1968/69 Liga Okręgowa Katowice grupa I

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1968/69 Liga Okręgowa Katowice grupa I

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 AKS Chorzów 30 44 19 6 5 58 26
2 CKS Czeladź 30 41 16 9 5 59 25
3 KS 27 Orzegów 30 34 13 8 9 46 35
4 Slavia Ruda Śląska 30 34 41 38 12 10 8
5 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 30 33 12 9 9 54 46
6 Wawel Wirek 30 32 10 12 8 39 29
7 Górnik Sośnica 30 31 11 9 10 37 36
8 Rozbark Bytom 30 31 12 7 11 48 54
9 Jedność Michałkowice 30 29 9 11 10 42 38
10 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 30 28 12 4 14 42 39
11 Górnik Jankowice 30 28 10 8 12 31 33
12 GKS Ib Katowice 30 27 10 7 13 41 46
13 Zagłębie Ib Sosnowiec 30 27 12 3 15 37 51
14 MKS Niedobczyce 30 23 9 5 16 31 52
15 Ruch Radzionków 30 22 7 8 15 36 59
16 ŁTS Łabędy 30 16 4 8 18 30 65

W przypadku równej liczby punktów o kolejności w tabeli decydowała różnica bramek.
Dąb Katowice po wchłonięciu przez GKS Katowice występował jago drużyna rezerwowa GKS.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 AKS Chorzów - 1-2 1-0 7-0 0-3 2-1 1-2 1-1 2-0 2-0 4-0 4-1 2-0 1-0 2-0 5-2
2 CKS Czeladź 0-2 - 2-2 2-0 1-1 0-0 4-1 1-1 3-0 2-1 1-0 1-1 4-1 4-0 6-0 5-2
3 KS 27 Orzegów 0-1 2-1 - 1-0 5-0 2-2 0-0 2-2 1-0 3-0 1-1 1-1 3-0 1-0 4-2 3-1
4 Slavia Ruda Śląska 0-2 1-1 2-1 - 2-0 3-0 1-1 3-1 1-1 1-1 2-1 3-1 5-0 2-1 0-0 2-1
5 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-3 0-0 2-1 1-1 - 0-1 3-1 3-0 2-1 0-0 2-3 4-1 2-3 5-1 6-2 1-1
6 Wawel Wirek 1-2 0-0 2-0 2-2 1-1 - 1-3 2-0 1-1 2-0 0-1 2-0 4-1 6-0 0-1 2-1
7 Górnik Sośnica 2-2 2-0 1-2 1-0 0-2 0-0 - 1-3 2-0 1-0 1-0 5-1 2-3 0-1 2-0 1-1
8 Rozbark Bytom 1-2 1-2 0-2 0-3 4-3 2-2 0-1 - 5-5 1-0 1-0 2-1 2-2 1-0 1-1 3-1
9 Jedność Michałkowice 1-1 1-1 1-2 0-0 1-3 1-1 0-2 3-1 - 3-1 4-0 2-0 2-0 2-1 2-1 4-0
10 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-1 2-1 6-3 2-0 5-0 2-1 1-0 0-1 0-0 - 0-1 1-0 0-2 5-2 3-2 7-0
11 Górnik Jankowice 0-0 1-0 0-3 4-1 0-0 0-0 0-0 1-2 3-0 0-0 - 0-2 1-3 4-0 1-2 4-0
12 GKS Ib Katowice 0-1 1-5 2-0 1-2 2-2 2-1 3-0 5-1 0-4 4-0 0-0 - 1-1 2-0 3-0 3-1
13 Zagłębie Ib Sosnowiec 2-0 0-4 2-0 3-1 0-2 0-1 3-1 1-2 2-1 1-0 0-2 1-1 - 0-1 2-0 3-0
14 MKS Niedobczyce 2-2 0-2 0-0 0-0 1-0 1-2 2-2 2-1 1-1 2-1 1-2 1-0 2-0 - 5-0 2-0
15 Ruch Radzionków 3-3 1-3 1-1 2-3 1-2 0-0 1-1 3-5 0-0 2-0 2-0 1-1 3-1 3-0 - 1-0
16 ŁTS Łabędy 0-1 0-1 2-0 0-0 4-4 1-1 1-1 1-3 1-1 1-2 1-1 0-1 2-0 3-2 2-1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 10 sierpnia 1968 17.00 AKS Chorzów MKS Niedobczyce 1-0 (0-0)
1 10 sierpnia 1968 17.00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała CKS Czeladź 2-1 (1-0)
1 10 sierpnia 1968 17.00 KS 27 Orzegów Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 5-0 (3-0)
1 10 sierpnia 1968 17.00 ŁTS Łabędy Slavia Ruda Śląska 0-0 (0-0)
1 10 sierpnia 1968 17.00 Jedność Michałkowice Wawel Wirek 1-1 (0-0)
1 10 sierpnia 1968 17.00 Ruch Radzionków Górnik Sośnica 1-1 (0-0)
1 10 sierpnia 1968 17.00 Górnik Jankowice Rozbark Bytom przełożony
1 10 sierpnia 1968 17.00 Zagłębie Ib Sosnowiec Dąb Katowice 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 17 sierpnia 1968 CKS Czeladź AKS Chorzów 0-2 (0-0)
2 17 sierpnia 1968 Dąb Katowice KS 27 Orzegów 2-0 (1-0)
2 17 sierpnia 1968 Slavia Ruda Ślaska Jedność Michałkowice 1-1 (0-0)
2 17 sierpnia 1968 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza ŁTS Łabędy 1-1 (1-1)
2 17 sierpnia 1968 Wawel Wirek Ruch Radzionków 0-1 (0-1)
2 17 sierpnia 1968 Górnik Sośnica Górnik Jankowice 1-0 (0-0)
2 17 sierpnia 1968 Rozbark Bytom BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-0 (0-0)
2 17 sierpnia 1968 MKS Niedobczyce Zagłębie Ib Sosnowiec 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 21 sierpnia 1968 Górnik Jankowice Rozbark Bytom 1-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 24 sierpnia 1968 AKS Chorzów Rozbark Bytom 1-1 (0-1)
3 24 sierpnia 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec CKS Czeladź 0-4 (0-2)
3 24 sierpnia 1968 KS 27 Orzegów MKS Niedobczyce 1-0 (1-0)
3 24 sierpnia 1968 Ruch Radzionków Slavia Ruda Ślaska 2-3 (2-1)
3 24 sierpnia 1968 Dąb Katowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-2 (0-1)
3 24 sierpnia 1968 Górnik Jankowice Wawel Wirek 0-0 (0-0)
3 24 sierpnia 1968 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Górnik Sośnica 1-0 (1-0)
3 24 sierpnia 1968 Jedność Michałkowice ŁTS Łabędy 4-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 31 sierpnia 1968 16.30 Górnik Sośnica AKS Chorzów 2-2 (1-1)
4 31 sierpnia 1968 16.30 CKS Czeladź KS 27 Orzegów 2-2 (0-1)
4 31 sierpnia 1968 16.30 Slavia Ruda Ślaska Górnik Jankowice 2-1 (0-1)
4 31 sierpnia 1968 16.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Jedność Michałkowice 2-1 (2-1)
4 31 sierpnia 1968 16.30 Wawel Wirek BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-0 (0-0)
4 31 sierpnia 1968 16.30 Rozbark Bytom Zagłębie Ib Sosnowiec 2-2 (1-2)
4 31 sierpnia 1968 16.30 MKS Niedobczyce GKS Ib Katowice 1-0 (1-0)
4 31 sierpnia 1968 16.30 ŁTS Łabędy Ruch Radzionków 2-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 4 września 1968 AKS Chorzów Wawel Wirek 2-1 (1-0)
5 4 września 1968 GKS Ib Katowice CKS Czeladź 1-5 (0-4)
5 4 września 1968 KS 27 Orzegów Rozbark Bytom 2-2 (1-0)
5 4 września 1968 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Slavia Ruda Ślaska 2-0 (1-0)
5 4 września 1968 MKS Niedobczyce Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-0 (1-0)
5 4 września 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec Górnik Sośnica 3-1 (2-0)
5 4 września 1968 Ruch Radzionków Jedność Michałkowice 0-0 (0-0)
5 4 września 1968 Górnik Jankowice ŁTS Łabędy 4-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 7 września 1968 16.15 Slavia Ruda Ślaska AKS Chorzów 0-2 (0-1)
6 7 września 1968 16.15 CKS Czeladź MKS Niedobczyce 4-0 (2-0)
6 7 września 1968 16.15 Górnik Sośnica KS 27 Orzegów 1-2 (1-1)
6 7 września 1968 16.15 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Ruch Radzionków 6-2 (4-1)
6 7 września 1968 16.15 Wawel Wirek Zagłębie Ib Sosnowiec 4-1 (0-1)
6 7 września 1968 16.15 Rozbark Bytom GKS Ib Katowice 2-1 (1-0)
6 7 września 1968 16.15 Jedność Michałkowice Górnik Jankowice 4-0 (2-0)
6 7 września 1968 16.15 ŁTS Łabędy BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 14 września 1968 AKS Chorzów ŁTS Łabędy 5-2 (3-0)
7 14 września 1968 CKS Czeladź Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-1 (0-0)
7 14 września 1968 KS 27 Orzegów Wawel Wirek 2-2 (1-0)
7 14 września 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec Slavia Ruda Ślaska 3-1 (0-1)
7 14 września 1968 GKS Ib Katowice Górnik Sośnica 3-0 (0-0)
7 14 września 1968 MKS Niedobczyce Rozbark Bytom 2-1 (1-0)
7 14 września 1968 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Jedność Michałkowice 0-0 (0-0)
7 14 września 1968 Górnik Jankowice Ruch Radzionków 1-2 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 21 września 1968 16.00 Jedność Michałkowice AKS Chorzów 1-1 (1-1)
8 21 września 1968 16.00 Rozbark Bytom CKS Czeladź 1-2 (1-0)
8 21 września 1968 16.00 Slavia Ruda Ślaska KS 27 Orzegów 2-1 (0-1)
8 21 września 1968 16.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Jankowice 2-3 (0-2)
8 21 września 1968 16.00 Wawel Wirek GKS Ib Katowice 2-0 (1-0)
8 21 września 1968 16.00 Górnik Sośnica MKS Niedobczyce 0-1 (0-1)
8 21 września 1968 16.00 Ruch Radzionków BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-0 (1-0)
8 21 września 1968 16.00 ŁTS Łabędy Zagłębie Ib Sosnowiec 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 28 września 1968 AKS Chorzów Ruch Radzionków 2-0 (1-0)
9 28 września 1968 CKS Czeladź Górnik Sośnica 4-1 (2-0)
9 28 września 1968 KS 27 Orzegów ŁTS Łabędy 3-1 (1-1)
9 28 września 1968 GKS Ib Katowice Slavia Ruda Ślaska 1-2 (1-1)
9 28 września 1968 Rozbark Bytom Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4-3 (1-3)
9 28 września 1968 MKS Niedobczyce Wawel Wirek 1-2 (1-2)
9 28 września 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec Jedność Michałkowice 2-1 (1-0)
9 28 września 1968 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Górnik Jankowice 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 6 października 1968 15.00 Górnik Jankowice AKS Chorzów 0-0 (0-0)
10 6 października 1968 15.00 Wawel Wirek CKS Czeladź 0-0 (0-0)
10 6 października 1968 15.00 Jedność Michałkowice KS 27 Orzegów 1-2 (0-0)
10 6 października 1968 15.00 Slavia Ruda Ślaska MKS Niedobczyce 2-1 (1-0)
10 6 października 1968 15.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0-0 (0-0)
10 6 października 1968 15.00 Górnik Sośnica Rozbark Bytom 1-3 (1-2)
10 6 października 1968 15.00 ŁTS Łabędy GKS Ib Katowice 0-1 (0-1)
10 6 października 1968 15.00 Ruch Radzionków Zagłębie Ib Sosnowiec 3-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 13 października 1968 AKS Chorzów BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-0 (2-0)
11 13 października 1968 CKS Czeladź Slavia Ruda Ślaska 2-0 (1-0)
11 13 października 1968 KS 27 Orzegów Ruch Radzionków 4-2 (2-1)
11 13 października 1968 Górnik Sośnica Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-2 (0-0)
11 13 października 1968 Rozbark Bytom Wawel Wirek 2-2 (2-1)
11 13 października 1968 GKS Ib Katowice Jedność Michałkowice 0-4 (0-4)
11 13 października 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec Górnik Jankowice 0-2 (0-0)
11 13 października 1968 MKS Niedobczyce ŁTS Łabędy 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 20 października 1968 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza AKS Chorzów 0-3 (0-1)
12 20 października 1968 ŁTS Łabędy CKS Czeladź 0-1 (0-1)
12 20 października 1968 Górnik Jankowice KS 27 Orzegów 0-3 (0-0)
12 20 października 1968 Slavia Ruda Ślaska Rozbark Bytom 3-1 (1-1)
12 20 października 1968 Wawel Wirek Górnik Sośnica 1-3
12 20 października 1968 Jedność Michałkowice MKS Niedobczyce 2-1 (0-1)
12 20 października 1968 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Zagłębie Ib Sosnowiec 0-2
12 20 października 1968 Ruch Radzionków GKS Ib Katowice 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 27 października 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec AKS Chorzów 2-0 (1-0)
13 27 października 1968 CKS Czeladź Jedność Michałkowice 3-0 (2-0)
13 27 października 1968 KS 27 Orzegów BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3-0 (1-0)
13 27 października 1968 Górnik Sośnica Slavia Ruda Ślaska 1-0 (0-0)
13 27 października 1968 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Wawel Wirek 0-1 (0-0)
13 27 października 1968 Rozbark Bytom ŁTS Łabędy 3-1 (2-1)
13 27 października 1968 GKS Ib Katowice Górnik Jankowice 0-0 (0-0)
13 27 października 1968 MKS Niedobczyce Ruch Radzionków 5-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 3 listopada 1968 AKS Chorzów KS 27 Orzegów 1-0 (0-0)
14 3 listopada 1968 Ruch Radzionków CKS Czeladź 1-3 (0-1)
14 3 listopada 1968 Slavia Ruda Ślaska Wawel Wirek 3-0 (2-0)
14 3 listopada 1968 Zagłębie Ib Sosnowiec Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-2 (0-0)
14 3 listopada 1968 ŁTS Łabędy Górnik Sośnica 1-1 (1-1)
14 3 listopada 1968 Jedność Michałkowice Rozbark Bytom 3-1 (2-1)
14 3 listopada 1968 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała GKS Ib Katowice 1-0 (0-0)
14 3 listopada 1968 Górnik Jankowice MKS Niedobczyce 4-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 10 listopada 1968 GKS Ib Katowice AKS Chorzów 0-1 (0-0)
15 10 listopada 1968 CKS Czeladź Górnik Jankowice 1-0 (1-0)
15 10 listopada 1968 KS 27 Orzegów Zagłębie Ib Sosnowiec 3-0 (0-0)
15 10 listopada 1968 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Slavia Ruda Ślaska 1-1 (1-1)
15 10 listopada 1968 Wawel Wirek ŁTS Łabędy 2-1 (0-0)
15 10 listopada 1968 Górnik Sośnica Jedność Michałkowice 2-0 (1-0)
15 10 listopada 1968 Rozbark Bytom Ruch Radzionków 1-1 (0-0)
15 10 listopada 1968 MKS Niedobczyce BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-1 (2-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 30 marca 1969 15.00 MKS Niedobczyce AKS Chorzów odwołany
16 30 marca 1969 15.00 CKS Czeladź BBTS Włókniarz Bielsko-Biała odwołany
16 30 marca 1969 15.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza KS 27 Orzegów odwołany
16 30 marca 1969 15.00 Slavia Ruda Ślaska ŁTS Łabędy odwołany
16 30 marca 1969 15.00 Wawel Wirek Jedność Michałkowice odwołany
16 30 marca 1969 15.00 Górnik Sośnica Ruch Radzionków odwołany
16 30 marca 1969 15.00 Rozbark Bytom Górnik Jankowice odwołany
16 30 marca 1969 15.00 GKS Ib Katowice Zagłębie Ib Sosnowiec odwołany
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 5/6 kwietnia 1969 AKS Chorzów CKS Czeladź 1-2
17 5/6 kwietnia 1969 KS 27 Orzegów GKS Ib Katowice 1-1
17 5/6 kwietnia 1969 Jedność Michałkowice Slavia Ruda Ślaska 0-0 (0-0)
17 5/6 kwietnia 1969 ŁTS Łabędy Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4-4
17 5/6 kwietnia 1969 Ruch Radzionków Wawel Wirek 0-0 (0-0)
17 5/6 kwietnia 1969 Górnik Jankowice Górnik Sośnica 0-0 (0-0)
17 5/6 kwietnia 1969 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Rozbark Bytom 0-1
17 5/6 kwietnia 1969 Zagłębie Ib Sosnowiec MKS Niedobczyce 0-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 13 kwietnia 1969 15.30 Rozbark Bytom AKS Chorzów 1-2 (0-2)
18 13 kwietnia 1969 15.30 CKS Czeladź Zagłębie Ib Sosnowiec 4-1 (1-1)
18 13 kwietnia 1969 15.30 MKS Niedobczyce KS 27 Orzegów 0-0 (0-0)
18 13 kwietnia 1969 15.30 Slavia Ruda Ślaska Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
18 13 kwietnia 1969 15.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza GKS Ib Katowice 4-1 (3-0)
18 13 kwietnia 1969 15.30 Wawel Wirek Górnik Jankowice 0-1 (0-1)
18 13 kwietnia 1969 15.30 Górnik Sośnica BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-0 (0-0)
18 13 kwietnia 1969 15.30 ŁTS Łabędy Jedność Michałkowice 1-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 20 kwietnia 1969 16.00 AKS Chorzów Górnik Sośnica 1-2 (0-2)
19 20 kwietnia 1969 16.00 KS 27 Orzegów CKS Czeladź 2-1 (1-1)
19 20 kwietnia 1969 16.00 Górnik Jankowice Slavia Ruda Ślaska 4-1 (2-0)
19 20 kwietnia 1969 16.00 Jedność Michałkowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-3 (1-1)
19 20 kwietnia 1969 16.00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Wawel Wirek 2-1 (1-1)
19 20 kwietnia 1969 16.00 Zagłębie Ib Sosnowiec Rozbark Bytom 1-2 (0-1)
19 20 kwietnia 1969 16.00 GKS Ib Katowice MKS Niedobczyce 2-0
19 20 kwietnia 1969 16.00 Ruch Radzionków ŁTS Łabędy 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 27 kwietnia 1969 16.00 Wawel Wirek AKS Chorzów 1-2
20 27 kwietnia 1969 16.00 CKS Czeladź GKS Ib Katowice 1-1
20 27 kwietnia 1969 16.00 Rozbark Bytom KS 27 Orzegów 0-2
20 27 kwietnia 1969 16.00 Slavia Ruda Ślaska BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-1
20 27 kwietnia 1969 16.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza MKS Niedobczyce 5-1
20 27 kwietnia 1969 16.00 Górnik Sośnica Zagłębie Ib Sosnowiec 2-3
20 27 kwietnia 1969 16.00 Jedność Michałkowice Ruch Radzionków 2-1
20 27 kwietnia 1969 16.00 ŁTS Łabędy Górnik Jankowice 1-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 3 maja 1969 16.15 AKS Chorzów Slavia Ruda Ślaska 7-0 (2-0)
21 3 maja 1969 16.15 MKS Niedobczyce CKS Czeladź 0-2 (0-1)
21 3 maja 1969 16.15 KS 27 Orzegów Górnik Sośnica 0-0 (0-0)
21 3 maja 1969 16.15 Ruch Radzionków Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-2 (1-0)
21 3 maja 1969 16.15 Zagłębie Ib Sosnowiec Wawel Wirek 0-1 (0-1)
21 3 maja 1969 16.15 GKS Ib Katowice Rozbark Bytom 5-1 (3-1)
21 3 maja 1969 16.15 Górnik Jankowice Jedność Michałkowice 3-0 (1-0)
21 3 maja 1969 16.15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała ŁTS Łabędy 7-0 (5-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 10 maja 1969 16.30 ŁTS Łabędy AKS Chorzów 0-1 (0-1)
22 10 maja 1969 16.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź 0-0 (0-0)
22 10 maja 1969 16.30 Wawel Wirek KS 27 Orzegów 2-0 (0-0)
22 10 maja 1969 16.30 Slavia Ruda Ślaska Zagłębie Ib Sosnowiec 5-0 (0-0)
22 10 maja 1969 16.30 Górnik Sośnica GKS Ib Katowice 5-1 (3-1)
22 10 maja 1969 16.30 Rozbark Bytom MKS Niedobczyce 1-0 (0-0)
22 10 maja 1969 16.30 Jedność Michałkowice BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3-1 (0-0)
22 10 maja 1969 16.30 Ruch Radzionków Górnik Jankowice 2-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 17 maja 1969 16.30 AKS Chorzów Jedność Michałkowice 2-0 (0-0)
23 17 maja 1969 16.30 CKS Czeladź Rozbark Bytom 1-1 (0-0)
23 17 maja 1969 16.30 KS 27 Orzegów Slavia Ruda Ślaska 1-0 (0-0)
23 17 maja 1969 16.30 Górnik Jankowice Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-0 (0-0)
23 17 maja 1969 16.30 GKS Ib Katowice Wawel Wirek 2-1 (1-1)
23 17 maja 1969 16.30 MKS Niedobczyce Górnik Sośnica 2-2 (2-0)
23 17 maja 1969 16.30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Ruch Radzionków 3-2 (2-1)
23 17 maja 1969 16.30 Zagłębie Ib Sosnowiec ŁTS Łabędy 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 21 maja 1969 MKS Niedobczyce AKS Chorzów 2-2
16 21 maja 1969 CKS Czeladź BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-1
16 21 maja 1969 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza KS 27 Orzegów 2-1
16 21 maja 1969 Slavia Ruda Ślaska ŁTS Łabędy 2-1
16 21 maja 1969 Wawel Wirek Jedność Michałkowice 1-1
16 21 maja 1969 Górnik Sośnica Ruch Radzionków 2-0
16 21 maja 1969 Rozbark Bytom Górnik Jankowice 1-0
16 21 maja 1969 GKS Ib Katowice Zagłębie Ib Sosnowiec 1-1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 24 maja 1969 16.45 Ruch Radzionków AKS Chorzów 3-3 (2-2)
24 24 maja 1969 16.45 Górnik Sośnica CKS Czeladź 2-0 (1-0)
24 24 maja 1969 16.45 ŁTS Łabędy KS 27 Orzegów 2-0 (0-0)
24 24 maja 1969 16.45 Slavia Ruda Ślaska GKS Ib Katowice 3-1 (1-0)
24 24 maja 1969 16.45 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Rozbark Bytom 3-0 (2-0)
24 24 maja 1969 16.45 Wawel Wirek MKS Niedobczyce 6-0 (2-0)
24 24 maja 1969 16.45 Jedność Michałkowice Zagłębie Ib Sosnowiec 2-0 (0-0)
24 24 maja 1969 16.45 Górnik Jankowice BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 31 maja 1969 17.00 AKS Chorzów Górnik Jankowice 4-0 (2-0)
25 31 maja 1969 17.00 CKS Czeladź Wawel Wirek 0-0 (0-0)
25 31 maja 1969 17.00 KS 27 Orzegów Jedność Michałkowice 1-0 (0-0)
25 31 maja 1969 17.00 MKS Niedobczyce Slavia Ruda Ślaska 0-0 (0-0)
25 31 maja 1969 17.00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 5-0 (3-0)
25 31 maja 1969 17.00 Rozbark Bytom Górnik Sośnica 0-1 (0-0)
25 31 maja 1969 17.00 GKS Ib Katowice ŁTS Łabędy 3-1 (2-0)
25 31 maja 1969 17.00 Zagłębie Ib Sosnowiec Ruch Radzionków 2-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 5 czerwca 1969 17.00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała AKS Chorzów 2-1
26 5 czerwca 1969 17.00 Slavia Ruda Ślaska CKS Czeladź 1-1
26 5 czerwca 1969 17.00 Ruch Radzionków KS 27 Orzegów 1-1
26 5 czerwca 1969 17.00 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Górnik Sośnica 3-1
26 5 czerwca 1969 17.00 Wawel Wirek Rozbark Bytom 2-0
26 5 czerwca 1969 17.00 Jedność Michałkowice GKS Ib Katowice 2-0
26 5 czerwca 1969 17.00 Górnik Jankowice Zagłębie Ib Sosnowiec 1-3
26 5 czerwca 1969 17.00 ŁTS Łabędy MKS Niedobczyce 3-2
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 8 czerwca 1969 17.15 AKS Chorzów Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-3 (0-0)
27 8 czerwca 1969 17.15 CKS Czeladź ŁTS Łabędy 5-2 (1-0)
27 8 czerwca 1969 17.15 KS 27 Orzegów Górnik Jankowice 1-1 (1-1)
27 8 czerwca 1969 17.15 Rozbark Bytom Slavia Ruda Ślaska 0-3
27 8 czerwca 1969 17.15 Górnik Sośnica Wawel Wirek 0-0 (0-0)
27 8 czerwca 1969 17.15 MKS Niedobczyce Jedność Michałkowice 1-1
27 8 czerwca 1969 17.15 Zagłębie Ib Sosnowiec BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-0 (0-0)
27 8 czerwca 1969 17.15 GKS Ib Katowice Ruch Radzionków 3-0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 14/15 czerwca 1969 AKS Chorzów Zagłębie Ib Sosnowiec 2-0 (1-0)
28 14/15 czerwca 1969 Jedność Michałkowice CKS Czeladź 1-1 (0-1)
28 14/15 czerwca 1969 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała KS 27 Orzegów 6-3 (3-2)
28 14/15 czerwca 1969 Slavia Ruda Ślaska Górnik Sośnica 1-1 (1-0)
28 14/15 czerwca 1969 Wawel Wirek Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-1 (1-1)
28 14/15 czerwca 1969 ŁTS Łabędy Rozbark Bytom 1-3 (1-2)
28 14/15 czerwca 1969 Górnik Jankowice GKS Ib Katowice 0-2 (0-2)
28 14/15 czerwca 1969 Ruch Radzionków MKS Niedobczyce 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 21 czerwca 1969 17.30 KS 27 Orzegów AKS Chorzów 0-1 (0-0)
29 21 czerwca 1969 17.30 CKS Czeladź Ruch Radzionków 6-0 (3-0)
29 21 czerwca 1969 17.30 Wawel Wirek Slavia Ruda Ślaska 2-2 (0-1)
29 21 czerwca 1969 17.30 Zagłębianka Dąbrowa Górnicza Zagłębie Ib Sosnowiec 2-3 (1-2)
29 21 czerwca 1969 17.30 Górnik Sośnica ŁTS Łabędy 1-1 (0-0)
29 21 czerwca 1969 17.30 Rozbark Bytom Jedność Michałkowice 5-5 (2-4)
29 21 czerwca 1969 17.30 GKS Ib Katowice BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4-0 (1-0)
29 21 czerwca 1969 17.30 MKS Niedobczyce Górnik Jankowice 1-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 28 czerwca 1969 17.30 AKS Chorzów GKS Ib Katowice 4-1 (1-1)
30 28 czerwca 1969 17.30 Górnik Jankowice CKS Czeladź 1-0 (1-0)
30 28 czerwca 1969 17.30 Zagłębie Ib Sosnowiec KS 27 Orzegów 2-0 (1-0)
30 28 czerwca 1969 17.30 Slavia Ruda Ślaska Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-0 (0-0)
30 28 czerwca 1969 17.30 ŁTS Łabędy Wawel Wirek 1-1 (0-0)
30 28 czerwca 1969 17.30 Jedność Michałkowice Górnik Sośnica 0-2 (0-2)
30 28 czerwca 1969 17.30 Ruch Radzionków Rozbark Bytom 3-5 (1-1)
30 28 czerwca 1969 17.30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała MKS Niedobczyce 5-2 (3-0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego