Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 16) 02.11.2019
SPRAWOZDANIE
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 16: - 2019 (niedziela, godz. 17:00), Mielec, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Mikołaj Kostrzewa (Lublin), Łukasz Sobiło (Legnica), Krzysztof Stępień (Opole). Techniczny: Sebastian Godek (Rzeszów) 0 : 1 Patryk Mularczyk 75' |
29. Damian Primel
2. Paweł Olszewski
5. Mateusz Żyro
22. Mateusz Bodzioch 23'
23. Krystian Getinger
20. Grzegorz Tomasiewicz 82'
24. Lukas Bielak (46' 16. Josip Šoljić)
8. Maciej Urbańczyk
17. Bartosz Nowak
10. Mateusz Mak
19. Adrian Paluchowski (46' 9. Andreja Prokić)
Trener: Dariusz Marzec
13. Krystian Stępniowski 90+3'
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka
9. Mateusz Szwed (90+3' 17. Kacper Radkowski)
21. Tomasz Hołota
11. Patryk Mularczyk
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki 41' (90' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
POZOSTAŁE MECZE 16 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 2 listopada 2019 | Olimpia Grudziądz | Odra Opole | 3:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 2 listopada 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | GKS 1962 Jastrzębie | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 2 listopada 2019 | Miedź Legnica | Radomiak Radom | 3:1 (3:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 3 listopada 2019 | Warta Poznań | Chojniczana Chojnice | 2:0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 3 listopada 2019 | Wigry Suwałki | Chrobry Głogów | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 3 listopada 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Sandecja Nowy Sącz | 3:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 3 listopada 2019 | Puszcza Niepołomice | GKS Bełchatów | 1:4 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 16 | 3 listopada 2019 | GKS Tychy | Stomil Olsztyn | 1:0 (1:0) |
TABELA PO 16 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 16 | 31 | 9 | 4 | 3 | 25 | 14 |
2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 28 | 16 |
3 | Radomiak Radom (b) | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 25 | 20 |
4 | Miedź Legnica (s) | 16 | 27 | 8 | 3 | 5 | 24 | 18 |
5 | GKS 1962 Jastrzębie | 16 | 27 | 7 | 6 | 3 | 24 | 18 |
6 | Stal Mielec | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 21 | 17 |
7 | Olimpia Grudziądz (b) | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 26 | 23 |
8 | GKS Tychy | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 32 | 24 |
9 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 16 | 22 | 6 | 4 | 6 | 22 | 17 |
10 | Stomil Olsztyn | 16 | 22 | 6 | 4 | 6 | 13 | 17 |
11 | GKS Bełchatów (b) | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 21 | 19 |
12 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 16 | 20 | 5 | 5 | 6 | 23 | 25 |
13 | Sandecja Nowy Sącz | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 20 | 30 |
14 | Puszcza Niepołomice | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 11 | 20 |
15 | Chrobry Głogów | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 15 | 24 |
16 | Chojniczana Chojnice | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 24 | 29 |
17 | Wigry Suwałki | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 14 | 22 |
18 | Odra Opole | 16 | 10 | 2 | 4 | 10 | 9 | 24 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK