Wojciech Małocha: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Wojciech Małocha''' - piłkarz '''Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" st...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | |'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | ||
|- | |- | ||
| || || || | |2004/2005||II liga||16||4 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''|| || | |2005/2006||II liga||7||0 | ||
|- | |||
|2005/2006||Puchar Polski||3||0 | |||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''26'''||'''4''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Małocha, Wojciech]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Małocha, Wojciech]] |
Aktualna wersja na dzień 17:30, 14 paź 2014
Wojciech Małocha - piłkarz
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
2004/2005 | II liga | 16 | 4 |
2005/2006 | II liga | 7 | 0 |
2005/2006 | Puchar Polski | 3 | 0 |
SUMA: | 26 | 4 |