Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 04) 19.08.2021
SPRAWOZDANIE
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 4: 19 sierpnia 2021 (czwartek, godz. 18:00), Opole, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Zbigniew Dobrynin (Łódź) - Piotr Szubielski (Łódź), Jakub Zalewski (Wrocław). Techniczny: Marcin Kochanek (Opole) |
96. Mateusz Kuchta
22. Mateusz Spychała 79' (81' 9. Tomas Mikinic)
2. Piotr Żemło
15. Konrad Kostrzycki
21. Mateusz Maćkowiak (81' 71. Bernard Petrak)
77. Cezary Sauczek (72' 94. Konrad Nowak)
66. Miłosz Trojak 29'
5. Rafał Niziołek
17. Mateusz Marzec
7. Krzysztof Janus (81' 47. Antoni Klimek)
11. Dawid Czapliński (68' 28. Arkadiusz Piech)
Trener: Piotr Plewnia
12. Kamil Bielikow
5. Marin Galić 69' (86' 4. Mateusz Machała)
77. Dominik Jończy
13. Vedran Dalić 45+5'
94. Dawid Gojny
7. Patryk Bryła (46' 96. Wojciech Szumilas 90')
11. Wojciech Kamiński
28. Maciej Ambrosiewicz
6. João Oliveira 27' (46' 22. Quentin Seedorf)
10. Maksymilian Banaszewski (46' 67. Alex Tanque 54')
9. Szymon Sobczak (78' 88. Adrian Troć)
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) | |||
I Liga (2 poziom rozgr.) | [[]] 2021 | : (:) |
TABELA PO 4 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Kielce | 4 | ||||||
2 | Miedź Legnica | 4 | ||||||
3 | Widzew Łódź | 4 | ||||||
4 | ŁKS Łódź | 4 | ||||||
5 | Arka Gdynia | 4 | ||||||
6 | Chrobry Głogów | 4 | ||||||
7 | Sandecja Nowy Sącz | 4 | ||||||
8 | Odra Opole | 4 | ||||||
9 | Resovia | 4 | ||||||
10 | Zagłębie Sosnowiec | 4 | ||||||
11 | GKS 1962 Jastrzębie | 4 | ||||||
12 | Puszcza Niepołomice | 4 | ||||||
13 | Skra Częstochowa (b) | 4 | ||||||
14 | GKS Katowice (b) | 4 | ||||||
15 | Podbeskidzie Bielskio-Biała (s) | 4 | ||||||
16 | Górnik Polkowice (b) | 4 | ||||||
17 | GKS Tychy | 4 | ||||||
18 | Stomil Olsztyn | 4 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK