów Iskra Psary 1-3 (0-2)
11 24 października 2020 14.00 AKS Niwka Zagłębiak Tucznawa 0-3 (0-1)
11 24 października 2020 14.00 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 11-1 (7-0)
11 24 października 2020 14.00 KSG Psary SKS Łagisza 2-1 (2-0)
11 24 października 2020 14.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Sosnowiec 0-2 (0-0)
11 25 października 2020 11.00 Czarni Sosnowiec Jedność Strzyżowice 7-0 (2-0)
11 25 października 2020 11.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 3-4 (1-3)
11 25 października 2020 14.00 Łazowianka Łazy Skalniak Kroczyce 4-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 31 października 2020 11.00 Jedność Strzyżowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-1 (0-0)
12 31 października 2020 11.00 SKS Łagisza Iskra Psary 4-2 (1-1)
12 31 października 2020 14.00 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 2-5 (0-4)
12 31 października 2020 14.00 Promień Strzemieszyce Małe Łazowianka Łazy 1-2 (1-1)
12 31 października 2020 14.00 Zagłębiak Tucznawa KS Preczów 3-2 (2-1)
12 31 października 2020 14.00 KSG Psary Czarni Sosnowiec odwołany
12 31 października 2020 14.00 MKS Poręba AKS Niwka odwołany
12 31 października 2020 14.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 7 listopada 2020 11.00 KS Preczów MKS Poręba 2-1 (1-0)
13 7 listopada 2020 14.00 CKS Czeladź Jedność Strzyżowice 6-0 (3-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Czarni Sosnowiec SKS Łagisza 0-0 (0-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Iskra Psary Zagłębiak Tucznawa 3-2 (3-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Łazowianka Łazy Górnik Sosnowiec 3-1 (1-1)
13 7 listopada 2020 14.00 Przemsza Okradzionów Promień Strzemieszyce Małe 11-2 (6-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza KSG Psary 3-1 (0-1)
13 7 listopada 2020 AKS Niwka Skalniak Kroczyce odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 11 listopada 2020 13.30 Łazowianka Łazy KS Preczów 4-1 (3-0)
8 11 listopada 2020 13.30 MKS Poręba Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-2 (0-1)
10 11 listopada 2020 13.30 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 3-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 14 listopada 2020 11.00 Jedność Strzyżowice Łazowianka Łazy 0-2 (0-1)
14 14 listopada 2020 13.00 Czarni Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 (2-0)
14 14 listopada 2020 13.00 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 2-1 (2-0)
14 14 listopada 2020 13.00 KSG Psary CKS Czeladź 4-5 (2-2)
14 14 listopada 2020 13.00 MKS Poręba Iskra Psary 5-3 (3-2)
14 14 listopada 2020 13.00 Promień Strzemieszyce Małe AKS Niwka 0-2 (0-1)
14 14 listopada 2020 13.00 Skalniak Kroczyce KS Preczów 3-2 (1-0)
14 14 listopada 2020 13.00 SKS Łagisza Zagłębiak Tucznawa 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 21 listopada 2020 13.00 AKS Niwka Górnik Sosnowiec 1-3 (0-1)
15 21 listopada 2020 13.00 CKS Czeladź Czarni Sosnowiec 5-0 (2-0)
15 21 listopada 2020 13.00 KS Preczów Promień Strzemieszyce Małe 4-1 (1-1)
15 21 listopada 2020 13.00 Łazowianka Łazy KSG Psary 4-1 (3-0)
15 21 listopada 2020 13.00 Przemsza Okradzionów Jedność Strzyżowice 4-2 (3-2)
15 21 listopada 2020 13.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza SKS Łagisza 0-4 (0-1)
15 21 listopada 2020 13.30 Iskra Psary Skalniak Kroczyce 3-3 (2-0)
15 22 listopada 2020 11.00 Zagłębiak Tucznawa MKS Poręba 3-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 28 listopada 2020 11.00 KS Preczów Przemsza Okradzionów 1-7 (0-4)
12 28 listopada 2020 11.00 MKS Poręba AKS Niwka 5-0 wo
12 28 listopada 2020 11.00 KSG Psary Czarni Sosnowiec 1-4 (0-4)
12 5 grudnia 2020 10.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 3-1 (1-1)
13 12 grudnia 2020 11.00 AKS Niwka Skalniak Kroczyce 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 24 kwietnia 2021 11.00 KS Preczów Górnik Sosnowiec
16 24 kwietnia 2021 15.30 Zagłębiak Tucznawa Skalniak Kroczyce
16 24 kwietnia 2021 17.00 CKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza
16 24 kwietnia 2021 17.00 Łazowianka Łazy Czarni Sosnowiec
16 24 kwietnia 2021 17.00 SKS Łagisza MKS Poręba
16 24 kwietnia 2021 17.00 Przemsza Okradzionów KSG Psary
16 24 kwietnia 2021 17.00 Iskra Psary Promień Strzemieszyce Małe
16 24 kwietnia 2021 17.00 AKS Niwka Jedność Strzyżowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 1 maja 2021 11.00 CKS Czeladź SKS Łagisza
17 1 maja 2021 11.00 Czarni Sosnowiec Przemsza Okradzionów
17 1 maja 2021 11.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Łazowianka Łazy
17 1 maja 2021 11.00 KSG Psary AKS Niwka
17 1 maja 2021 11.00 Górnik Sosnowiec Iskra Psary
17 1 maja 2021 11.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba
17 1 maja 2021 11.00 Promień Strzemieszyce Małe Zagłębiak Tucznawa
17 1 maja 2021 11.00 Jedność Strzyżowice KS Preczów
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 3 maja 2021 17.00 Łazowianka Łazy CKS Czeladź
18 3 maja 2021 17.00 AKS Niwka Czarni Sosnowiec
18 3 maja 2021 17.00 SKS Łagisza Skalniak Kroczyce
18 3 maja 2021 17.00 KS Preczów KSG Psary
18 3 maja 2021 17.00 Zagłębiak Tucznawa Górnik Sosnowiec
18 3 maja 2021 17.00 Przemsza Okradzionów Zagłębie Dąbrowa Górnicza
18 3 maja 2021 17.00 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe
18 3 maja 2021 17.00 Iskra Psary Jedność Strzyżowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 8 maja 2021 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów
19 8 maja 2021 Czarni Sosnowiec KS Preczów
19 8 maja 2021 Łazowianka Łazy SKS Łagisza
19 8 maja 2021 Iskra Psary KSG Psary
19 8 maja 2021 Górnik Sosnowiec MKS Poręba
19 8 maja 2021 Promień Strzemieszyce Małe Skalniak Kroczyce
19 8 maja 2021 Zagłębie Dąbrowa Górnicza AKS Niwka
19 8 maja 2021 Jedność Strzyżowice Zagłębiak Tucznawa
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 12 maja 2021 AKS Niwka CKS Czeladź
20 12 maja 2021 Iskra Psary Czarni Sosnowiec
20 12 maja 2021 Przemsza Okradzionów Łazowianka Łazy
20 12 maja 2021 SKS Łagisza Promień Strzemieszyce Małe
20 12 maja 2021 Zagłębiak Tucznawa KSG Psary
20 12 maja 2021 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec
20 12 maja 2021 MKS Poręba Jedność Strzyżowice
20 12 maja 2021 KS Preczów Zagłębie Dąbrowa Górnicza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 15 maja 2021 CKS Czeladź KS Preczów
21 15 maja 2021 Czarni Sosnowiec Zagłębiak Tucznawa
21 15 maja 2021 Łazowianka Łazy AKS Niwka
21 15 maja 2021 Przemsza Okradzionów SKS Łagisza
21 15 maja 2021 KSG Psary MKS Poręba
21 15 maja 2021 Górnik Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe
21 15 maja 2021 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce
21 15 maja 2021 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Iskra Psary
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 22 maja 2021 Iskra Psary CKS Czeladź
22 22 maja 2021 MKS Poręba Czarni Sosnowiec
22 22 maja 2021 KS Preczów Łazowianka Łazy
22 22 maja 2021 SKS Łagisza Górnik Sosnowiec
22 22 maja 2021 Skalniak Kroczyce KSG Psary
22 22 maja 2021 AKS Niwka Przemsza Okradzionów
22 22 maja 2021 Zagłębiak Tucznawa Zagłębie Dąbrowa Górnicza
22 22 maja 2021 Promień Strzemieszyce Małe Jedność Strzyżowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 29 maja 2021 CKS Czeladź Zagłębiak Tucznawa
23 29 maja 2021 Czarni Sosnowiec Skalniak Kroczyce
23 29 maja 2021 Łazowianka Łazy Iskra Psary
23 29 maja 2021 AKS Niwka SKS Łagisza
23 29 maja 2021 KSG Psary Promień Strzemieszyce Małe
23 29 maja 2021 Jedność Strzyżowice Górnik Sosnowiec
23 29 maja 2021 Przemsza Okradzionów KS Preczów
23 29 maja 2021 Zagłębie Dąbrowa Górnicza MKS Poręba
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 3 czerwca 2021 MKS Poręba CKS Czeladź
24 3 czerwca 2021 Promień Strzemieszyce Małe Czarni Sosnowiec
24 3 czerwca 2021 Zagłębiak Tucznawa Łazowianka Łazy
24 3 czerwca 2021 SKS Łagisza Jedność Strzyżowice
24 3 czerwca 2021 Górnik Sosnowiec KSG Psary
24 3 czerwca 2021 Skalniak Kroczyce Zagłębie Dąbrowa Górnicza
24 3 czerwca 2021 Iskra Psary Przemsza Okradzionów
24 3 czerwca 2021 KS Preczów AKS Niwka
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 5 czerwca 2021 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce
25 5 czerwca 2021 Czarni Sosnowiec Górnik Sosnowiec
25 5 czerwca 2021 Łazowianka Łazy MKS Poręba
25 5 czerwca 2021 KS Preczów SKS Łagisza
25 5 czerwca 2021 KSG Psary Jedność Strzyżowice
25 5 czerwca 2021 Przemsza Okradzionów Zagłębiak Tucznawa
25 5 czerwca 2021 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Promień Strzemieszyce Małe
25 5 czerwca 2021 AKS Niwka Iskra Psary
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 12 czerwca 2021 Promień Strzemieszyce Małe CKS Czeladź
26 12 czerwca 2021 Jedność Strzyżowice Czarni Sosnowiec
26 12 czerwca 2021 Skalniak Kroczyce Łazowianka Łazy
26 12 czerwca 2021 SKS Łagisza KSG Psary
26 12 czerwca 2021 Górnik Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza
26 12 czerwca 2021 MKS Poręba Przemsza Okradzionów
26 12 czerwca 2021 Iskra Psary KS Preczów
26 12 czerwca 2021 Zagłębiak Tucznawa AKS Niwka
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 16 czerwca 2021 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec
27 16 czerwca 2021 Czarni Sosnowiec KSG Psary
27 16 czerwca 2021 Łazowianka Łazy Promień Strzemieszyce Małe
27 16 czerwca 2021 Iskra Psary SKS Łagisza
27 16 czerwca 2021 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce
27 16 czerwca 2021 AKS Niwka MKS Poręba
27 16 czerwca 2021 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Jedność Strzyżowice
27 16 czerwca 2021 KS Preczów Zagłębiak Tucznawa
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 19 czerwca 2021 Jedność Strzyżowice CKS Czeladź
28 19 czerwca 2021 SKS Łagisza Czarni Sosnowiec
28 19 czerwca 2021 Górnik Sosnowiec Łazowianka Łazy
28 19 czerwca 2021 KSG Psary Zagłębie Dąbrowa Górnicza
28 19 czerwca 2021 Skalniak Kroczyce AKS Niwka
28 19 czerwca 2021 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów
28 19 czerwca 2021 MKS Poręba KS Preczów
28 19 czerwca 2021 Zagłębiak Tucznawa Iskra Psary
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 26 czerwca 2021 CKS Czeladź KSG Psary
29 26 czerwca 2021 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec
29 26 czerwca 2021 Łazowianka Łazy Jedność Strzyżowice
29 26 czerwca 2021 Zagłębiak Tucznawa SKS Łagisza
29 26 czerwca 2021 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec
29 26 czerwca 2021 KS Preczów Skalniak Kroczyce
29 26 czerwca 2021 Iskra Psary MKS Poręba
29 26 czerwca 2021 AKS Niwka Promień Strzemieszyce Małe
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 3 lipca 2021 Czarni Sosnowiec CKS Czeladź
30 3 lipca 2021 KSG Psary Łazowianka Łazy
30 3 lipca 2021 SKS Łagisza Zagłębie Dąbrowa Górnicza
30 3 lipca 2021 Górnik Sosnowiec AKS Niwka
30 3 lipca 2021 Skalniak Kroczyce Iskra Psary
30 3 lipca 2021 Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów
30 3 lipca 2021 MKS Poręba Zagłębiak Tucznawa
30 3 lipca 2021 Promień Strzemieszyce Małe KS Preczów
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego