Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 17) 04.11.2022: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 81: | Linia 81: | ||
| ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[5 listopada]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' 2:2 ''' (2:0) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (2:0) | ||
Linia 226: | Linia 226: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 |
Aktualna wersja na dzień 17:15, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:1) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 17: 4 listopada 2022 (piątek, godz. 18:00), Nowy Sącz, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa) - Michał Pierściński (Warszawa), Jakub Wójcik (Warszawa). Techniczny: Sebastian Krasny (Kraków), VAR: Kornel Paszkiewicz (Wrocław), AVAR: Marek Opaliński (Legnica) 0:1 Marek Fabry 44' |
1. Matúš Putnocký
13. Jakub Iskra 75' (84' 21. Michał Surzyn 90+3')
28. Michal Piter-Bučko
90. Tomasz Boczek
24. Kamil Słaby
70. Łukasz Kosakiewicz
33. Bartłomiej Kasprzak 48' (74' 8. Sylwester Lusiusz)
6. Maissa Fall
27. Damian Chmiel (85' 5. Dawid Szufryn)
7. Jakub Wróbel (90+4' 22. Igor Maślanka)
11. Maciej Mas (85' 9. Mariusz Gabrych)
Trener:
1. Michał Gliwa
28. Filip Borowski (79' 99. Antoni Kulawiak)
27. Dominik Jończy
44. Mateusz Bodzioch
2. Ołeksij Bykow
7. Patryk Bryła (65' 23. Mateusz Ziółkowski)
29. Maksymilian Rozwandowicz
96. Wojciech Szumilas (65' 26. Michał Masłowski)
8. Szymon Pawłowski
10. Maksymilian Banaszewski (75' 9. Szymon Sobczak)
11. Marek Fabry
Trener: Artur Skowronek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz |
POZOSTAŁE MECZE 17 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 4 listopada 2022 | Wisła Kraków | Górnik Łęczna | 1:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 5 listopada 2022 | Resovia | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:2 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 5 listopada 2022 | Odra Opole | ŁKS Łódź | 1:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 5 listopada 2022 | GKS Katowice | Chojniczanka Chojnice | 3:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 5 listopada 2022 | GKS Tychy | Ruch Chorzów | 2:2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 6 listopada 2022 | Arka Gdynia | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1:2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 6 listopada 2022 | Skra Częstochowa | Stal Rzeszów | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 6 listopada 2022 | Chrobry Głogów | Puszcza Niepołomice | 1:0 (0:0) |
TABELA PO 17 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 27 | 16 |
2 | Puszcza Niepołomice | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 28 | 19 |
3 | Ruch Chorzów (b) | 17 | 31 | 8 | 7 | 2 | 24 | 17 |
4 | Chrobry Głogów | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 29 | 23 |
5 | Arka Gdynia | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 29 | 23 |
6 | GKS Katowice | 17 | 27 | 7 | 6 | 4 | 20 | 13 |
7 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 17 | 26 | 6 | 8 | 3 | 27 | 21 |
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 24 | 23 |
9 | Stal Rzeszów (b) | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 29 | 23 |
10 | Wisła Kraków (s) | 17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 23 | 21 |
11 | GKS Tychy | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 31 | 29 |
12 | Zagłębie Sosnowiec | 17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 20 | 23 |
13 | Górnik Łęczna (s) | 17 | 18 | 4 | 6 | 7 | 25 | 25 |
14 | Resovia | 17 | 16 | 3 | 7 | 7 | 18 | 28 |
15 | Odra Opole | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 23 | 33 |
16 | Skra Częstochowa | 17 | 14 | 4 | 2 | 11 | 9 | 26 |
17 | Chojniczanka Chojnice (b) | 17 | 14 | 3 | 5 | 9 | 19 | 29 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 17 | 13 | 2 | 7 | 8 | 14 | 26 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK