Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 07) 30.08.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 55: | Linia 55: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 7 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 68: | Linia 68: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2''' (1:1) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[1 września]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:53, 11 wrz 2019
SPRAWOZDANIE
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 7: 30 sierpnia 2019 (piątek, godz. 17:30), Olsztyn, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Damian Kos (Gdańsk) - Dariusz Bohonos (Gdańsk), Rafał Brieger (Gdańsk).. Techniczny: Filip Kaliszewski (Gdańsk) 1:0 Grzegorz Lech 11' |
82. Piotr Skiba
18. Janusz Bucholc
30. Rafał Remisz
4. Jakub Mosakowski 42'
3. Lukáš Kubáň
8. Bartłomiej Niedziela (68' 16. Koki Hinokio)
31. Maciej Pałaszewski 31'
97. Wiktor Biedrzycki
5. Grzegorz Lech (82' 70. Mateusz Cetnarski)
10. Artur Siemaszko (80' 63. Wojciech Hajda)
9. Szymon Sobczak
Trener: Piotr Zajączkowski
23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak
17. Kacper Radkowski
25. Piotr Polczak
22. Quentin Seedorf (46' 98. Wojciech Słomka)
7. Tomasz Nawotka
21. Tomasz Hołota
57. Carl Stewart (55' 20. Jakub Sinior)
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki (81' 10. Stanisław Biłeńkyj)
99. Fabian Piasecki
Trener: Ryszard Mroczkowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn |
POZOSTAŁE MECZE 7 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 30 sierpnia 2019 | Chojniczana Chojnice | GKS Tychy | 1:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | Olimpia Grudziądz | Warta Poznań | 2:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2:2 (1:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | Radomiak Radom | Sandecja Nowy Sącz | 1:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2019 | GKS 1962 Jastrzębie | Odra Opole | 2:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2019 | Miedź Legnica | Miedź Legnica | 2:1 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2019 | Puszcza Niepołomice | Stal Mielec | 0:1 (0:1) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2019 | GKS Bełchatów | Chrobry Głogów | 1:2 (0:0) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK