Sebastian Banasik: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Sebastian Banasik''' - piłkarz '''Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" st...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | |'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | ||
|- | |- | ||
| || || || | |1992/1993||II liga||1||0 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''|| || | |1992/1993||Puchar Polski||1||0 | ||
|- | |||
|1993/1994||V liga||14||2 | |||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''16'''||'''2''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Banasik, Sebastian]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Banasik, Sebastian]] |
Wersja z 10:05, 2 wrz 2012
Sebastian Banasik - piłkarz
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
1992/1993 | II liga | 1 | 0 |
1992/1993 | Puchar Polski | 1 | 0 |
1993/1994 | V liga | 14 | 2 |
SUMA: | 16 | 2 |