Piłka nożna: Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2011/2012

Z WikiZagłębie

• Awans do IV ligi Kraków: Świt Krzeszowice, a po barażach także Jutrzenka Giebułtów. Spadek do Klasy A: Sokół Kocmyrzów Baranówka, Legion Bydlin, Bukowianka Bukowno. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
  • Bukowianka Bukowno wycofała się z rozgrywek po 16 kolejce. Pozostałe jej mecze w rundzie wiosennej zweryfikowano jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.

Grupa Barażowa:

W barażach zmierzyli się wicemistrzowie lig okręgowych: Kraków I (Jutrzenka Giebułtów), Kraków II (Wiślanie Jaśkowice) i Wadowice (KS Chełmek). Wszystkie mecze rozegrano na neutralnym terenie w Trzebini.

• 17 czerwca, 18:00 (widzów 100) KS Chełmek - Jutrzenka Giebułtów 0-0, k. 3-0

w pierwotnym terminie (13 czerwca, 18:00) przerwany w 76. minucie przy stanie 0-0 z powodu burzy; w drugim terminie dokończony

• 20 czerwca, 18:00 (widzów 250) Jutrzenka Giebułtów - Wiślanie Jaśkowice 5-3

bramki: Łukasz Wołczyk 33, Krzysztof Domagalski 39, 85, 88, Kamil Popek 90 - Kamil Rzeszótko 12, Marcin Morawski 55 (k), Michał Morawski 80

• 24 czerwca, 18:00 (widzów 150) KS Chełmek - Wiślanie Jaśkowice 2-4

bramki: Kamil Górski 16 (k), Grzegorz Bąk 73 (k) - Kamil Rzeszótko 30, 55, Maciej Wcisło 68, 89