Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1203: | Linia 1203: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1212: | Linia 1211: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:0 (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 (3:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1269: | Linia 1263: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1278: | Linia 1271: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center[Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (1:x) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (0:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1335: | Linia 1322: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1344: | Linia 1330: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 (x:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|2:1 (1:1) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | |||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7:1 (x:x) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (1:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (x:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1404: | Linia 1381: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1413: | Linia 1389: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 (x:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:1 (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[1 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (2:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1470: | Linia 1440: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1479: | Linia 1448: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:3 (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | |||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|5:0 (x:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10:1 (x:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:5 (0:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1537: | Linia 1500: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
Linia 1546: | Linia 1508: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:9 (1:5) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:2 (4:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 (1:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|-BGCOLOR="#ff4040" | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Stal Ib Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|0:3 wo | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1960/1961]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1960/1961]] | ||
[[Kategoria:III Liga ZOZPN|1960/1961]] | [[Kategoria:III Liga ZOZPN|1960/1961]] | ||
[[Kategoria: ZOZPN|1960/1961]] | [[Kategoria: ZOZPN|1960/1961]] |
Wersja z 10:19, 25 wrz 2019
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1960/1961 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | 22 | 36 | 16 | 4 | 2 | 67 | 20 |
2 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 22 | 25 | 9 | 7 | 6 | 45 | 41 |
3 | Victoria Częstochowa | 22 | 25 | 11 | 3 | 8 | 35 | 36 |
4 | Płomień Milowice | 22 | 23 | 10 | 3 | 9 | 47 | 47 |
5 | Warta Zawiercie | 22 | 23 | 10 | 3 | 9 | 32 | 44 |
6 | Górnik Wojkowice Komorne | 22 | 22 | 10 | 2 | 10 | 51 | 47 |
7 | CKS Czeladź | 22 | 21 | 9 | 3 | 10 | 38 | 51 |
8 | Skra Częstochowa | 22 | 19 | 7 | 5 | 10 | 34 | 34 |
9 | Kolejarz Sosnowiec | 22 | 19 | 9 | 1 | 12 | 43 | 44 |
10 | CKS Budowlani Częstochowa | 22 | 18 | 7 | 4 | 11 | 39 | 39 |
11 | Stal Ib Sosnowiec | 22 | 18 | 8 | 2 | 12 | 43 | 46 |
12 | AKS Niwka | 22 | 13 | 6 | 1 | 15 | 27 | 58 |
- Skra-Płomień (9k, 2:1) przerwany w wyniku bójki wywołanej przez piłkarzy Skry, pierwotnie powtórzony 26.03 w Zawierciu, następnie unieważniony i zweryfikowany jako walkower 0:3.
- Górnik-CKS (9k, 4:3) zweryfikowany jako walkower 0:3 (występ Sroki w sobotę w rezerwach i w niedzielę w lidze).
- Skra-AKS (12k, 0:0) zweryfikowano jako obustronny walkower (nieuprawnieni zawodnicy w obu drużynach).
- Stal Ib-Skra (15k, 5:0) zweryfikowano jako walkower 0:3 (występ nieuprawnionego Jechymczyka).
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 września 1960 | CKS Budowlani Częstochowa | Stal Ib Sosnowiec | 2:0 (1:0) | |
1 | 7 września 1960 | Victoria Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 0:0 (0:0) | |
1 | 7 września 1960 | Kolejarz Sosnowiec | Raków Częstochowa | 0:4 (0:0) | |
1 | 7 września 1960 | AKS Niwka | Skra Częstochowa | przełożony | |
1 | 7 września 1960 | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | 2:0 (0:0) | |
1 | 7 września 1960 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | 2:2 (0:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 10/11 września 1960 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Budowlani Częstochowa | 3:3 (2:2) | |
2 | 10/11 września 1960 | Płomień Milowice | CKS Czeladź | 2:3 (2:1) | |
2 | 10/11 września 1960 | Warta Zawiercie | AKS Niwka | 1:0 (1:0) | |
2 | 14 września 1960 | Skra Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 6:0 (4:0) | |
2 | 10/11 września 1960 | Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | 2:0 (0:0) | |
2 | 10/11 września 1960 | Górnik Wojkowice Komorne | Stal Ib Sosnowiec | 2:4 (2:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 18 września 1960 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 1:3 (0:2) | |
3 | 17 września 1960 | Stal Ib Sosnowiec | Raków Częstochowa | 1:2 (1:0) | |
3 | 17 września 1960 | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | 0:1 (0:1) | |
3 | 18 września 1960 | Kolejarz Sosnowiec | Warta Zawiercie | 1:2 (0:1) | |
3 | 18 września 1960 | AKS Niwka | Płomień Milowice | 2:3 (0:2) | |
3 | 18 września 1960 | CKS Czeladź | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2:3 (1:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 25 września 1960 | 16.00 | CKS Czeladź | CKS Budowlani Częstochowa | 2:0 (0:0) |
4 | 25 września 1960 | 16.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | AKS Niwka | 3:0 (2:0) |
4 | 24 września 1960 | 17.00 | Płomień Milowice | Kolejarz Sosnowiec | 1:0 (0:0) |
4 | 25 września 1960 | 16.00 | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | 1:3 (0:1) |
4 | 25 września 1960 | 16.00 | Skra Częstochowa | Stal Ib Sosnowiec | 3:0 (2:0) |
4 | 25 września 1960 | 16.00 | Raków Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 4:1 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 29 września 1960 | CKS Budowlani Częstochowa | Raków Częstochowa | 1:1 (0:0) | |
5 | 29 września 1960 | Górnik Wojkowice Komorne | Skra Częstochowa | 0:0 (0:0) | |
5 | 29 września 1960 | Stal Ib Sosnowiec | Warta Zawiercie | 3:2 (3:1) | |
5 | 29 września 1960 | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | 4:0 (1:0) | |
5 | 29 września 1960 | Kolejarz Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2:2 (0:2) | |
5 | 29 września 1960 | AKS Niwka | CKS Czeladź | 1:0 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 1/2 października 1960 | AKS Niwka | CKS Budowlani Częstochowa | 2:1 (x:x) | |
6 | 1/2 października 1960 | CKS Czeladź | Kolejarz Sosnowiec | 1:3 (0:3) | |
6 | 1/2 października 1960 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | 3:0 (2:0) | |
6 | 1/2 października 1960 | Płomień Milowice | Stal Ib Sosnowiec | 2:2 (1:1) | |
6 | 1/2 października 1960 | Warta Zawiercie | Górnik Wojkowice Komorne | 2:1 (1:0) | |
6 | 1/2 października 1960 | Skra Częstochowa | Raków Częstochowa | 2:2 (2:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 9 października 1960 | CKS Budowlani Częstochowa | Skra Częstochowa | 1:0 (1:0) | |
7 | 9 października 1960 | Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | 0:0 (0:0) | |
7 | 9 października 1960 | Górnik Wojkowice Komorne | Płomień Milowice | 4:1 (1:0) | |
7 | 9 października 1960 | Stal Ib Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 4:2 (1:2) | |
7 | 9 października 1960 | Victoria Częstochowa | CKS Czeladź | 1:0 (0:0) | |
7 | 9 października 1960 | Kolejarz Sosnowiec | AKS Niwka | 2:0 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 12/13 października 1960 | AKS Niwka | Skra Częstochowa | 1:3 (x:x) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 16 października 1960 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | 1:0 (1:0) | |
8 | 16 października 1960 | AKS Niwka | Victoria Częstochowa | 1:3 (0:1) | |
8 | 16 października 1960 | CKS Czeladź | Stal Ib Sosnowiec | 2:6 (1:3) | |
8 | 16 października 1960 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Wojkowice Komorne | 2:1 (1:1) | |
8 | 16 października 1960 | Płomień Milowice | Raków Częstochowa | 1:3 (1:2) | |
8 | 16 października 1960 | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | 2:0 (2:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 23 października 1960 | CKS Budowlani Częstochowa | Warta Zawiercie | 0:1 (0:1) | |
9 | 23 października 1960 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | przerwany | |
9 | 23 października 1960 | Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 4:1 (2:0) | |
9 | 23 października 1960 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Czeladź | 4:3 (1:2) | |
9 | 23 października 1960 | Stal Ib Sosnowiec | AKS Niwka | 2:1 (1:1) | |
9 | 23 października 1960 | Victoria Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 4:3 (3:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 30 października 1960 | Victoria Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | 1:0 (1:0) | |
10 | 30 października 1960 | Kolejarz Sosnowiec | Stal Ib Sosnowiec | 3:1 (1:1) | |
10 | 30 października 1960 | AKS Niwka | Górnik Wojkowice Komorne | 1:2 (1:1) | |
10 | 30 października 1960 | CKS Czeladź | Raków Częstochowa | 1:1 (0:0) | |
10 | 30 października 1960 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | 3:3 (0:3) | |
10 | 30 października 1960 | Płomień Milowice | Warta Zawiercie | 2:3 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 6 listopada 1960 | CKS Budowlani Częstochowa | Płomień Milowice | 3:1 (2:0) | |
11 | 6 listopada 1960 | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2:1 (0:1) | |
11 | 6 listopada 1960 | Skra Częstochowa | CKS Czeladź | 1:2 (0:1) | |
11 | 6 listopada 1960 | Raków Częstochowa | AKS Niwka | 3:0 (2:0) | |
11 | 6 listopada 1960 | Górnik Wojkowice Komorne | Kolejarz Sosnowiec | 6:2 (2:1) | |
11 | 6 listopada 1960 | Stal Ib Sosnowiec | Victoria Częstochowa | 3:2 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | ? lutego 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Czeladź | 0:3 wo |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 26 marca 1961 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | 1:0 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 9 kwietnia 1961 | Stal Ib Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | 0:1 (0:0) | |
12 | 9 kwietnia 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Victoria Częstochowa | 6:2 (4:1) | |
12 | 9 kwietnia 1961 | Raków Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 2:1 (0:1) | |
12 | 9 kwietnia 1961 | Skra Częstochowa | AKS Niwka | 0:0 (0:0) | |
12 | 9 kwietnia 1961 | Warta Zawiercie | CKS Czeladź | 3:2 (2:0) | |
12 | 9 kwietnia 1961 | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2:1 (2:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 15 kwietnia 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 3:4 (2:1) | |
13 | 15 kwietnia 1961 | CKS Czeladź | Płomień Milowice | 4:1 (3:0) | |
13 | 15 kwietnia 1961 | AKS Niwka | Warta Zawiercie | 6:0 (2:0) | |
13 | 15 kwietnia 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Skra Częstochowa | 1:2 (0:1) | |
13 | 15 kwietnia 1961 | Victoria Częstochowa | Raków Częstochowa | 0:3 (0:1) | |
13 | 15 kwietnia 1961 | Stal Ib Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | 4:2 (2:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | ? kwietnia 1961 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | 0:3 wo | |
12 | ? kwietnia 1961 | Skra Częstochowa | AKS Niwka | wo |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 23 kwietnia 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Budowlani Częstochowa | 3:1 (2:1) | |
14 | 23 kwietnia 1961 | Raków Częstochowa | Stal Ib Sosnowiec | 2:0 (0:0) | |
14 | 23 kwietnia 1961 | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | 1:2 (0:0) | |
14 | 23 kwietnia 1961 | Warta Zawiercie | Kolejarz Sosnowiec | 2:4 (1:2) | |
14 | 23 kwietnia 1961 | Płomień Milowice | AKS Niwka | 5:2 (0:1) | |
14 | 23 kwietnia 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | 2:2 (1:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 3 maja 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | CKS Czeladź | 6:1 (2:1) | |
15 | 3 maja 1961 | AKS Niwka | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:1 (1:0) | |
15 | 3 maja 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Płomień Milowice | 4:1 (4:1) | |
15 | 3 maja 1961 | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | 2:0 (1:0) | |
15 | 3 maja 1961 | Stal Ib Sosnowiec | Skra Częstochowa | 5:0 (3:0) | |
15 | 3 maja 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Raków Częstochowa | 1:2 (0:1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 7 maja 1961 | Raków Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | 4:1 (2:1) | |
16 | 7 maja 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | 1:4 (0:2) | |
16 | 7 maja 1961 | Warta Zawiercie | Stal Ib Sosnowiec | 2:1 (0:1) | |
16 | 7 maja 1961 | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | 2:0 (1:0) | |
16 | 7 maja 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | 2:1 (0:1) | |
16 | 7 maja 1961 | CKS Czeladź | AKS Niwka | 1:2 (0:2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 14 maja 1961 | 17.30 | CKS Budowlani Częstochowa | AKS Niwka | 6:0 (2:0) |
17 | 14 maja 1961 | 17.30 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Czeladź | 0:1 (0:0) |
17 | 14 maja 1961 | 17.30 | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:1 (0:x) |
17 | 14 maja 1961 | 17.30 | Stal Ib Sosnowiec | Płomień Milowice | 1:1 (0:1) |
17 | 14 maja 1961 | 17.30 | Górnik Wojkowice Komorne | Warta Zawiercie | 3:1 (1:0) |
17 | 14 maja 1961 | 17.30 | Raków Częstochowa | Skra Częstochowa | 4:2 (3:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 21 maja 1961 | Skra Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | 1:1 (1:1) | |
18 | 21 maja 1961 | ALIGN=center[Warta Zawiercie | Raków Częstochowa | 2:0 (2:0) | |
18 | 21 maja 1961 | Płomień Milowice | Górnik Wojkowice Komorne | 3:1 (2:0) | |
18 | 21 maja 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Stal Ib Sosnowiec | 2:1 (1:x) | |
18 | 21 maja 1961 | CKS Czeladź | Victoria Częstochowa | 1:1 (0:0) | |
18 | 21 maja 1961 | AKS Niwka | Kolejarz Sosnowiec | 2:1 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 28 maja 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | 2:1 (x:1) | |
19 | 27 maja 1961 | Victoria Częstochowa | AKS Niwka | 2:1 (1:1) | |
19 | 28 maja 1961 | 15.30 | Stal Ib Sosnowiec | CKS Czeladź | 7:1 (x:x) |
19 | 28 maja 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 3:2 (1:0) | |
19 | 28 maja 1961 | 11.00 | Raków Częstochowa | Płomień Milowice | 5:2 (1:2) |
19 | 28 maja 1961 | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie | 2:2 (x:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 1 czerwca 1961 | Warta Zawiercie | CKS Budowlani Częstochowa | 2:2 (1:0) | |
20 | 1 czerwca 1961 | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | 2:0 (x:0) | |
20 | 1 czerwca 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Raków Częstochowa | 1:0 (0:0) | |
20 | 1 czerwca 1961 | [CKS Czeladź | Górnik Wojkowice Komorne | 5:1 (2:1) | |
20 | 1 czerwca 1961 | AKS Niwka | Stal Ib Sosnowiec | 3:2 (0:2) | |
20 | 1 czerwca 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Victoria Częstochowa | 4:1 (2:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 4 czerwca 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Victoria Częstochowa | 2:3 (0:2) | |
21 | 4 czerwca 1961 | Stal Ib Sosnowiec | Kolejarz Sosnowiec | 0:3 (0:0) | |
21 | 4 czerwca 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | AKS Niwka | 5:0 (x:0) | |
21 | 4 czerwca 1961 | Raków Częstochowa | CKS Czeladź | 10:1 (x:0) | |
21 | 4 czerwca 1961 | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 3:0 (1:0) | |
21 | 4 czerwca 1961 | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | 1:5 (0:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 11 czerwca 1961 | Płomień Milowice | CKS Budowlani Częstochowa | 5:2 (3:1) | |
22 | 11 czerwca 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | 4:1 (2:0) | |
22 | 11 czerwca 1961 | CKS Czeladź | Skra Częstochowa | 1:0 (1:0) | |
22 | 11 czerwca 1961 | AKS Niwka | Raków Częstochowa | 1:9 (1:5) | |
22 | 11 czerwca 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | 6:2 (4:0) | |
22 | 11 czerwca 1961 | Victoria Częstochowa | Stal Ib Sosnowiec | 3:1 (1:0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | Stal Ib Sosnowiec | Skra Częstochowa | 0:3 wo |