2020/21 Klasa A Sosnowiec

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

2020/21 Klasa A Sosnowiec

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 CKS Czeladź 30 86 28 2 0 183 32
2 Łazowianka Łazy 30 73 24 1 5 98 43
3 Czarni Sosnowiec 30 70 22 4 4 122 42
4 KS Gminy Psary 30 64 21 1 8 95 49
5 SKS Łagisza 30 56 17 5 8 94 45
6 Górnik Sosnowiec 30 48 14 6 10 77 71
7 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 30 41 12 5 13 63 69
8 Przemsza Okradzionów 30 39 12 3 15 82 72
9 AKS Niwka 30 39 11 6 13 46 64
10 Zagłębiak Tucznawa 30 37 11 4 15 57 79
11 Skalniak Kroczyce 30 37 10 7 13 51 84
12 Iskra Psary 30 36 10 6 14 52 82
13 MKS Poręba 30 25 8 1 21 42 101
14 Jedność Strzyżowice 30 23 7 2 21 50 77
15 KS Preczów 30 18 6 0 24 46 109
16 Promień Strzemieszyce Małe 30 1 0 1 29 27 166
M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 CKS Czeladź - 9-3 5-0 9-0 3-2 7-2 7-1 3-2 2-0 15-2 8-0 9-0 7-0 6-0 9-1 11-1
2 Łazowianka Łazy 1-4 - 3-0* 4-1 2-2 3-1 3-1 3-2 2-1 3-0 4-0 7-2 3-0 5-1 4-1 3-0
3 Czarni Sosnowiec 3-3 3-2 - 3-1 0-0 7-3 3-0 3-1 3-2 2-0 9-1 4-1 6-0 7-0 1-2 6-0
4 KSG Psary 4-5 0-2 1-4 - 2-1 3-1 5-1 3-1 4-0 6-1 3-0 1-1 6-0 5-1 2-0 5-2
5 SKS Łagisza 1-6 5-1 4-5 0-2 - 10-2 1-4 2-0 3-4 1-0 6-1 4-2 4-0 2-0 5-1 6-1
6 Górnik Sosnowiec 2-5 3-4 1-1 3-4 2-2 - 3-2 2-1 3-1 5-1 1-1 1-2 5-2 1-1 4-2 7-1
7 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-5 0-3 3-2 3-1 0-4 0-2 - 2-5 2-2 1-2 1-2 2-2 4-0 1-1 6-3 8-0
8 Przemsza Okradzionów 1-2 1-0 2-6 1-4 2-1 1-1 1-2 - 3-1 0-3* 5-2 2-2 3-4 4-2 5-2 11-2
9 AKS Niwka 0-6 0-4 0-7 3-2 0-0 1-3 2-2 3-1 - 0-3 0-0 3-2 2-0 1-0 2-1 8-1
10 Zagłębiak Tucznawa 1-5 1-4 0-2 1-5 2-6 0-2 2-2 3-6 2-2 - 2-1 0-0 3-1 1-2 3-2 1-1
11 Skalniak Kroczyce 3-3 0-5 0-0 0-8 1-2 1-1 4-1 3-1 0-0 0-4 - 2-1 3-1 4-2 3-2 5-1
12 Iskra Psary 1-3 1-5 1-5 0-3 0-5 0-3 1-2 3-3 3-2 3-2 3-3 - 2-0 2-1 2-0 1-0
13 MKS Poręba 0-7 3-7 0-8 0-4 0-0 2-0 1-2 0-5 5-0* 0-4 0-6 5-3 - 2-0 2-3 7-0
14 Jedność Strzyżowice 1-2 0-2 3-7 1-6 0-2 2-3 0-1 6-0 0-2 1-3 6-0 1-2 0-2 - 2-0 6-0
15 KS Preczów 0-8 0-4 3-4 0-2 1-8 3-5 1-4 1-7 0-2 1-2 3-1 1-3 2-1 2-5 - 4-1
16 Promień Strzemieszyce Małe 0-9 1-2 0-11 1-2 1-5 1-5 1-5 1-5 0-2 0-8 1-4 3-6 2-4 2-5 2-4 -


WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 15 sierpnia 2020 11.00 Jedność Strzyżowice AKS Niwka 0-2 (0-0)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Skalniak Kroczyce Zagłębiak Tucznawa 0-4 (0-1)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Iskra Psary 3-6 (1-3)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Górnik Sosnowiec KS Preczów 4-2 (2-1)
1 15 sierpnia 2020 17.00 KSG Psary Przemsza Okradzionów 3-1 (1-1)
1 15 sierpnia 2020 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 0-5 (0-3)
1 16 sierpnia 2020 16.30 MKS Poręba SKS Łagisza 0-0 (0-0)
1 16 sierpnia 2020 17.00 Czarni Sosnowiec Łazowianka Łazy 3-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 22 sierpnia 2020 17.00 AKS Niwka KSG Psary 3-2 (2-1)
2 22 sierpnia 2020 17.00 Iskra Psary Górnik Sosnowiec 0-3 (0-1)
2 22 sierpnia 2020 17.00 KS Preczów Jedność Strzyżowice 2-5 (1-2)
2 22 sierpnia 2020 17.00 Przemsza Okradzionów Czarni Sosnowiec 2-6 (1-2)
2 22 sierpnia 2020 17.00 SKS Łagisza CKS Czeladź 1-6 (1-1)
2 22 sierpnia 2020 17.00 Zagłębiak Tucznawa Promień Strzemieszyce Małe 1-1 (1-1)
2 23 sierpnia 2020 16.30 MKS Poręba Skalniak Kroczyce 0-6 (0-2)
2 23 sierpnia 2020 17.00 Łazowianka Łazy Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 29 sierpnia 2020 11.00 CKS Czeladź Łazowianka Łazy 9-3 (6-0)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Górnik Sosnowiec Zagłębiak Tucznawa 5-1 (1-1)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Jedność Strzyżowice Iskra Psary 1-2 (0-0)
3 29 sierpnia 2020 17.00 KSG Psary KS Preczów 2-0 (0-0)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Promień Strzemieszyce Małe MKS Poręba 2-4 (0-1)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Skalniak Kroczyce SKS Łagisza 1-2 (1-1)
3 29 sierpnia 2020 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Przemsza Okradzionów 2-5 (0-2)
3 30 sierpnia 2020 17.00 Czarni Sosnowiec AKS Niwka 3-2 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 5 września 2020 16.00 SKS Łagisza Łazowianka Łazy 5-1 (4-1)
4 5 września 2020 16.00 Przemsza Okradzionów CKS Czeladź 1-2 (0-1)
4 5 września 2020 16.00 AKS Niwka Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2-2 (1-0)
4 5 września 2020 16.00 KS Preczów Czarni Sosnowiec 3-4 (3-2)
4 5 września 2020 16.00 KSG Psary Iskra Psary 1-1 (1-1)
4 5 września 2020 16.00 Zagłębiak Tucznawa Jedność Strzyżowice 1-2 (0-1)
4 5 września 2020 16.00 MKS Poręba Górnik Sosnowiec 2-0 (2-0)
4 5 września 2020 16.00 Skalniak Kroczyce Promień Strzemieszyce Małe 5-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 12 września 2020 11.00 Jedność Strzyżowice MKS Poręba 0-2 (0-1)
5 12 września 2020 16.00 Promień Strzemieszyce Małe SKS Łagisza 1-5 (1-4)
5 12 września 2020 16.00 Górnik Sosnowiec Skalniak Kroczyce 1-1 (1-1)
5 12 września 2020 16.00 KSG Psary Zagłębiak Tucznawa 6-1 (1-1)
5 12 września 2020 16.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza KS Preczów 6-3 (3-2)
5 12 września 2020 16.00 Łazowianka Łazy Przemsza Okradzionów 3-2 (0-0)
5 13 września 2020 11.00 CKS Czeladź AKS Niwka 2-0 (1-0)
5 13 września 2020 16.00 Czarni Sosnowiec Iskra Psary 4-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 19 września 2020 16.00 AKS Niwka Łazowianka Łazy 0-4 (0-1)
6 19 września 2020 16.00 MKS Poręba KSG Psary 0-4 (0-3)
6 19 września 2020 16.00 Promień Strzemieszyce Małe Górnik Sosnowiec 1-5 (0-1)
6 19 września 2020 16.00 Skalniak Kroczyce Jedność Strzyżowice 4-2 (2-1)
6 19 września 2020 16.00 SKS Łagisza Przemsza Okradzionów 2-0 (0-0)
6 19 września 2020 16.00 Zagłębiak Tucznawa Czarni Sosnowiec 0-2 (0-0)
6 20 września 2020 16.00 Iskra Psary Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-2 (0-0)
6 20 września 2020 16.00 KS Preczów CKS Czeladź 0-8 (0-4)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 26 września 2020 16.00 CKS Czeladź Iskra Psary 9-0 (3-0)
7 26 września 2020 16.00 Czarni Sosnowiec MKS Poręba 6-0 (3-0)
7 26 września 2020 16.00 Górnik Sosnowiec SKS Łagisza 2-2 (1-0)
7 26 września 2020 16.00 Jedność Strzyżowice Promień Strzemieszyce Małe 6-0 (3-0)
7 26 września 2020 16.00 KSG Psary Skalniak Kroczyce 3-0 (1-0)
7 26 września 2020 16.00 Przemsza Okradzionów AKS Niwka 3-1 (0-0)
7 26 września 2020 16.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębiak Tucznawa 1-2 (1-1)
7 27 września 2020 16.00 Łazowianka Łazy KS Preczów odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 3 października 2020 11.00 Promień Strzemieszyce Małe KSG Psary 1-2 (1-1)
8 3 października 2020 15.00 Górnik Sosnowiec Jedność Strzyżowice 1-1 (0-1)
8 3 października 2020 15.00 Iskra Psary Łazowianka Łazy 1-5 (1-1)
8 3 października 2020 15.00 Skalniak Kroczyce Czarni Sosnowiec 0-0 (0-0)
8 3 października 2020 15.00 SKS Łagisza AKS Niwka 3-4 (2-1)
8 3 października 2020 15.00 Zagłębiak Tucznawa CKS Czeladź 1-5 (1-3)
8 3 października 2020 15.00 KS Preczów Przemsza Okradzionów odwołany
8 4 października 2020 15.00 MKS Poręba Zagłębie Dąbrowa Górnicza odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 10 października 2020 11.00 CKS Czeladź MKS Poręba 7-0 (2-0)
9 10 października 2020 11.00 Jedność Strzyżowice SKS Łagisza 0-2 (0-2)
9 10 października 2020 11.00 KSG Psary Górnik Sosnowiec 3-1 (0-1)
9 10 października 2020 15.00 AKS Niwka KS Preczów 2-1 (1-0)
9 10 października 2020 15.00 Czarni Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 6-0 (2-0)
9 10 października 2020 15.00 Łazowianka Łazy Zagłębiak Tucznawa 3-0 (0-0)
9 10 października 2020 15.00 Przemsza Okradzionów Iskra Psary 2-2 (2-0)
9 10 października 2020 15.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Skalniak Kroczyce 1-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 17 października 2020 11.00 Jedność Strzyżowice KSG Psary 1-6 (1-2)
10 17 października 2020 11.00 Promień Strzemieszyce Małe Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-5 (0-2)
10 17 października 2020 15.00 Górnik Sosnowiec Czarni Sosnowiec 1-1 (1-1)
10 17 października 2020 15.00 Iskra Psary AKS Niwka 3-2 (2-1)
10 17 października 2020 15.00 MKS Poręba Łazowianka Łazy 3-7 (1-3)
10 17 października 2020 15.00 SKS Łagisza KS Preczów 5-1 (1-0)
10 18 października 2020 11.00 Zagłębiak Tucznawa Przemsza Okradzionów 3-6 (0-3)
10 17 października 2020 15.00 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 24 października 2020 12.00 KS Preczów Iskra Psary 1-3 (0-2)
11 24 października 2020 14.00 AKS Niwka Zagłębiak Tucznawa 0-3 (0-1)
11 24 października 2020 14.00 CKS Czeladź Promień Strzemieszyce Małe 11-1 (7-0)
11 24 października 2020 14.00 KSG Psary SKS Łagisza 2-1 (2-0)
11 24 października 2020 14.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Sosnowiec 0-2 (0-0)
11 25 października 2020 11.00 Czarni Sosnowiec Jedność Strzyżowice 7-0 (2-0)
11 25 października 2020 11.00 Przemsza Okradzionów MKS Poręba 3-4 (1-3)
11 25 października 2020 14.00 Łazowianka Łazy Skalniak Kroczyce 4-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 31 października 2020 11.00 Jedność Strzyżowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-1 (0-0)
12 31 października 2020 11.00 SKS Łagisza Iskra Psary 4-2 (1-1)
12 31 października 2020 14.00 Górnik Sosnowiec CKS Czeladź 2-5 (0-4)
12 31 października 2020 14.00 Promień Strzemieszyce Małe Łazowianka Łazy 1-2 (1-1)
12 31 października 2020 14.00 Zagłębiak Tucznawa KS Preczów 3-2 (2-1)
12 31 października 2020 14.00 KSG Psary Czarni Sosnowiec odwołany
12 31 października 2020 14.00 MKS Poręba AKS Niwka odwołany
12 31 października 2020 14.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 7 listopada 2020 11.00 KS Preczów MKS Poręba 2-1 (1-0)
13 7 listopada 2020 14.00 CKS Czeladź Jedność Strzyżowice 6-0 (3-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Czarni Sosnowiec SKS Łagisza 0-0 (0-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Iskra Psary Zagłębiak Tucznawa 3-2 (3-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Łazowianka Łazy Górnik Sosnowiec 3-1 (1-1)
13 7 listopada 2020 14.00 Przemsza Okradzionów Promień Strzemieszyce Małe 11-2 (6-0)
13 7 listopada 2020 14.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza KSG Psary 3-1 (0-1)
13 7 listopada 2020 AKS Niwka Skalniak Kroczyce odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 11 listopada 2020 13.30 Łazowianka Łazy KS Preczów 4-1 (3-0)
8 11 listopada 2020 13.30 MKS Poręba Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-2 (0-1)
10 11 listopada 2020 13.30 Skalniak Kroczyce CKS Czeladź 3-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 14 listopada 2020 11.00 Jedność Strzyżowice Łazowianka Łazy 0-2 (0-1)
14 14 listopada 2020 13.00 Czarni Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-0 (2-0)
14 14 listopada 2020 13.00 Górnik Sosnowiec Przemsza Okradzionów 2-1 (2-0)
14 14 listopada 2020 13.00 KSG Psary CKS Czeladź 4-5 (2-2)
14 14 listopada 2020 13.00 MKS Poręba Iskra Psary 5-3 (3-2)
14 14 listopada 2020 13.00 Promień Strzemieszyce Małe AKS Niwka 0-2 (0-1)
14 14 listopada 2020 13.00 Skalniak Kroczyce KS Preczów 3-2 (1-0)
14 14 listopada 2020 13.00 SKS Łagisza Zagłębiak Tucznawa 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 21 listopada 2020 13.00 AKS Niwka Górnik Sosnowiec 1-3 (0-1)
15 21 listopada 2020 13.00 CKS Czeladź Czarni Sosnowiec 5-0 (2-0)
15 21 listopada 2020 13.00 KS Preczów Promień Strzemieszyce Małe 4-1 (1-1)
15 21 listopada 2020 13.00 Łazowianka Łazy KSG Psary 4-1 (3-0)
15 21 listopada 2020 13.00 Przemsza Okradzionów Jedność Strzyżowice 4-2 (3-2)
15 21 listopada 2020 13.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza SKS Łagisza 0-4 (0-1)
15 21 listopada 2020 13.30 Iskra Psary Skalniak Kroczyce 3-3 (2-0)
15 22 listopada 2020 11.00 Zagłębiak Tucznawa MKS Poręba 3-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 28 listopada 2020 11.00 KS Preczów Przemsza Okradzionów 1-7 (0-4)
12 28 listopada 2020 11.00 MKS Poręba AKS Niwka 5-0 wo
12 28 listopada 2020 11.00 KSG Psary Czarni Sosnowiec 1-4 (0-4)
12 5 grudnia 2020 10.00 Skalniak Kroczyce Przemsza Okradzionów 3-1 (1-1)
13 12 grudnia 2020 11.00 AKS Niwka Skalniak Kroczyce 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 24 kwietnia 2021 11.00 KS Preczów Górnik Sosnowiec 3-5 (2-1)
16 24 kwietnia 2021 15.30 Zagłębiak Tucznawa Skalniak Kroczyce 2-1 (1-0)
16 24 kwietnia 2021 17.00 CKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7-1 (4-1)
16 24 kwietnia 2021 17.00 Łazowianka Łazy Czarni Sosnowiec 0-2 (0-0)
16 24 kwietnia 2021 17.00 SKS Łagisza MKS Poręba 4-0 (1-0)
16 24 kwietnia 2021 17.00 Przemsza Okradzionów KSG Psary 1-4 (0-4)
16 24 kwietnia 2021 17.00 Iskra Psary Promień Strzemieszyce Małe 1-0 (0-0)
16 24 kwietnia 2021 17.00 AKS Niwka Jedność Strzyżowice 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 1 maja 2021 11.00 CKS Czeladź SKS Łagisza 3-2 (1-0)
17 1 maja 2021 11.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Łazowianka Łazy 0-3 (0-2)
17 1 maja 2021 11.00 KSG Psary AKS Niwka 4-0 (1-0)
17 1 maja 2021 11.00 Górnik Sosnowiec Iskra Psary 1-2 (0-1)
17 1 maja 2021 11.00 Skalniak Kroczyce MKS Poręba 3-1 (1-0)
17 1 maja 2021 11.00 Promień Strzemieszyce Małe Zagłębiak Tucznawa 0-8 (0-3)
17 1 maja 2021 11.00 Jedność Strzyżowice KS Preczów 2-0 (2-0)
17 1 maja 2021 12.00 Czarni Sosnowiec Przemsza Okradzionów 3-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 3 maja 2021 11.00 MKS Poręba Promień Strzemieszyce Małe 7-0 (4-0)
18 3 maja 2021 17.00 Łazowianka Łazy CKS Czeladź 1-4 (1-2)
18 3 maja 2021 17.00 AKS Niwka Czarni Sosnowiec 0-7 (0-1)
18 3 maja 2021 17.00 SKS Łagisza Skalniak Kroczyce 6-1 (3-0)
18 3 maja 2021 17.00 KS Preczów KSG Psary 0-2 (0-2)
18 3 maja 2021 17.00 Zagłębiak Tucznawa Górnik Sosnowiec 0-2 (0-1)
18 3 maja 2021 17.00 Przemsza Okradzionów Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-2 (1-1)
18 3 maja 2021 17.00 Iskra Psary Jedność Strzyżowice 2-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 8 maja 2021 11.00 Jedność Strzyżowice Zagłębiak Tucznawa 1-3 (1-1)
19 8 maja 2021 17.00 CKS Czeladź Przemsza Okradzionów 3-2 (1-1)
19 8 maja 2021 17.00 Czarni Sosnowiec KS Preczów 1-2 (1-2)
19 8 maja 2021 17.00 Łazowianka Łazy SKS Łagisza 2-2 (1-2)
19 8 maja 2021 17.00 Iskra Psary KSG Psary 0-3 (0-1)
19 8 maja 2021 17.00 Górnik Sosnowiec MKS Poręba 5-2 (2-0)
19 8 maja 2021 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Skalniak Kroczyce 1-4 (0-2)
19 8 maja 2021 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza AKS Niwka 2-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 11 maja 2021 Łazowianka Łazy Czarni Sosnowiec 3-0 wo
17 11 maja 2021 Czarni Sosnowiec Przemsza Okradzionów 0-3 wo
18 11 maja 2021 AKS Niwka Czarni Sosnowiec 3-0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 12 maja 2021 18.00 AKS Niwka CKS Czeladź 0-6 (0-1)
20 12 maja 2021 18.00 Iskra Psary Czarni Sosnowiec 1-5 (0-2)
20 12 maja 2021 18.00 Przemsza Okradzionów Łazowianka Łazy 1-0 (0-0)
20 12 maja 2021 18.00 SKS Łagisza Promień Strzemieszyce Małe 6-1 (2-1)
20 12 maja 2021 18.00 Zagłębiak Tucznawa KSG Psary 1-5 (0-2)
20 12 maja 2021 18.00 Skalniak Kroczyce Górnik Sosnowiec 1-1 (1-1)
20 12 maja 2021 18.00 MKS Poręba Jedność Strzyżowice 2-0 (1-0)
20 12 maja 2021 18.00 KS Preczów Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-4 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 15 maja 2021 11.00 CKS Czeladź KS Preczów 9-1 (4-0)
21 15 maja 2021 17.00 Czarni Sosnowiec Zagłębiak Tucznawa 2-0 (1-0)
21 15 maja 2021 17.00 Łazowianka Łazy AKS Niwka 2-1 (0-0)
21 15 maja 2021 17.00 Przemsza Okradzionów SKS Łagisza 2-1 (0-1)
21 15 maja 2021 17.00 KSG Psary MKS Poręba 6-0 (5-0)
21 15 maja 2021 17.00 Górnik Sosnowiec Promień Strzemieszyce Małe 7-1 (3-0)
21 15 maja 2021 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Iskra Psary 2-2 (2-0)
21 16 maja 2021 11.00 Jedność Strzyżowice Skalniak Kroczyce 6-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 22 maja 2021 11.00 KS Preczów Łazowianka Łazy 0-4 (0-2)
22 22 maja 2021 17.00 Iskra Psary CKS Czeladź 1-3 (0-2)
22 22 maja 2021 17.00 MKS Poręba Czarni Sosnowiec 0-8 (0-3)
22 22 maja 2021 17.00 SKS Łagisza Górnik Sosnowiec 10-2 (3-2)
22 22 maja 2021 17.00 Skalniak Kroczyce KSG Psary 0-8 (0-4)
22 22 maja 2021 17.00 AKS Niwka Przemsza Okradzionów 3-1 (1-0)
22 22 maja 2021 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Jedność Strzyżowice 2-5 (2-2)
22 23 maja 2021 15.00 Zagłębiak Tucznawa Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 29 maja 2021 11.00 Łazowianka Łazy Iskra Psary 7-2 (3-1)
23 29 maja 2021 11.00 Przemsza Okradzionów KS Preczów 5-2 (3-1)
23 29 maja 2021 17.00 CKS Czeladź Zagłębiak Tucznawa 15-2 (6-1)
23 29 maja 2021 17.00 Czarni Sosnowiec Skalniak Kroczyce 9-1 (5-1)
23 29 maja 2021 17.00 AKS Niwka SKS Łagisza 0-0 (0-0)
23 29 maja 2021 17.00 KSG Psary Promień Strzemieszyce Małe 5-2 (2-0)
23 29 maja 2021 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza MKS Poręba 4-0 (1-0)
23 30 maja 2021 17.00 Jedność Strzyżowice Górnik Sosnowiec 2-3 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 3 czerwca 2021 11.00 Zagłębiak Tucznawa Łazowianka Łazy 1-4 (1-0)
24 3 czerwca 2021 11.00 SKS Łagisza Jedność Strzyżowice 2-0 (1-0)
24 3 czerwca 2021 11.00 Górnik Sosnowiec KSG Psary 3-4 (2-2)
24 3 czerwca 2021 11.00 Skalniak Kroczyce Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4-1 (2-1)
24 3 czerwca 2021 11.00 Iskra Psary Przemsza Okradzionów 3-3 (3-1)
24 3 czerwca 2021 11.00 KS Preczów AKS Niwka 0-2 (0-1)
24 3 czerwca 2021 15.00 MKS Poręba CKS Czeladź 0-7 (0-3)
24 3 czerwca 2021 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Czarni Sosnowiec 0-11 (0-8)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 5 czerwca 2021 11.00 KSG Psary Jedność Strzyżowice 5-1 (2-0)
25 5 czerwca 2021 17.00 CKS Czeladź Skalniak Kroczyce 8-0 (8-0) 32'
25 5 czerwca 2021 17.00 Czarni Sosnowiec Górnik Sosnowiec 7-3 (1-0)
25 5 czerwca 2021 17.00 KS Preczów SKS Łagisza 1-8 (1-5)
25 5 czerwca 2021 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Promień Strzemieszyce Małe 8-0 (4-0)
25 5 czerwca 2021 17.00 AKS Niwka Iskra Psary 3-2 (2-0)
25 6 czerwca 2021 11.00 Przemsza Okradzionów Zagłębiak Tucznawa 2-3 (1-1)
25 6 czerwca 2021 17.00 Łazowianka Łazy MKS Poręba 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 7 czerwca 2021 Przemsza Okradzionów Zagłębiak Tucznawa 0-3 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 10 czerwca 2021 Czarni Sosnowiec Przemsza Okradzionów 3-1 (1-0)
18 10 czerwca 2021 AKS Niwka Czarni Sosnowiec 0-7 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 12 czerwca 2021 17.00 Promień Strzemieszyce Małe CKS Czeladź 0-9 (0-6)
26 12 czerwca 2021 17.00 Skalniak Kroczyce Łazowianka Łazy 0-5 (0-1)
26 12 czerwca 2021 17.00 SKS Łagisza KSG Psary 0-2 (0-1)
26 12 czerwca 2021 17.00 Górnik Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3-2 (2-0)
26 12 czerwca 2021 17.00 MKS Poręba Przemsza Okradzionów 0-5 (0-2)
26 12 czerwca 2021 17.00 Iskra Psary KS Preczów 2-0 (2-0)
26 12 czerwca 2021 17.00 Zagłębiak Tucznawa AKS Niwka 2-2 (1-0)
26 13 czerwca 2021 11.00 Jedność Strzyżowice Czarni Sosnowiec 3-7 (1-4)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 16 czerwca 2021 18.00 CKS Czeladź Górnik Sosnowiec 7-2 (4-0)
27 16 czerwca 2021 18.00 Czarni Sosnowiec KSG Psary 3-1 (2-1)
27 16 czerwca 2021 18.00 Łazowianka Łazy Promień Strzemieszyce Małe 3-0 (1-0)
27 16 czerwca 2021 18.00 Iskra Psary SKS Łagisza 0-5 (0-3)
27 16 czerwca 2021 18.00 Przemsza Okradzionów Skalniak Kroczyce 5-2 (3-2)
27 16 czerwca 2021 18.00 AKS Niwka MKS Poręba 2-0 (1-0)
27 16 czerwca 2021 18.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Jedność Strzyżowice 1-1 (1-1)
27 16 czerwca 2021 18.00 KS Preczów Zagłębiak Tucznawa 1-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 19 czerwca 2021 17.00 SKS Łagisza Czarni Sosnowiec 4-5 (2-3)
28 19 czerwca 2021 17.00 Górnik Sosnowiec Łazowianka Łazy 3-4 (3-2)
28 19 czerwca 2021 17.00 Skalniak Kroczyce AKS Niwka 0-0 (0-0)
28 19 czerwca 2021 17.00 Promień Strzemieszyce Małe Przemsza Okradzionów 1-5 (1-4)
28 19 czerwca 2021 17.00 MKS Poręba KS Preczów 2-3 (1-0)
28 19 czerwca 2021 17.00 Zagłębiak Tucznawa Iskra Psary 0-0 (0-0)
28 20 czerwca 2021 11.00 Jedność Strzyżowice CKS Czeladź 1-2 (1-2)
28 20 czerwca 2021 13.00 KSG Psary Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5-1 (3-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 26 czerwca 2021 11.00 Łazowianka Łazy Jedność Strzyżowice 5-1 (2-0)
29 26 czerwca 2021 11.00 KS Preczów Skalniak Kroczyce 3-1 (2-1)
29 26 czerwca 2021 15.00 CKS Czeladź KSG Psary 9-0 (4-0)
29 26 czerwca 2021 17.00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec 3-2 (2-0)
29 26 czerwca 2021 17.00 Zagłębiak Tucznawa SKS Łagisza 2-6 (0-2)
29 26 czerwca 2021 17.00 Przemsza Okradzionów Górnik Sosnowiec 1-1 (1-0)
29 26 czerwca 2021 17.00 AKS Niwka Promień Strzemieszyce Małe 8-1 (5-0)
29 27 czerwca 2021 11.00 Iskra Psary MKS Poręba 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 2 lipca 2021 18.00 KSG Psary Łazowianka Łazy 0-2 (0-0)
30 3 lipca 2021 15.00 Promień Strzemieszyce Małe KS Preczów 2-4 (2-1)
30 3 lipca 2021 16.00 Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów 6-0 (2-0)
30 3 lipca 2021 17.00 Czarni Sosnowiec CKS Czeladź 3-3 (1-1)
30 3 lipca 2021 17.00 SKS Łagisza Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1-4 (0-1)
30 3 lipca 2021 17.00 Górnik Sosnowiec AKS Niwka 3-1 (2-1)
30 3 lipca 2021 17.00 Skalniak Kroczyce Iskra Psary 2-1 (1-0)
30 3 lipca 2021 17.00 MKS Poręba Zagłębiak Tucznawa 0-4 (0-1)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego