Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013''' | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013''' | ||
= | * Awans do III Ligi wywalczyły Szombierki Bytom. Udział w barażu o III Ligę Górnik Piaski. Spadek do Ligi Okręgowej: Unia Ząbkowice, Górnik 09 Mysłowice, a po barażach także Victoria Częstochowa. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | ||
=KOŃCOWA TABELA= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 18: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Szombierki Bytom]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Grunwald Ruda Śląska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pilica Koniecpol]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wyzwolenie Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LKS Kamienica Polska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przyszłość Ciochowice]] | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Lot Konopiska]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] (B) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|80 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|} | |||
===BARAŻ O AWANS DO III LIGI ŚLĄSKO-OPOLSKIEJ=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Górnik Piaski]] - 2-ga drużyna IV Ligi grupy I i [[Rekord Bielsko-Biała]] - 2-ga drużyna IV Ligi grupy II rozgrywając za zgodą obu drużyn jeden mecz na stadionie Rekordu w Bielsku-Białej. W wyniku barażu [[Rekord Bielsko-Biała]] awansował do III Ligi. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2012/2013]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[30 czerwca]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Rekord Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) po dogrywce, karne 5-3 | |||
|} | |||
===BARAŻ O UTRZYMANIE SIĘ W IV LIDZE=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Victoria Częstochowa]] - 14-taa drużyna IV Ligi grupy I i [[Unia Racibórz]] - 14-ta drużyna IV Ligi grupy II rozgrywając jeden mecz na terenie neutralnym w Rudzie Śląskiej na stadionie Grunwaldu. W wyniku barażu [[Unia Racibórz]] utrzymała się w IV Lidze. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2012/2013]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[2013]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Racibórz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1 : 5''' (1:2) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
Wyniki wszystkich meczy, tabela "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga6289.html | |||
Baraże o awans do III Ligi: http://www.90minut.pl/liga/0/liga6853.html | |||
Baraże o utrzymanie się w IV Lidze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga6852.html | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== |
Aktualna wersja na dzień 12:22, 30 gru 2022
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013
- Awans do III Ligi wywalczyły Szombierki Bytom. Udział w barażu o III Ligę Górnik Piaski. Spadek do Ligi Okręgowej: Unia Ząbkowice, Górnik 09 Mysłowice, a po barażach także Victoria Częstochowa. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
KOŃCOWA TABELA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szombierki Bytom (A) | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 72 | 26 |
2 | Górnik Piaski (B) | 30 | 56 | 16 | 8 | 6 | 54 | 32 |
3 | Grunwald Ruda Śląska | 30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 47 | 27 |
4 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 47 | 49 |
5 | Sarmacja Będzin | 30 | 48 | 13 | 9 | 8 | 51 | 45 |
6 | Pilica Koniecpol | 30 | 46 | 12 | 10 | 8 | 48 | 33 |
7 | Gwarek Tarnowskie Góry | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 59 | 47 |
8 | Wyzwolenie Chorzów | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 50 | 41 |
9 | Zieloni Żarki | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 44 | 57 |
10 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 42 | 10 | 12 | 8 | 49 | 39 |
11 | LKS Kamienica Polska | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 42 | 56 |
12 | Przyszłość Ciochowice | 30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 37 | 38 |
13 | Lot Konopiska | 30 | 29 | 6 | 11 | 13 | 40 | 49 |
14 | Victoria Częstochowa (B) (S) | 30 | 25 | 6 | 7 | 17 | 42 | 80 |
15 | Unia Ząbkowice (S) | 30 | 22 | 5 | 7 | 18 | 38 | 64 |
16 | Górnik 09 Mysłowice (S) | 30 | 18 | 3 | 9 | 18 | 37 | 74 |
BARAŻ O AWANS DO III LIGI ŚLĄSKO-OPOLSKIEJ
Wzięły w nim udział: Górnik Piaski - 2-ga drużyna IV Ligi grupy I i Rekord Bielsko-Biała - 2-ga drużyna IV Ligi grupy II rozgrywając za zgodą obu drużyn jeden mecz na stadionie Rekordu w Bielsku-Białej. W wyniku barażu Rekord Bielsko-Biała awansował do III Ligi.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2012/2013 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013 | BARAŻ | 30 czerwca 2013 | 17.00 | Rekord Bielsko-Biała | Górnik Piaski | 1 : 1 (1:0) po dogrywce, karne 5-3 |
BARAŻ O UTRZYMANIE SIĘ W IV LIDZE
Wzięły w nim udział: Victoria Częstochowa - 14-taa drużyna IV Ligi grupy I i Unia Racibórz - 14-ta drużyna IV Ligi grupy II rozgrywając jeden mecz na terenie neutralnym w Rudzie Śląskiej na stadionie Grunwaldu. W wyniku barażu Unia Racibórz utrzymała się w IV Lidze.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2012/2013 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2012/2013 | BARAŻ | 29 czerwca 2013 | 12.00 | Victoria Częstochowa | Unia Racibórz | 1 : 5 (1:2) |
Wyniki wszystkich meczy, tabela "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga6289.html
Baraże o awans do III Ligi: http://www.90minut.pl/liga/0/liga6853.html
Baraże o utrzymanie się w IV Lidze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga6852.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |