Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 28) 01.05.2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 0:1 (0:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 28: 1 maja 2016 (niedziela, godz. 12.45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec) - Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała), Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała) 0 : 1 Sebastian Gielza (84') |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
4. Łukasz Sołowiej
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
27. Michał Bajdur (68' 18. Jakub Arak)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
9. Michał Fidziukiewicz (68' 19. Martin Pribula)
8. Robert Bartczak (74' 21. Jakub Wilk)
87. Adrian Paluchowski
Trener: Artur Derbin
22. Wojciech Pawłowski 90+5'
24. Raul Gonzalez (76' 23. Adam Żak)
5. Łukasz Kopczyk
2. Robert Menzel
18. Łukasz Winiarczyk 2'
26. Konrad Nowak
4. Bartosz Jaroszek 60'
27. Michał Gałecki (83' 11. Sebastian Gielza)
10. Robert Tkocz 12' (90' 13. Przemysław Gałecki)
21. Patryk Kun
25. Filip Kozłowski
Trener: Mirosław Smyła
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 29 kwietnia 2016 | Wigry Suwałki | Miedź Legnica | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 29 kwietnia 2016 | GKS Katowice | Bytovia Bytów | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 29 kwietnia 2016 | Wisła Płock | Stomil Olsztyn | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 30 kwietnia 2016 | Pogoń Siedlce | GKS Bełchatów (s) | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 30 kwietnia 2016 | MKS Kluczbork (b) | Sandecja Nowy Sącz | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 30 kwietnia 2016 | Arka Gdynia | Olimpia Grudziądz | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | 30 kwietnia 2016 | Zawisza Bydgoszcz (s) | Chojniczanka Chojnice | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 28 | ---- 2016 | Chrobry Głogów | Dolcan Ząbki | 3 : 0 (wo) |
Kolejka 28 - 30 kwietnia-1 maja
Wigry Suwałki 0-0 Miedź Legnica 29 kwietnia, 19:00
Pogoń Siedlce 1-0 GKS Bełchatów 30 kwietnia, 18:00 Mateusz Żytko 82 (k)
MKS Kluczbork 2-4 Sandecja Nowy Sącz 30 kwietnia, 16:00 Łukasz Ganowicz 8, Michał Kojder 90 - Wojciech Trochim 19, 28, Arkadiusz Aleksander 21 (k), Przemysław Szarek 71
Arka Gdynia 0-0 Olimpia Grudziądz 30 kwietnia, 18:00 (9415)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Rozwój Katowice 1 maja, 12:45 Sebastian Gielza 84
GKS Katowice 0-2 Bytovia Bytów 29 kwietnia, 19:00 Janusz Surdykowski 45, 69
Wisła Płock 0-0 Stomil Olsztyn 29 kwietnia, 20:30 (3820) Zawisza Bydgoszcz 1-0 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia, 18:00 Sylwester Patejuk 18
W 86. minucie Marcin Krzywicki (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego. Chrobry Głogów 3-0 Dolcan Ząbki (wo)
TABELA PO 28 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | Dolcan Ząbki (S) | 28 | 30 | 8 | 6 | 14 | 37 | 49 |
1. Arka Gdynia 28 57 16 9 3 47-26
2. Wisła Płock 28 56 17 5 6 41-22
3. Zawisza Bydgoszcz 28 46 13 7 8 48-38
4. Chrobry Głogów 28 43 12 7 9 39-25
5. Zagłębie Sosnowiec 28 40 12 4 12 43-45
6. GKS Katowice 28 40 12 4 12 32-33
7. Stomil Olsztyn 28 40 10 10 8 31-32
8. Bytovia Bytów 28 39 9 12 7 39-37
9. Sandecja Nowy Sącz 28 38 10 8 10 42-35
10. Miedź Legnica 28 35 8 11 9 31-33
11. Pogoń Siedlce 28 34 9 7 12 27-39
12. Wigry Suwałki 28 34 9 7 12 33-28
13. GKS Bełchatów 28 34 9 7 12 26-30
14. Olimpia Grudziądz 28 33 8 9 11 30-34
15. Chojniczanka Chojnice 28 32 9 5 14 31-40
16. Rozwój Katowice 28 32 10 2 16 32-43
17. MKS Kluczbork 28 29 7 8 13 29-49
18. Dolcan Ząbki 28 30 8 6 14 37-49