1948/49 Klasa A

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1948/49 Klasa A

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Stal Sosnowiec 16 25 12 1 3 46 26
2 Zagłębianka Będzin 16 23 10 3 3 32 22
3 Górnik Czeladź 16 18 8 2 6 34 27
4 Gwardia Piaski 16 18 7 4 5 33 31
5 Górnik Milowice 16 14 5 4 7 34 37
6 Stal Dąbrowa Górnicza 16 13 6 1 9 33 47
7 Stal Olkusz 16 12 6 0 10 31 35
8 Stal Będzin 16 12 5 2 9 27 40
9 Sarmacja Będzin 16 9 3 3 10 28 33
10 Czarni Sosnowiec

Unia Sosnowiec (jesień) - Metal Sosnowiec - Stal Sosnowiec (wiosna)
RCKS Czeladź (jesień) - Górnik Czeladź (wiosna)
GZKS Piaski (jesień) - Gwardia Piaski (wiosna)
Płomień Milowice (jesień) - Górnik Milowice (wiosna)
Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Stal Dąbrowa Górnicza
OM TUR Olkusz - Stal Olkusz
ZKSM Będzin - Stal Będzin

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Stal Sosnowiec - 3:0 3:2 3:2 2:1 3:2 4:2 2:1 5:1 3:2
2 Zagłębianka Będzin 1:1 - 2:1 4:1 3:2 2:1 4:1 2:2 1:0 6:0
3 Górnik Czeladź 3:1 3:0 - 2:2 2:2 4:1 2:1 1:2 3:2 -
4 Gwardia Piaski 1:4 0:2 3:0 - 3:1 5:2 3:2 4:1 1:1 -
5 Górnik Milowice 1:5 1:1 1:2 1:1 - 5:1 3:2 1:3 4:3 -
6 Stal Dąbrowa Górnicza 5:3 3:6 4:3 4:1 3:1 - 0:4 3:5 2:1 4:6
7 Stal Olkusz 3:2 1:2 3:1 1:2 2:3 0:1 - 3:1 5:2 0:0
8 Stal Będzin 1:4 1:0 0:4 2:2 2:5 3:0 0:1 - 2:6 -
9 Sarmacja Będzin 0:1 1:2 0:1 1:2 2:2 1:1 5:0 2:1 - 6:1
10 Czarni Sosnowiec - - 1:2 3:1 ? - 1:2 - - -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 29 sierpnia 1948 GZKS Piaski Unia Sosnowiec 1:4 (0:2)
1 29 sierpnia 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębianka Będzin 3:6 (1:4)
1 29 sierpnia 1948 RCKS Czeladź OM TUR Olkusz 2:1 (0:0)
1 29 sierpnia 1948 Sarmacja Będzin Płomień Milowice 2:2 (1:1)
1 29 sierpnia 1948 Czarni Sosnowiec ZKSM Będzin 1:2 (0:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 5 września 1948 Unia Sosnowiec Sarmacja Będzin 5:1 (3:1)
2 5 września 1948 GZKS Piaski Zagłębianka Będzin 0:2 (0:1)
2 5 września 1948 Płomień Milowice RCKS Czeladź 1:2 (1:0)
2 5 września 1948 OM TUR Olkusz Czarni Sosnowiec 0:0 (0:0)
2 5 września 1948 ZKSM Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:0 (2:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 12 września 1948 RCKS Czeladź Unia Sosnowiec 3:1 (3:0)
3 12 września 1948 Zagłębianka Będzin ZKSM Będzin 2:2 (1:0)
3 12 września 1948 Sarmacja Będzin GZKS Piaski 1:2 (0:0)
3 12 września 1948 Czarni Sosnowiec Płomień Milowice 3:4 (1:2)
3 12 września 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza OM TUR Olkusz 0:4 (0:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 19 września 1948 Unia Sosnowiec Czarni Sosnowiec 3:2 (1:1)
4 19 września 1948 Zagłębianka Będzin Sarmacja Będzin 1:0 (0:0)
4 19 września 1948 GZKS Piaski RCKS Czeladź 3:0 (2:0)
4 19 września 1948 Płomień Milowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5:1 (0:1)
4 19 września 1948 ZKSM Będzin OM TUR Olkusz 0:1 (0:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 26 września 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Unia Sosnowiec 5:3 (2:2)
5 26 września 1948 OM TUR Olkusz Zagłębianka Będzin 1:2 (0:2)
5 26 września 1948 RCKS Czeladź Sarmacja Będzin 3:2 (2:-)
5 26 września 1948 Czarni Sosnowiec GZKS Piaski 3:1 (2:0)
5 26 września 1948 ZKSM Będzin Płomień Milowice 2:5 (0:3)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 17 października 1948 GZKS Piaski OM TUR Olkusz 3:2 (2:1)
9 17 października 1948 Unia Sosnowiec Płomień Milowice 2:1 (0:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 24 października 1948 Unia Sosnowiec Zagłębianka Będzin 3:0 (2:0)
8 24 października 1948 ZKSM Będzin RCKS Czeladź 0:4 (0:1)
8 24 października 1948 Płomień Milowice GZKS Piaski 1:1 (-:-)
8 24 października 1948 OM TUR Olkusz Sarmacja Będzin 5:2 (-:-)
8 24 października 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec 4:6 (-:4)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 31 października 1948 Unia Sosnowiec ZKSM Będzin 2:1 (1:1)
6 31 października 1948 RCKS Czeladź Zagłębianka Będzin 3:0
6 31 października 1948 GZKS Piaski Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5:2 (1:1)
6 31 października 1948 Płomień Milowice OM TUR Olkusz 3:2 (0:1)
6 31 października 1948 Sarmacja Będzin Czarni Sosnowiec 6:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 7 listopada 1948 OM TUR Olkusz Unia Sosnowiec 3:2 (-:-)
7 7 listopada 1948 Zagłębianka Będzin Płomień Milowice 3:2 (-:-)
7 7 listopada 1948 Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź 1:2 (1:0)
7 7 listopada 1948 ZKSM Będzin GZKS Piaski 2:2 (0:1)
7 7 listopada 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin 2:1 (2:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 14 listopada 1948 Zagłębianka Będzin Czarni Sosnowiec 6:0 (4:0)
9 14 listopada 1948 RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:1 (1:0)
9 14 listopada 1948 Sarmacja Będzin ZKSM Będzin 2:1 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 5 grudnia 1948 Czarni Sosnowiec Płomień Milowice
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 20 marca 1949 Metal Sosnowiec Gwardia Piaski 3:2 (2:0)
10 20 marca 1949 Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza przełożony
10 20 marca 1949 TUR Olkusz Górnik Czeladź 3:1 (3:0)
10 20 marca 1949 Górnik Milowice Sarmacja Będzin 4:3 (2:1)
10 20 marca 1949 ZKSM Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 27 marca 1949 Sarmacja Będzin Metal Sosnowiec 0:1 (0:0)
11 27 marca 1949 Zagłębianka Będzin Gwardia Piaski 4:1 (-:0)
11 27 marca 1949 Górnik Czeladź Górnik Milowice 2:2 (1:0)
11 27 marca 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza ZKSM Będzin 3:5 (2:1)
11 27 marca 1949 TUR Olkusz pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 3 kwietnia 1949 Metal Sosnowiec Górnik Czeladź 3:2 (1:1)
12 3 kwietnia 1949 ZKSM Będzin Zagłębianka Będzin 1:0 (1:0)
12 3 kwietnia 1949 Gwardia Piaski Sarmacja Będzin 1:1 (0:0)
12 3 kwietnia 1949 TUR Olkusz Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:1 (0:0)
12 3 kwietnia 1949 Górnik Milowice pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 10 kwietnia 1949 Sarmacja Będzin Zagłębianka Będzin 1:2 (1:1)
13 10 kwietnia 1949 Górnik Czeladź Gwardia Piaski 2:2 (1:0)
13 10 kwietnia 1949 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Górnik Milowice 3:1 (1:0)
13 10 kwietnia 1949 TUR Olkusz ZKSM Będzin 3:1 (1:1)
13 10 kwietnia 1949 Metal Sosnowiec pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 16/17/18 kwietnia Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1 (1:-)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 24 kwietnia 1949 Metal Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:1
14 24 kwietnia 1949 Zagłębianka Będzin TUR Olkusz 4:1
14 24 kwietnia 1949 Sarmacja Będzin Górnik Czeladź 0:1
14 24 kwietnia 1949 Górnik Milowice ZKSM Będzin 1:3
14 24 kwietnia 1949 Gwardia Piaski pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 15 maja 1949 ZKSM Będzin Metal Sosnowiec 1:4 (0:3)
15 15 maja 1949 Zagłębianka Będzin Górnik Czeladź 2:1 (1:1)
15 15 maja 1949 Stal Dąbrowa Górnicza Gwardia Piaski 4:1 (2:1)
15 15 maja 1949 TUR Olkusz Górnik Milowice 2:3 (1:2)
15 15 maja 1949 Sarmacja Będzin pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 22 maja 1949 Metal Sosnowiec TUR Olkusz 4:2 (2:0)
16 22 maja 1949 Górnik Milowice Zagłębianka Będzin 1:1 (0:0)
16 22 maja 1949 Gwardia Piaski ZKSM Będzin 4:1 (3:0)
16 22 maja 1949 Sarmacja Będzin Stal Dąbrowa Górnicza 1:1 (1:1)
16 22 maja 1949 Górnik Czeladź pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 29 maja 1949 Zagłębianka Będzin Metal Sosnowiec 1:1 (1:1)
17 29 maja 1949 Górnik Czeladź Stal Będzin 1:2 (0:1)
17 29 maja 1949 Gwardia Piaski Górnik Milowice 3:1 (2:1)
17 29 maja 1949 Sarmacja Będzin TUR Olkusz 5:0 (2:0)
17 29 maja 1949 Stal Dąbrowa Górnicza pauza
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 5 czerwca 1949 Górnik Milowice Sarmacja Będzin 4:3 (2:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 12 czerwca 1949 Górnik Milowice Stal Sosnowiec 1:5 (1:3)
18 12 czerwca 1949 Stal Dąbrowa Górnicza Górnik Czeladź 4:3 (3:2)
18 12 czerwca 1949 Stal Olkusz Gwardia Piaski 1:2 (1:1)
18 12 czerwca 1949 ZKSM Będzin Sarmacja Będzin 2:6 (0:4)
18 12 czerwca 1949 Zagłębianka Będzin pauza
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego