Roman Miszczak: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 30: | Linia 30: | ||
|- | |- | ||
|1990/1991||I liga||11||0 | |1990/1991||I liga||11||0 | ||
|- | |||
|1990/1991||baraże o utrzymanie w I lidze||1||0 | |||
|- | |- | ||
|1991/1992||I liga||13||0 | |1991/1992||I liga||13||0 | ||
|- | |- | ||
|1992/1993||II liga||7|| | |1991/1992||Puchar Polski||1||0 | ||
|- | |||
|1992/1993||II liga||7||1 | |||
|- | |- | ||
|1994/1995||V liga||24||8 | |1994/1995||V liga||24||8 | ||
Linia 39: | Linia 43: | ||
|1995/1996||V liga||26||9 | |1995/1996||V liga||26||9 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''|| | |1995/1996||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||4||5 | ||
|- | |||
|'''SUMA:'''||'''RAZEM'''||87||23 | |||
|- | |||
| ||I liga||24||0 | |||
|- | |||
| ||II liga||7||1 | |||
|- | |||
| ||V liga||50||17 | |||
|- | |||
| ||baraże o utrzymanie w I lidze||1||0 | |||
|- | |||
| ||Puchar Polski||1||0 | |||
|- | |||
| ||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||4||5 | |||
|} | |} | ||
Linia 48: | Linia 66: | ||
|'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | |'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | ||
|- | |- | ||
|1986/1987|| || || | |1986/1987||V liga||5||0 | ||
|- | |||
|1986/1987||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||3||0 | |||
|- | |||
|1987/1988||A-klasa||14||5 | |||
|- | |||
|1987/1988||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||1||0 | |||
|- | |||
|1988/1989||A-klasa||13||3 | |||
|- | |||
|1988/1989||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||3||0 | |||
|- | |||
|1989/1990||V liga||14||1 | |||
|- | |||
|1989/1990||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||1||0 | |||
|- | |- | ||
| | |'''SUMA:'''||'''RAZEM'''||'''54'''||'''9''' | ||
|- | |- | ||
| | | ||V liga||19||1 | ||
|- | |- | ||
| | | ||A-klasa||27||8 | ||
|- | |- | ||
| || | | ||Puchar Polski - podokręg Sosnowiec||8||0 | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:36, 11 maj 2015
Roman Miszczak | |
Data i miejsce urodzenia | 15 sierpnia 1968 r. Koło |
piłka nożna | |
Przynależność klubowa | Zagłębie II Sosnowiec (1986-1989) Górnik '09 Mysłowice (1990) Zagłębie Sosnowiec (1991-1993) Stal Stalowa Wola (1994) Warta Poznań (1994) MOSiR Sosnowiec/Zagłębie Sosnowiec (1995-1996) Górnik Wojkowice (1996) Czarni Sosnowiec (1997-2000) |
Okres kariery | od 1986 do 2000 |
Roman Miszczak (ur. 15 sierpnia 1968 r. w Kole) - piłkarz (pomocnik).
Kariera
Wychowanek Zagłębia Sosnowiec. W 1990 r. występował w Górniku '09 Mysłowice. Wiosną 1991 r. wrócił do Zagłębia, dzięki czemu zadebiutował na boiskach I ligi. Po rozwiązaniu sosnowieckiego klubu pozostał bez pracy, jednakże wiosną 1994 r. znalazł się w kadrze I-ligowej Stali Stalowa Wola, gdzie zaliczył 7 występów. Rundę jesienną sezonu 1994/1995 rozpoczął w I-ligowej Warcie Poznań (2 występy), po czym pod koniec września występował w V-ligowym MOSiR Sosnowiec (przemianowanym w 1995 r. na STS Zagłębie). W sezonie 1995/1996 wywalczył awans do IV ligi. W rundzie jesiennej 1996 r. był zawodnikiem III-ligowego Górnika Wojkowice. Od wiosny 1997 r. wzmocnił kadrę Czarnych Sosnowiec.
Okres gry w Zagłębiu Sosnowiec
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
1990/1991 | I liga | 11 | 0 |
1990/1991 | baraże o utrzymanie w I lidze | 1 | 0 |
1991/1992 | I liga | 13 | 0 |
1991/1992 | Puchar Polski | 1 | 0 |
1992/1993 | II liga | 7 | 1 |
1994/1995 | V liga | 24 | 8 |
1995/1996 | V liga | 26 | 9 |
1995/1996 | Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 4 | 5 |
SUMA: | RAZEM | 87 | 23 |
I liga | 24 | 0 | |
II liga | 7 | 1 | |
V liga | 50 | 17 | |
baraże o utrzymanie w I lidze | 1 | 0 | |
Puchar Polski | 1 | 0 | |
Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 4 | 5 |
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia II Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
1986/1987 | V liga | 5 | 0 |
1986/1987 | Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 3 | 0 |
1987/1988 | A-klasa | 14 | 5 |
1987/1988 | Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 1 | 0 |
1988/1989 | A-klasa | 13 | 3 |
1988/1989 | Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 3 | 0 |
1989/1990 | V liga | 14 | 1 |
1989/1990 | Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 1 | 0 |
SUMA: | RAZEM | 54 | 9 |
V liga | 19 | 1 | |
A-klasa | 27 | 8 | |
Puchar Polski - podokręg Sosnowiec | 8 | 0 |