Piłka Nożna Klasa B 2021/2022 grupa Olkusz

Z WikiZagłębie
Wersja z dnia 07:49, 5 wrz 2022 autorstwa Kronikarz (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „'''Piłka Nożna Klasa B 2021/2022 grupa Olkusz''' * Awans do Klasy A Olkusz wywalczyły: Spartak Wielkanoc-Gołcza i Orzeł Kwaśniów Górny. Za zwycięstwo 3 pkt, z...”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

• Awans do Klasy A Olkusz wywalczyły: Spartak Wielkanoc-Gołcza i Orzeł Kwaśniów Górny. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
  • Błyskawica Kolbark wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników i zgodnie z regulaminem została sklasyfikowana na ostatnim miejscu w tabeli
  • Czapla Czaple Małe wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Z uwagi na nierozegranie połowy meczów w sezonie (nierozegranie meczu I kolejki z Northstar Miechów) jej wyniki zostały anulowane.