Piłka nożna: Liga III, Grupa V - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(→WYNIKI) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[1978/79 III liga - grupa V]]''' | '''[[1978/79 III liga - grupa V]]''' | ||
'''Piłka nożna: Liga III, Grupa V - Sezon 1978/1979''' | |||
* Awans do II Ligi: GKS Jastrzębie. Spadek do Ligi Okręgowej: Unia Oświęcim, GKS Jaworzno, Motor Praszka, Tarnovia Tarnów. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 20: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Jastrzębie]] | | ALIGN=LEFT|[[GKS Jastrzębie]] (A) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|44 | | ALIGN=center|44 | ||
Linia 148: | Linia 152: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
Linia 159: | Linia 163: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno|GKS Jaworzno]] | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno|GKS Jaworzno]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
Linia 170: | Linia 174: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Motor Praszka]] | | ALIGN=LEFT|[[Motor Praszka]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
Linia 181: | Linia 185: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Tarnovia Tarnów]] | | ALIGN=LEFT|[[Tarnovia Tarnów]] (S) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
Linia 638: | Linia 642: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 654: | Linia 658: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 670: | Linia 674: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|1-0 | | ALIGN=center|1-0 | ||
Linia 678: | Linia 682: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 685: | Linia 689: | ||
| ALIGN=center|19/20 sierpnia 1978 | | ALIGN=center|19/20 sierpnia 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 721: | Linia 725: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 737: | Linia 741: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 746: | Linia 750: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|4-3 (1-2) | | ALIGN=center|4-3 (1-2) | ||
Linia 753: | Linia 757: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 761: | Linia 765: | ||
| ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | | ALIGN=center|26/27 sierpnia 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 781: | Linia 785: | ||
| ALIGN=center|2/3 września 1978 | | ALIGN=center|2/3 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|przełożony | | ALIGN=center|przełożony | ||
Linia 798: | Linia 802: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|3-0 | | ALIGN=center|3-0 | ||
Linia 822: | Linia 826: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|2-2 | | ALIGN=center|2-2 | ||
Linia 830: | Linia 834: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|3-0 | | ALIGN=center|3-0 | ||
Linia 838: | Linia 842: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 865: | Linia 869: | ||
| ALIGN=center|9/10 września 1978 | | ALIGN=center|9/10 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 873: | Linia 877: | ||
| ALIGN=center|9/10 września 1978 | | ALIGN=center|9/10 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center|1-3 (1-1) | | ALIGN=center|1-3 (1-1) | ||
Linia 905: | Linia 909: | ||
| ALIGN=center|9/10 września 1978 | | ALIGN=center|9/10 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 913: | Linia 917: | ||
| ALIGN=center|9/10 września 1978 | | ALIGN=center|9/10 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 958: | Linia 962: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 965: | Linia 969: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1978 | | ALIGN=center|16/17 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | | ALIGN=center|1-2 (1-0) | ||
Linia 982: | Linia 986: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|4-2 (3-1) | | ALIGN=center|4-2 (3-1) | ||
Linia 989: | Linia 993: | ||
| ALIGN=center|16/17 września 1978 | | ALIGN=center|16/17 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1017: | Linia 1021: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1978 | | ALIGN=center|23/24 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1041: | Linia 1045: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1978 | | ALIGN=center|23/24 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center|1-2 | | ALIGN=center|1-2 | ||
Linia 1058: | Linia 1062: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1065: | Linia 1069: | ||
| ALIGN=center|23/24 września 1978 | | ALIGN=center|23/24 września 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1094: | Linia 1098: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1126: | Linia 1130: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 1133: | Linia 1137: | ||
| ALIGN=center|30 wrz./1 paź. 1978 | | ALIGN=center|30 wrz./1 paź. 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-2) | | ALIGN=center|1-2 (1-2) | ||
Linia 1141: | Linia 1145: | ||
| ALIGN=center|30 wrz./1 paź. 1978 | | ALIGN=center|30 wrz./1 paź. 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1169: | Linia 1173: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1978 | | ALIGN=center|7/8 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1177: | Linia 1181: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1978 | | ALIGN=center|7/8 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1185: | Linia 1189: | ||
| ALIGN=center|7/8 października 1978 | | ALIGN=center|7/8 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1202: | Linia 1206: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1218: | Linia 1222: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 1237: | Linia 1241: | ||
| ALIGN=center|? października 1978 | | ALIGN=center|? października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-1 | | ALIGN=center|1-1 | ||
Linia 1257: | Linia 1261: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1978 | | ALIGN=center|14/15 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 1281: | Linia 1285: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1978 | | ALIGN=center|14/15 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1290: | Linia 1294: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1305: | Linia 1309: | ||
| ALIGN=center|14/15 października 1978 | | ALIGN=center|14/15 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 1314: | Linia 1318: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 1334: | Linia 1338: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1374: | Linia 1378: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 1381: | Linia 1385: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1978 | | ALIGN=center|21/22 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center|1-3 (1-0) | | ALIGN=center|1-3 (1-0) | ||
Linia 1389: | Linia 1393: | ||
| ALIGN=center|21/22 października 1978 | | ALIGN=center|21/22 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1409: | Linia 1413: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1978 | | ALIGN=center|28/29 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 1426: | Linia 1430: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|4-1 (3-0) | | ALIGN=center|4-1 (3-0) | ||
Linia 1441: | Linia 1445: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1978 | | ALIGN=center|28/29 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1465: | Linia 1469: | ||
| ALIGN=center|28/29 października 1978 | | ALIGN=center|28/29 października 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 1510: | Linia 1514: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1525: | Linia 1529: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1978 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1534: | Linia 1538: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 1541: | Linia 1545: | ||
| ALIGN=center|4/5 listopada 1978 | | ALIGN=center|4/5 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1593: | Linia 1597: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1978 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|0-1 | | ALIGN=center|0-1 | ||
Linia 1602: | Linia 1606: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|1-0 | | ALIGN=center|1-0 | ||
Linia 1609: | Linia 1613: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1978 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|2-2 | | ALIGN=center|2-2 | ||
Linia 1617: | Linia 1621: | ||
| ALIGN=center|11/12 listopada 1978 | | ALIGN=center|11/12 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1654: | Linia 1658: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 1669: | Linia 1673: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1978 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center|2-4 (1-1) | | ALIGN=center|2-4 (1-1) | ||
Linia 1685: | Linia 1689: | ||
| ALIGN=center|18/19 listopada 1978 | | ALIGN=center|18/19 listopada 1978 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | | ALIGN=center|2-2 (1-0) | ||
Linia 1694: | Linia 1698: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 1713: | Linia 1717: | ||
| ALIGN=center|10 marca 1979 | | ALIGN=center|10 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 1730: | Linia 1734: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1746: | Linia 1750: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1769: | Linia 1773: | ||
| ALIGN=center|11 marca 1979 | | ALIGN=center|11 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1797: | Linia 1801: | ||
| ALIGN=center|18 marca 1979 | | ALIGN=center|18 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1813: | Linia 1817: | ||
| ALIGN=center|18 marca 1979 | | ALIGN=center|18 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 1829: | Linia 1833: | ||
| ALIGN=center|18 marca 1979 | | ALIGN=center|18 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1837: | Linia 1841: | ||
| ALIGN=center|18 marca 1979 | | ALIGN=center|18 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1846: | Linia 1850: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1890: | Linia 1894: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1898: | Linia 1902: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1905: | Linia 1909: | ||
| ALIGN=center|25 marca 1979 | | ALIGN=center|25 marca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1914: | Linia 1918: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 1922: | Linia 1926: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1942: | Linia 1946: | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1957: | Linia 1961: | ||
| ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-2) | | ALIGN=center|0-3 (0-2) | ||
Linia 1973: | Linia 1977: | ||
| ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1981: | Linia 1985: | ||
| ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1997: | Linia 2001: | ||
| ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|1 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2034: | Linia 2038: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2042: | Linia 2046: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 2057: | Linia 2061: | ||
| ALIGN=center|8 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|8 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2066: | Linia 2070: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-1) | | ALIGN=center|3-1 (2-1) | ||
Linia 2109: | Linia 2113: | ||
| ALIGN=center|22 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|22 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2118: | Linia 2122: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-1) | | ALIGN=center|3-1 (0-1) | ||
Linia 2141: | Linia 2145: | ||
| ALIGN=center|21/22 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|21/22 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2149: | Linia 2153: | ||
| ALIGN=center|21/22 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|21/22 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-0) | | ALIGN=center|3-1 (0-0) | ||
Linia 2186: | Linia 2190: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2194: | Linia 2198: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|5-0 (2-0) | | ALIGN=center|5-0 (2-0) | ||
Linia 2217: | Linia 2221: | ||
| ALIGN=center|29 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|29 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 2225: | Linia 2229: | ||
| ALIGN=center|29 kwietnia 1979 | | ALIGN=center|29 kwietnia 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2261: | Linia 2265: | ||
| ALIGN=center|6 maja 1979 | | ALIGN=center|6 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|przełożony | | ALIGN=center|przełożony | ||
Linia 2277: | Linia 2281: | ||
| ALIGN=center|6 maja 1979 | | ALIGN=center|6 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2286: | Linia 2290: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2293: | Linia 2297: | ||
| ALIGN=center|6 maja 1979 | | ALIGN=center|6 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-1) | | ALIGN=center|2-2 (2-1) | ||
Linia 2322: | Linia 2326: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 2330: | Linia 2334: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2361: | Linia 2365: | ||
| ALIGN=center|13 maja 1979 | | ALIGN=center|13 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2369: | Linia 2373: | ||
| ALIGN=center|13 maja 1979 | | ALIGN=center|13 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 2378: | Linia 2382: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 2398: | Linia 2402: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2422: | Linia 2426: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2430: | Linia 2434: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 2437: | Linia 2441: | ||
| ALIGN=center|20 maja 1979 | | ALIGN=center|20 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2453: | Linia 2457: | ||
| ALIGN=center|19/20 maja 1979 | | ALIGN=center|19/20 maja 1979 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | | ALIGN=center|Sparta Zabrze | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 2490: | Linia 2494: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Urania Kochłowice | | ALIGN=center|Urania Kochłowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-0) | | ALIGN=center|1-2 (1-0) | ||
Linia 2497: | Linia 2501: | ||
| ALIGN=center|27 maja 1979 | | ALIGN=center|27 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center|1-3 (0-2) | | ALIGN=center|1-3 (0-2) | ||
Linia 2513: | Linia 2517: | ||
| ALIGN=center|27 maja 1979 | | ALIGN=center|27 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2529: | Linia 2533: | ||
| ALIGN=center|27 maja 1979 | | ALIGN=center|27 maja 1979 | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center|3-2 (3-2) | | ALIGN=center|3-2 (3-2) | ||
Linia 2566: | Linia 2570: | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 2574: | Linia 2578: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|GKS Jastrzębie | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-1) | | ALIGN=center|4-1 (2-1) | ||
Linia 2581: | Linia 2585: | ||
| ALIGN=center|3 czerwca 1979 | | ALIGN=center|3 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|AKS Niwka | | ALIGN=center|AKS Niwka | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 2597: | Linia 2601: | ||
| ALIGN=center|3 czerwca 1979 | | ALIGN=center|3 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2649: | Linia 2653: | ||
| ALIGN=center|10 czerwca 1979 | | ALIGN=center|10 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2658: | Linia 2662: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|ŁTS Łabędy | | ALIGN=center|ŁTS Łabędy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2665: | Linia 2669: | ||
| ALIGN=center|10 czerwca 1979 | | ALIGN=center|10 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 2674: | Linia 2678: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ggrunwald Halemba | ||
| ALIGN=center|4-1 (3-1) | | ALIGN=center|4-1 (3-1) | ||
Linia 2681: | Linia 2685: | ||
| ALIGN=center|9/10 czerwca 1979 | | ALIGN=center|9/10 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2701: | Linia 2705: | ||
| ALIGN=center|? czerwca 1979 | | ALIGN=center|? czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2722: | Linia 2726: | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|Odra Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2745: | Linia 2749: | ||
| ALIGN=center|17 czerwca 1979 | | ALIGN=center|17 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|Walka Makoszowy | | ALIGN=center|Walka Makoszowy | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2753: | Linia 2757: | ||
| ALIGN=center|17 czerwca 1979 | | ALIGN=center|17 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|4-2 (0-0) | | ALIGN=center|4-2 (0-0) | ||
Linia 2762: | Linia 2766: | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 2813: | Linia 2817: | ||
| ALIGN=center|24 czerwca 1979 | | ALIGN=center|24 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | | ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|0-3 (0-1) | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
Linia 2822: | Linia 2826: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|Grunwald Halemba | | ALIGN=center|Grunwald Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jaworzno | ||
| ALIGN=center|6-1 (2-0) | | ALIGN=center|6-1 (2-0) | ||
Linia 2837: | Linia 2841: | ||
| ALIGN=center|24 czerwca 1979 | | ALIGN=center|24 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Motor Praszka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Beskid Andrychów | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 2853: | Linia 2857: | ||
| ALIGN=center|24 czerwca 1979 | | ALIGN=center|24 czerwca 1979 | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Tarnovia Tarnów | ||
| ALIGN=center|MCKS Czeladź | | ALIGN=center|MCKS Czeladź | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-2) | | ALIGN=center|0-2 (0-2) |
Aktualna wersja na dzień 23:32, 7 lis 2023
Piłka nożna: Liga III, Grupa V - Sezon 1978/1979
- Awans do II Ligi: GKS Jastrzębie. Spadek do Ligi Okręgowej: Unia Oświęcim, GKS Jaworzno, Motor Praszka, Tarnovia Tarnów. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Jastrzębie (A) | 30 | 44 | 19 | 6 | 5 | 45 | 24 |
2 | Górnik Knurów | 30 | 43 | 14 | 15 | 1 | 47 | 19 |
3 | AKS Górnik Niwka | 30 | 39 | 16 | 7 | 7 | 55 | 27 |
4 | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 37 | 14 | 9 | 7 | 44 | 30 |
5 | Odra Wodzisław Śląski | 30 | 33 | 13 | 7 | 10 | 34 | 30 |
6 | Grunwald Halemba | 30 | 32 | 11 | 10 | 9 | 50 | 46 |
7 | Sparta Zabrze | 30 | 29 | 10 | 9 | 11 | 31 | 33 |
8 | Urania Kochłowice | 30 | 29 | 9 | 11 | 10 | 21 | 22 |
9 | Walka Zabrze | 30 | 29 | 11 | 7 | 12 | 36 | 42 |
10 | Beskid Andrychów | 30 | 29 | 9 | 11 | 10 | 34 | 36 |
11 | ŁTS Łabędy | 30 | 28 | 10 | 8 | 12 | 32 | 33 |
12 | MCKS Czeladź | 30 | 28 | 10 | 8 | 12 | 36 | 40 |
13 | Unia Oświęcim (S) | 30 | 25 | 7 | 11 | 12 | 30 | 42 |
14 | GKS Jaworzno (S) | 30 | 23 | 7 | 9 | 14 | 24 | 36 |
15 | Motor Praszka (S) | 30 | 17 | 5 | 7 | 18 | 24 | 51 |
16 | Tarnovia Tarnów (S) | 30 | 15 | 4 | 7 | 19 | 27 | 59 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Jastrzębie | - | 0:0 | 1:0 | 3:2 | 2:0 | 2:0 | 1:0 | 1:0 | 5:1 | 1:0 | 4:2 | 1:0 | 2:0 | 2:1 | 1:0 | 4:1 |
2 | Górnik Knurów | 3:0 | - | 2:1 | 1:2 | 2:1 | 4:1 | 3:1 | 1:0 | 5:1 | 1:0 | 0:0 | 1:1 | 1:1 | 1:1 | 5:0 | 4:1 |
3 | AKS Górnik Niwka | 2:0 | 1:1 | - | 2:1 | 4:1 | 2:2 | 3:0 | 1:0 | 1:0 | 4:1 | 3:0 | 3:0 | 1:2 | 3:1 | 3:0 | 4:1 |
4 | BKS Stal Bielsko-Biała | 0:0 | 1:2 | 3:1 | - | 2:2 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | 1:0 | 1:1 | 4:1 | 2:1 | 4:0 | 1:0 | 1:0 | 3:1 |
5 | Odra Wodzisław Śląski | 3:2 | 0:2 | 0:1 | 2:0 | - | 3:0 | 0:0 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | 0:0 | 3:0 | 1:1 | 1:0 | 2:0 | 0:0 |
6 | Grunwald Halemba (Ruda Śląska) | 1:1 | 2:2 | 0:0 | 3:1 | 2:1 | - | 1:0 | 1:1 | 1:3 | 4:3 | 1:1 | 0:1 | 1:1 | 6:1 | 3:1 | 4:1 |
7 | Sparta Mikulczyce (Zabrze) | 0:2 | 0:0 | 2:2 | 0:2 | 1:2 | 1:1 | - | 2:0 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 3:1 | 2:0 | 0:0 | 1:0 | 2:0 |
8 | Urania Kochłowice (Ruda Śląska) | 0:0 | 1:2 | 0:0 | 0:0 | 1:0 | 1:2 | 0:0 | - | 2:0 | 1:2 | 1:0 | 2:1 | 1:0 | 2:0 | 1:0 | 2:2 |
9 | Walka Makoszowy (Zabrze) | 1:2 | 1:1 | 0:0 | 4:1 | 1:1 | 1:3 | 2:1 | 0:0 | - | 2:0 | 0:1 | 0:2 | 1:1 | 1:0 | 3:1 | 2:1 |
10 | Beskid Andrychów | 1:1 | 0:0 | 3:1 | 0:0 | 1:2 | 1:0 | 2:1 | 1:3 | 1:1 | - | 1:0 | 2:0 | 4:2 | 1:1 | 2:2 | 1:0 |
11 | ŁTS Łabędy (Gliwice) | 1:0 | 0:0 | 2:0 | 1:1 | 0:0 | 1:2 | 3:1 | 0:1 | 1:2 | 1:0 | - | 1:1 | 3:0 | 2:0 | 3:1 | 4:2 |
12 | MCKS Czeladź | 1:1 | 0:0 | 0:5 | 3:1 | 1:0 | 4:1 | 1:0 | 1:1 | 2:4 | 0:0 | 2:3 | - | 2:2 | 0:0 | 3:1 | 3:0 |
13 | Unia Oświęcim | 2:0 | 0:0 | 2:0 | 0:3 | 0:1 | 1:1 | 2:3 | 2:0 | 1:2 | 2:2 | 0:0 | 0:2 | - | 3:0 | 2:1 | 1:0 |
14 | GKS Jaworzno | 0:1 | 0:0 | 1:1 | 0:1 | 3:0 | 2:4 | 1:2 | 0:0 | 2:0 | 0:0 | 1:0 | 2:1 | 0:0 | - | 2:0 | 2:1 |
15 | Motor Praszka | 1:3 | 1:2 | 0:3 | 0:1 | 3:0 | 1:0 | 1:1 | 0:0 | 1:1 | 1:1 | 1:0 | 1:0 | 3:1 | 0:3 | - | 1:1 |
16 | Tarnovia Tarnów | 1:2 | 1:1 | 1:3 | 0:3 | 0:1 | 3:2 | 1:1 | 1:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 1:1 | 2:0 | 2:2 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5/6 sierpnia 1978 | GKS Jastrzębie | GKS Jaworzno | 2-1 (2-1) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | AKS Niwka | Górnik Knurów | 1-1 (0-0) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | Motor Praszka | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-1 (0-1) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | Grunwald Halemba | Odra Wodzisław Śląski | 2-1 (0-1) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | Unia Oświęcim | Sparta Zabrze | 2-3 (0-1) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | ŁTS Łabędy | Urania Kochłowice | 0-1 (0-1) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | Walka Makoszowy | MCKS Czeladź | 0-2 (0-0) | |
1 | 5/6 sierpnia 1978 | Tarnovia Tarnów | Beskid Andrychów | 0-2 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 19/20 sierpnia 1978 | Odra Wodzisław Śląski | GKS Jastrzębie | 3-2 (0-1) | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | Górnik Knurów | GKS Jaworzno | 1-1 (0-0) | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | AKS Niwka | ŁTS Łabędy | 3-0 (1-0) | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | Tarnovia Tarnów | 3-1 (1-0) | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | MCKS Czeladź | Grunwald Halemba | 4-1 (2-1) | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | Sparta Zabrze | Motor Praszka | 1-0 | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | Urania Kochłowice | Unia Oświęcim | 1-0 (0-0) | |
2 | 19/20 sierpnia 1978 | Beskid Andrychów | Walka Makoszowy | 1-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 26/27 sierpnia 1978 | GKS Jastrzębie | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | ŁTS Łabędy | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | Unia Oświęcim | AKS Niwka | 2-0 (0-0) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | Walka Makoszowy | BKS Stal Bielsko-Biała | 4-1 (0-0) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | GKS Jaworzno | Odra Wodzisław Śląski | 3-0 (0-0) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | Grunwald Halemba | Beskid Andrychów | 4-3 (1-2) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | Tarnovia Tarnów | Sparta Zabrze | 1-1 (1-0) | |
3 | 26/27 sierpnia 1978 | Motor Praszka | Urania Kochłowice | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 2/3 września 1978 | Beskid Andrychów | GKS Jastrzębie | przełożony | |
4 | 2/3 września 1978 | Górnik Knurów | Odra Wodzisław Śląski | 2-1 | |
4 | 2/3 września 1978 | AKS Niwka | Motor Praszka | 3-0 | |
4 | 2/3 września 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | Grunwald Halemba | 1-1 | |
4 | 2/3 września 1978 | Sparta Zabrze | Walka Makoszowy | 2-0 | |
4 | 2/3 września 1978 | Urania Kochłowice | Tarnovia Tarnów | 2-2 | |
4 | 2/3 września 1978 | ŁTS Łabędy | Unia Oświęcim | 3-0 | |
4 | 2/3 września 1978 | MCKS Czeladź | GKS Jaworzno | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 9/10 września 1978 | GKS Jastrzębie | BKS Stal Bielsko-Biała | 3-2 | |
5 | 9/10 września 1978 | Unia Oświęcim | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) | |
5 | 9/10 września 1978 | Tarnovia Tarnów | AKS Niwka | 1-3 (1-1) | |
5 | 9/10 września 1978 | Odra Wodzisław Śląski | MCKS Czeladź | 3-0 | |
5 | 9/10 września 1978 | Grunwald Halemba | Sparta Zabrze | 1-0 (1-0) | |
5 | 9/10 września 1978 | Walka Makoszowy | Urania Kochłowice | 0-0 (0-0) | |
5 | 9/10 września 1978 | GKS Jaworzno | Beskid Andrychów | 0-0 (0-0) | |
5 | 9/10 września 1978 | Motor Praszka | ŁTS Łabędy | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 16/17 września 1978 | Sparta Zabrze | GKS Jastrzębie | 0-2 (0-1) | |
6 | 16/17 września 1978 | Górnik Knurów | MCKS Czeladź | 1-1 (1-0) | |
6 | 16/17 września 1978 | AKS Niwka | Walka Makoszowy | 1-0 (0-0) | |
6 | 16/17 września 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | GKS Jaworzno | 1-0 (1-0) | |
6 | 16/17 września 1978 | Beskid Andrychów | Odra Wodzisław Śląski | 1-2 (1-0) | |
6 | 16/17 września 1978 | Urania Kochłowice | Grunwald Halemba | 1-2 (0-1) | |
6 | 16/17 września 1978 | ŁTS Łabędy | Tarnovia Tarnów | 4-2 (3-1) | |
6 | 16/17 września 1978 | Unia Oświęcim | Motor Praszka | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 23/24 września 1978 | GKS Jastrzębie | Urania Kochłowice | 1-0 (1-0) | |
7 | 23/24 września 1978 | Motor Praszka | Górnik Knurów | 1-2 (1-1) | |
7 | 23/24 września 1978 | Grunwald Halemba | AKS Niwka | 0-0 (0-0) | |
7 | 23/24 września 1978 | Odra Wodzisław Śląski | BKS Stal Bielsko-Biała | 2-0 (1-0) | |
7 | 23/24 września 1978 | GKS Jaworzno | Sparta Zabrze | 1-2 | |
7 | 23/24 września 1978 | Walka Makoszowy | ŁTS Łabędy | 0-1 (0-1) | |
7 | 23/24 września 1978 | MCKS Czeladź | Beskid Andrychów | 0-0 (0-0) | |
7 | 23/24 września 1978 | Tarnovia Tarnów | Unia Oświęcim | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | AKS Niwka | GKS Jastrzębie | 2-0 (2-0) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | Górnik Knurów | Beskid Andrychów | 1-0 (0-0) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | MCKS Czeladź | 2-1 (1-0) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | Sparta Zabrze | Odra Wodzisław Śląski | 1-2 (1-1) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | ŁTS Łabędy | Grunwald Halemba | 1-2 (1-0) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | Urania Kochłowice | GKS Jaworzno | 2-0 (2-0) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | Unia Oświęcim | Walka Makoszowy | 1-2 (1-2) | |
8 | 30 wrz./1 paź. 1978 | Motor Praszka | Tarnovia Tarnów | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 7/8 października 1978 | GKS Jastrzębie | ŁTS Łabędy | 4-2 (2-2) | |
9 | 7/8 października 1978 | Tarnovia Tarnów | Górnik Knurów | 1-1 (0-0) | |
9 | 7/8 października 1978 | GKS Jaworzno | AKS Niwka | 1-1 (0-1) | |
9 | 7/8 października 1978 | Beskid Andrychów | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-0 (0-0) | |
9 | 7/8 października 1978 | Odra Wodzisław Śląski | Urania Kochłowice | 2-0 (1-0) | |
9 | 7/8 października 1978 | Grunwald Halemba | Unia Oświęcim | 1-1 (0-1) | |
9 | 7/8 października 1978 | MCKS Czeladź | Sparta Zabrze | 1-0 (0-0) | |
9 | 7/8 października 1978 | Walka Makoszowy | Motor Praszka | 3-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ? października 1978 | Beskid Andrychów | GKS Jastrzębie | 1-1 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 14/15 października 1978 | Unia Oświęcim | GKS Jastrzębie | 2-0 (2-0) | |
10 | 14/15 października 1978 | Górnik Knurów | BKS Stal Bielsko-Biała | 1-2 (0-1) | |
10 | 14/15 października 1978 | AKS Niwka | Odra Wodzisław Śląski | 4-1 (1-0) | |
10 | 14/15 października 1978 | Motor Praszka | Grunwald Halemba | 1-0 (0-0) | |
10 | 14/15 października 1978 | Sparta Zabrze | Beskid Andrychów | 1-0 (0-0) | |
10 | 14/15 października 1978 | Urania Kochłowice | MCKS Czeladź | 2-1 (1-0) | |
10 | 14/15 października 1978 | Tarnovia Tarnów | Walka Makoszowy | 0-2 (0-0) | |
10 | 14/15 października 1978 | ŁTS Łabędy | GKS Jaworzno | 2-0 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 21/22 października 1978 | GKS Jastrzębie | Motor Praszka | 1-0 (0-0) | |
11 | 21/22 października 1978 | Walka Makoszowy | Górnik Knurów | 1-1 (1-0) | |
11 | 21/22 października 1978 | MCKS Czeladź | AKS Niwka | 0-5 (0-2) | |
11 | 21/22 października 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | Sparta Zabrze | 1-1 (1-0) | |
11 | 21/22 października 1978 | Odra Wodzisław Śląski | ŁTS Łabędy | 0-0 (0-0) | |
11 | 21/22 października 1978 | Grunwald Halemba | Tarnovia Tarnów | 4-1 (2-0) | |
11 | 21/22 października 1978 | Beskid Andrychów | Urania Kochłowice | 1-3 (1-0) | |
11 | 21/22 października 1978 | GKS Jaworzno | Unia Oświęcim | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 28/29 października 1978 | Tarnovia Tarnów | GKS Jastrzębie | 1-2 (0-1) | |
12 | 28/29 października 1978 | Górnik Knurów | Sparta Zabrze | 3-1 (2-0) | |
12 | 28/29 października 1978 | AKS Niwka | Beskid Andrychów | 4-1 (3-0) | |
12 | 28/29 października 1978 | Urania Kochłowice | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-0 (0-0) | |
12 | 28/29 października 1978 | Unia Oświęcim | Odra Wodzisław Śląski | 0-1 (0-0) | |
12 | 28/29 października 1978 | Walka Makoszowy | Grunwald Halemba | 1-3 (1-2) | |
12 | 28/29 października 1978 | ŁTS Łabędy | MCKS Czeladź | 1-1 (1-1) | |
12 | 28/29 października 1978 | Motor Praszka | GKS Jaworzno | 0-3 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 4/5 listopada 1978 | GKS Jastrzębie | Walka Makoszowy | 5-1 (1-1) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | Grunwald Halemba | Górnik Knurów | 2-2 (2-1) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | AKS Niwka | 3-1 (1-1) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | Odra Wodzisław Śląski | Motor Praszka | 2-0 (1-0) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | Sparta Zabrze | Urania Kochłowice | 2-0 (1-0) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | Beskid Andrychów | ŁTS Łabędy | 1-0 (0-0) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | MCKS Czeladź | Unia Oświęcim | 2-2 (1-1) | |
13 | 4/5 listopada 1978 | GKS Jaworzno | Tarnovia Tarnów | 2-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 11/12 listopada 1978 | Grunwald Halemba | GKS Jastrzębie | 1-1 | |
14 | 11/12 listopada 1978 | Górnik Knurów | Urania Kochłowice | 1-0 | |
14 | 11/12 listopada 1978 | AKS Niwka | Sparta Zabrze | 3-0 (2-0) | |
14 | 11/12 listopada 1978 | ŁTS Łabędy | BKS Stal Bielsko-Biała | 1-1 | |
14 | 11/12 listopada 1978 | Tarnovia Tarnów | Odra Wodzisław Śląski | 0-1 | |
14 | 11/12 listopada 1978 | Walka Makoszowy | GKS Jaworzno | 1-0 | |
14 | 11/12 listopada 1978 | Unia Oświęcim | Beskid Andrychów | 2-2 | |
14 | 11/12 listopada 1978 | Motor Praszka | MCKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 18/19 listopada 1978 | GKS Jastrzębie | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | Urania Kochłowice | AKS Niwka | 0-0 (0-0) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | BKS Stal Bielsko-Biała | Unia Oświęcim | 4-0 (1-0) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | Odra Wodzisław Śląski | Walka Makoszowy | 2-0 (2-0) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | GKS Jaworzno | Grunwald Halemba | 2-4 (1-1) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | Sparta Zabrze | ŁTS Łabędy | 2-1 (2-1) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | Beskid Andrychów | Motor Praszka | 2-2 (1-0) | |
15 | 18/19 listopada 1978 | MCKS Czeladź | Tarnovia Tarnów | 3-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 10 marca 1979 | 15.00 | GKS Jaworzno | GKS Jastrzębie | 0-1 (0-1) |
16 | 11 marca 1979 | 11.00 | Górnik Knurów | AKS Niwka | 2-1 (0-1) |
16 | 11 marca 1979 | 11.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | Motor Praszka | 1-0 (0-0) |
16 | 11 marca 1979 | 11.00 | Odra Wodzisław Śląski | Grunwald Halemba | 3-0 (2-0) |
16 | 11 marca 1979 | 11.00 | Sparta Zabrze | Unia Oświęcim | 2-0 (1-0) |
16 | 11 marca 1979 | 11.00 | Urania Kochłowice | ŁTS Łabędy | 1-0 (0-0) |
16 | 11 marca 1979 | 11.00 | MCKS Czeladź | Walka Makoszowy | 2-4 (0-2) |
16 | 11 marca 1979 | 14.00 | Beskid Andrychów | Tarnovia Tarnów | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | GKS Jastrzębie | Odra Wodzisław Śląski | 2-0 (1-0) |
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) |
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | AKS Niwka | 2-0 (0-0) |
17 | 18 marca 1979 | 14.00 | Tarnovia Tarnów | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-3 (0-2) |
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | MCKS Czeladź | 0-1 (0-1) |
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | Motor Praszka | Sparta Zabrze | 1-1 (0-0) |
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | Urania Kochłowice | 2-0 (0-0) |
17 | 18 marca 1979 | 11.00 | Walka Makoszowy | Beskid Andrychów | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 24 marca 1979 | 15.30 | BKS Stal Bielsko-Biała | Walka Makoszowy | 1-0 (0-0) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | MCKS Czeladź | GKS Jastrzębie | 1-1 (1-0) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | Górnik Knurów | ŁTS Łabędy | 0-0 (0-0) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | AKS Niwka | Unia Oświęcim | 1-2 (1-1) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | Odra Wodzisław Śląski | GKS Jaworzno | 1-0 (1-0) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | Beskid Andrychów | Grunwald Halemba | 1-0 (0-0) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | Sparta Zabrze | Tarnovia Tarnów | 2-0 (2-0) |
18 | 25 marca 1979 | 11.00 | Urania Kochłowice | Motor Praszka | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 31 marca 1979 | 14.30 | GKS Jastrzębie | Beskid Andrychów | 1-0 (1-0) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 11.00 | Odra Wodzisław Śląski | Górnik Knurów | 0-2 (0-0) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 11.00 | Motor Praszka | AKS Niwka | 0-3 (0-2) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | BKS Stal Bielsko-Biała | 3-1 (1-0) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | ŁTS Łabędy | 0-0 (0-0) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | MCKS Czeladź | 2-1 (1-0) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 15.00 | Walka Makoszowy | Sparta Zabrze | 2-1 (1-0) |
19 | 1 kwietnia 1979 | 16.00 | Tarnovia Tarnów | Urania Kochłowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 7 kwietnia 1979 | 16.00 | Urania Kochłowice | Walka Makoszowy | 2-0 (2-0) |
20 | 7 kwietnia 1979 | 17.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | GKS Jastrzębie | 0-0 (0-0) |
20 | 8 kwietnia 1979 | 11.00 | Górnik Knurów | Unia Oświęcim | 1-1 (0-0) |
20 | 8 kwietnia 1979 | 11.00 | AKS Niwka | Tarnovia Tarnów | 4-1 (2-0) |
20 | 8 kwietnia 1979 | 11.00 | Sparta Zabrze | Grunwald Halemba | 1-1 (0-0) |
20 | 8 kwietnia 1979 | 11.00 | Beskid Andrychów | GKS Jaworzno | 1-1 (1-0) |
20 | 8 kwietnia 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | Motor Praszka | 3-1 (2-1) |
20 | 8 kwietnia 1979 | 11.15 | MCKS Czeladź | Odra Wodzisław Śląski | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 22 kwietnia 1979 | 11.00 | GKS Jastrzębie | Sparta Zabrze | 1-0 (1-0) |
21 | 22 kwietnia 1979 | 11.00 | Walka Makoszowy | AKS Niwka | 0-0 (0-0) |
21 | 22 kwietnia 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-1 (0-1) |
21 | 22 kwietnia 1979 | 11.00 | Odra Wodzisław Śląski | Beskid Andrychów | 3-1 (0-1) |
21 | 22 kwietnia 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | Urania Kochłowice | 1-1 (1-0) |
21 | 22 kwietnia 1979 | 11.15 | MCKS Czeladź | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) |
21 | 21/22 kwietnia 1979 | Tarnovia Tarnów | ŁTS Łabędy | 2-0 (1-0) | |
21 | 21/22 kwietnia 1979 | Motor Praszka | Unia Oświęcim | 3-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 28 kwietnia 1979 | 16.00 | Urania Kochłowice | GKS Jastrzębie | 0-0 (0-0) |
22 | 28 kwietnia 1979 | 17.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | Odra Wodzisław Śląski | 2-2 (0-1) |
22 | 28 kwietnia 1979 | 17.00 | Sparta Zabrze | GKS Jaworzno | 0-0 (0-0) |
22 | 29 kwietnia 1979 | 11.00 | Górnik Knurów | Motor Praszka | 5-0 (2-0) |
22 | 29 kwietnia 1979 | 11.00 | AKS Niwka | Grunwald Halemba | 2-2 (1-0) |
22 | 29 kwietnia 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | Walka Makoszowy | 1-2 (1-0) |
22 | 29 kwietnia 1979 | 11.00 | Beskid Andrychów | MCKS Czeladź | 2-0 (2-0) |
22 | 29 kwietnia 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | Tarnovia Tarnów | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 5 maja 1979 | 16.30 | Odra Wodzisław Śląski | Sparta Zabrze | 0-0 (0-0) |
23 | 6 maja 1979 | 11.00 | GKS Jastrzębie | AKS Niwka | 1-0 (0-0) |
23 | 6 maja 1979 | 11.00 | Beskid Andrychów | Górnik Knurów | przełożony |
23 | 6 maja 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | ŁTS Łabędy | 1-1 (0-0) |
23 | 6 maja 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | Urania Kochłowice | 0-0 (0-0) |
23 | 6 maja 1979 | 11.00 | Walka Makoszowy | Unia Oświęcim | 1-1 (0-0) |
23 | 6 maja 1979 | 11.00 | Tarnovia Tarnów | Motor Praszka | 2-2 (2-1) |
23 | 6 maja 1979 | 11.15 | MCKS Czeladź | BKS Stal Bielsko-Biała | 3-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 12 maja 1979 | 16.30 | AKS Niwka | GKS Jaworzno | 3-1 (1-0) |
24 | 12 maja 1979 | 17.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | Beskid Andrychów | 1-1 (0-0) |
24 | 12 maja 1979 | 17.00 | Urania Kochłowice | Odra Wodzisław Śląski | 1-0 (0-0) |
24 | 12 maja 1979 | 17.00 | Sparta Zabrze | MCKS Czeladź | 3-1 (0-0) |
24 | 13 maja 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) |
24 | 13 maja 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | Grunwald Halemba | 1-1 (0-1) |
24 | 13 maja 1979 | 11.00 | Motor Praszka | Walka Makoszowy | 1-1 (1-1) |
24 | 13 maja 1979 | 16.00 | Górnik Knurów | Tarnovia Tarnów | 4-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 19 maja 1979 | 16.30 | Walka Makoszowy | Tarnovia Tarnów | 2-1 (1-1) |
25 | 19 maja 1979 | 17.00 | BKS Stal Bielsko-Biała | Górnik Knurów | 1-2 (1-0) |
25 | 19 maja 1979 | 17.00 | Odra Wodzisław Śląski | AKS Niwka | 0-1 (0-0) |
25 | 20 maja 1979 | 11.00 | GKS Jastrzębie | Unia Oświęcim | 2-0 (0-0) |
25 | 20 maja 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | Motor Praszka | 3-1 (1-1) |
25 | 20 maja 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | ŁTS Łabędy | 1-0 (0-0) |
25 | 20 maja 1979 | 11.15 | MCKS Czeladź | Urania Kochłowice | 1-1 (1-0) |
25 | 19/20 maja 1979 | Beskid Andrychów | Sparta Zabrze | 2-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 26 maja 1979 | 17.00 | AKS Niwka | MCKS Czeladź | 3-0 (1-0) |
26 | 26 maja 1979 | 17.00 | Sparta Zabrze | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-2 (0-1) |
26 | 26 maja 1979 | 17.00 | Urania Kochłowice | Beskid Andrychów | 1-2 (1-0) |
26 | 27 maja 1979 | 11.00 | Motor Praszka | GKS Jastrzębie | 1-3 (0-2) |
26 | 27 maja 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | Odra Wodzisław Śląski | 0-0 (0-0) |
26 | 27 maja 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | GKS Jaworzno | 3-0 (1-0) |
26 | 27 maja 1979 | 17.00 | Górnik Knurów | Walka Makoszowy | 5-1 (4-0) |
26 | 27 maja 1979 | 17.00 | Tarnovia Tarnów | Grunwald Halemba | 3-2 (3-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | 2 czerwca 1979 | 13.30 | BKS Stal Bielsko-Biała | Urania Kochłowice | 0-0 (0-0) |
27 | 2 czerwca 1979 | 17.00 | Sparta Zabrze | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) |
27 | 2 czerwca 1979 | 17.30 | Odra Wodzisław Śląski | Unia Oświęcim | 1-1 (1-1) |
27 | 3 czerwca 1979 | 11.00 | GKS Jastrzębie | Tarnovia Tarnów | 4-1 (2-1) |
27 | 3 czerwca 1979 | 11.00 | Beskid Andrychów | AKS Niwka | 3-1 (2-0) |
27 | 3 czerwca 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | Walka Makoszowy | 1-3 (0-1) |
27 | 3 czerwca 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | Motor Praszka | 2-0 (0-0) |
27 | 3 czerwca 1979 | 11.15 | MCKS Czeladź | ŁTS Łabędy | 2-3 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 9 czerwca 1979 | 17.00 | AKS Niwka | BKS Stal Bielsko-Biała | 2-1 (0-0) |
28 | 9 czerwca 1979 | 18.00 | Urania Kochłowice | Sparta Zabrze | 0-0 (0-0) |
28 | 10 czerwca 1979 | 11.00 | Walka Makoszowy | GKS Jastrzębie | 1-2 (1-1) |
28 | 10 czerwca 1979 | 11.00 | Motor Praszka | Odra Wodzisław Śląski | 3-0 (1-0) |
28 | 10 czerwca 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | Beskid Andrychów | 1-0 (0-0) |
28 | 10 czerwca 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | MCKS Czeladź | 0-2 (0-0) |
28 | 10 czerwca 1979 | 16.00 | Górnik Knurów | Ggrunwald Halemba | 4-1 (3-1) |
28 | 9/10 czerwca 1979 | Tarnovia Tarnów | GKS Jaworzno | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | ? czerwca 1979 | Beskid Andrychów | Górnik Knurów | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 16 czerwca 1979 | 17.30 | Odra Wodzisław Śląski | Tarnovia Tarnów | 0-0 (0-0) |
29 | 17 czerwca 1979 | 11.00 | GKS Jastrzębie | Grunwald Halemba | 2-0 |
29 | 17 czerwca 1979 | 11.00 | Urania Kochłowice | Górnik Knurów | 1-2 (0-0) |
29 | 17 czerwca 1979 | 11.00 | GKS Jaworzno | Walka Makoszowy | 2-0 (1-0) |
29 | 17 czerwca 1979 | 11.00 | Beskid Andrychów | Unia Oświęcim | 4-2 (0-0) |
29 | 17 czerwca 1979 | 11.15 | MCKS Czeladź | Motor Praszka | 3-1 (1-1) |
29 | 17 czerwca 1979 | 17.00 | Sparta Zabrze | AKS Niwka | 2-2 (1-1) |
29 | 17 czerwca 1979 | 18.30 | BKS Stal Bielsko-Biała | ŁTS Łabędy | 4-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | 23 czerwca 1979 | 17.00 | AKS Niwka | Urania Kochłowice | 1-0 (1-0) |
30 | 23 czerwca 1979 | 18.00 | Walka Makoszowy | Odra Wodzisław Śląski | 1-1 (1-1) |
30 | 24 czerwca 1979 | 11.00 | Unia Oświęcim | BKS Stal Bielsko-Biała | 0-3 (0-1) |
30 | 24 czerwca 1979 | 11.00 | Grunwald Halemba | GKS Jaworzno | 6-1 (2-0) |
30 | 24 czerwca 1979 | 11.00 | ŁTS Łabędy | Sparta Zabrze | 3-1 (1-0) |
30 | 24 czerwca 1979 | 11.00 | Motor Praszka | Beskid Andrychów | 1-1 (0-0) |
30 | 24 czerwca 1979 | 16.30 | Górnik Knurów | GKS Jastrzębie | 3-0 (1-0) |
30 | 24 czerwca 1979 | 17.00 | Tarnovia Tarnów | MCKS Czeladź | 0-2 (0-2) |