Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 19) 23.11.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 53: | Linia 53: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 19 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:3''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 4:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[24 listopada]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:34, 25 sie 2020
SPRAWOZDANIE
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 19: 23 listopada 2019 (niedziela, godz. 12:45), Grudziądz, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń) - Bolesław Rosa (Warszawa), Paulina Baranowska (Toruń). Techniczny: Maciej Lanckowski (Toruń)
0:1 Fabian Piasecki 55' |
1. Łukasz Sapela
25. Damian Ciechanowski
18. Lukáš Ďuriška
93. Łukasz Bogusławski
71. Remigusz Szywacz
7. Omar Monterde (78' 34. Mohamed Medfai)
44. Dominik Frelek
21. Maciej Kona
23. Konrad Handzlik (74' 10. Robert Ziętarski)
19. Elvir Maloku (58' 11. Omran Haydary)
9. João Criciúma
Trener: Jacek Trzeciak
13. Krystian Stępniowski
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski
66. Płamen Kraczunow
27. Rafał Grzelak
30. Patryk Małecki
21. Tomasz Hołota
6. Bartłomiej Babiarz
11. Patryk Mularczyk 39' (67' 98. Wojciech Słomka)
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki (76' 10. Stanisław Biłeńkyj)
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz |
POZOSTAŁE MECZE 19 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Puszcza Niepołomice | Odra Opole | 1:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Miedź Legnica (s) | Sandecja Nowy Sącz | 1:3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Chojniczana Chojnice | 2:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 22 listopada 2019 | Wigry Suwałki | Stal Mielec | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 23 listopada 2019 | GKS Bełchatów (b) | Wigry Suwałki | 1:2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 23 listopada 2019 | GKS Tychy | GKS 1962 Jastrzębie | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 23 listopada 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Chrobry Głogów | 4:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 24 listopada 2019 | Stomil Olsztyn | Radomiak Radom (b) | 0:0 (0:0) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK