Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie hasła) |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
* Awans do baraży o II Ligę: Raków Częstochowa. Spadek do Klasy A Sosnowiec: Budowlani Grodziec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | * Awans do baraży o II Ligę: Raków Częstochowa. Spadek do Klasy A Sosnowiec: Budowlani Grodziec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | ||
* W "Sporcie Śląskim" nr 32 (512) z 19.11.1991 r., gdzie podana jest końcowa tabela i wyniki rozgrywek drużyna Budowlani Grodziec podana jest jako Solvay Grodziec. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 127: | Linia 129: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO WERYFIKACJI== | ==TABELA KOŃCOWA PO WERYFIKACJI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 150: | Linia 151: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
Linia 161: | Linia 162: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
Linia 172: | Linia 173: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 183: | Linia 184: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
Linia 194: | Linia 195: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 205: | Linia 206: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 216: | Linia 217: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
Linia 227: | Linia 228: | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Grodziec]] (S) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|} | |||
<br> | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|7:2 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|5:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|3:5 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|AKS Niwka Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta Zawiercie | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:5 | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Sarmacja Będzin | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Poręba | |||
| ALIGN=center|2:3 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Budowlani Grodziec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Linia 1448: | Linia 1607: | ||
|} | |} | ||
=Bibliografia (źródło):= | |||
* "Sporcie Śląskim" nr 32 (512) z 19.11.1991 r. | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1958]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1958]] |
Wersja z 15:23, 12 kwi 2023
1958 III liga - Zagłębie; Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do baraży o II Ligę: Raków Częstochowa. Spadek do Klasy A Sosnowiec: Budowlani Grodziec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- W "Sporcie Śląskim" nr 32 (512) z 19.11.1991 r., gdzie podana jest końcowa tabela i wyniki rozgrywek drużyna Budowlani Grodziec podana jest jako Solvay Grodziec.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Raków Częstochowa | 18 | 26 | ? | ? | ? | 42 | 20 |
1 | Skra Częstochowa | 18 | 26 | ? | ? | ? | 42 | 24 |
3 | Victoria Częstochowa | 18 | 21 | ? | ? | ? | 32 | 19 |
4 | Płomień Milowice | 18 | 19 | ? | ? | ? | 30 | 35 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 18 | 18 | ? | ? | ? | 29 | 27 |
6 | AKS Niwka | 18 | 17 | ? | ? | ? | 22 | 19 |
7 | Warta Zawiercie | 18 | 16 | ? | ? | ? | 28 | 45 |
8 | Stal Poręba | 18 | 14 | ? | ? | ? | 27 | 30 |
9 | Sarmacja Będzin | 18 | 14 | ? | ? | ? | 21 | 29 |
10 | Budowlani Grodziec | 18 | 9 | ? | ? | ? | 22 | 47 |
TABELA KOŃCOWA PO WERYFIKACJI
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Raków Częstochowa (B) | 18 | 27 | 11 | 5 | 2 | 42 | 19 |
2 | Skra Częstochowa | 18 | 26 | 11 | 4 | 3 | 42 | 24 |
3 | Victoria Częstochowa | 18 | 21 | 9 | 3 | 6 | 34 | 19 |
4 | Płomień Milowice | 18 | 19 | 8 | 3 | 7 | 30 | 35 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 18 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29 | 27 |
6 | AKS Niwka | 18 | 17 | 7 | 3 | 8 | 22 | 19 |
7 | Warta Zawiercie | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 30 | 47 |
8 | Sarmacja Będzin | 18 | 14 | 5 | 4 | 9 | 21 | 29 |
9 | Stal Poręba | 18 | 13 | 5 | 3 | 10 | 26 | 32 |
10 | Budowlani Grodziec (S) | 18 | 9 | 2 | 5 | 11 | 22 | 47 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 3:1 | 1:1 | 7:2 | 2:0 | 1:0 | 4:1 | 4:1 | 1:0 | 1:0 |
2 | Skra Częstochowa | 2:2 | - | 0:3 | 3:2 | 3:0 | 2:1 | 4:1 | 4:1 | 4:2 | 5:0 |
3 | Victoria Częstochowa | 3:1 | 0:0 | - | 0:1 | 3:2 | 0:1 | 4:0 | 0:1 | 4:0 | 5:1 |
4 | Płomień Milowice | 2:2 | 0:0 | 2:1 | - | 1:3 | 3:1 | 3:5 | 4:1 | 1:0 | 3:1 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:1 | 1:2 | 2:1 | 2:0 | - | 0:0 | 4:1 | 0:0 | 1:0 | 6:1 |
6 | AKS Niwka Sosnowiec | 0:0 | 1:2 | 1:2 | 1:2 | 3:0 | - | 3:0 | 1:0 | 0:1 | 4:1 |
7 | Warta Zawiercie | 2:1 | 2:5 | 2:3 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | - | 2:2 | 1:0 | 4:1 |
8 | Sarmacja Będzin | 0:1 | 3:2 | 1:2 | 0:1 | 1:2 | 4:0 | 3:0 | - | 1:0 | 1:1 |
9 | Stal Poręba | 2:3 | 1:1 | 3:2 | 1:1 | 3:2 | 0:3 | 2:2 | 4:0 | - | 5:1 |
10 | Budowlani Grodziec | 1:2 | 1:2 | 0:0 | 5:2 | 2:2 | 0:1 | 1:1 | 1:1 | 4:2 | - |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | AKS Niwka | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | Stal Poręba | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 1 | 23 marca 1958 | ??? | Płomień Milowice | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Płomień Milowice | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 2 | 30 marca 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | AKS Niwka | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 3 | 13 kwietnia 1958 | ??? | Stal Poręba | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Stal Poręba | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Płomień Milowice | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 4 | 20 kwietnia 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | AKS Niwka | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 5 | 27 kwietnia 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Stal Poręba | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 6 | 4 maja 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | AKS Niwka | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 7 | 18 maja 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Stal Poręba | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 8 | 31 maja 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | AKS Niwka | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Warta Zawiercie | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 9 | 15 czerwca 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 10 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | Płomień Milowice | 1 : 2 (1:1) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (0:0) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Victoria Częstochowa | 1 : 2 (0:2) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | Budowlani Grodziec | 5 : 1 (3:1) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 11 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie | 4 : 1 (1:0) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 12 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 13 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 14 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 15 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 16 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | AKS Niwka | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Skra Częstochowa | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Warta Zawiercie | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 17 | ??? 1958 | ??? | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Budowlani Grodziec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Budowlani Grodziec | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Stal Poręba | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | RKS Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa (III Liga) | 18 | ??? 1958 | ??? | Sarmacja Będzin | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Bibliografia (źródło):
- "Sporcie Śląskim" nr 32 (512) z 19.11.1991 r.