Piłka nożna: Liga III, Grupa VI - Sezon 1988/1989: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''1988/89 III liga gr. VI''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Naprzód 23 Rydułtowy|Naprzód Rydułtowy]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[ROW Rybnik]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Carbo Gliwice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[MK Górnik Katowice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Metal Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Urania Kochłowice]] (s) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Siersza]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Radlin]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Chorzów]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Motor Praszka]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Beskid Andrychów]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|-1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|73 | ||
|} | |} | ||
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. | Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. | ||
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
W związku z reorganizacją rozgrywek (zmniejszenie III ligi do czterech grup) w lidze utrzymywało się tylko 8 drużyn, a mistrz grupy rozgrywał spotkania barażowe o awans do II ligi. | |||
Baraże o II ligę: [[Resovia Rzeszów]] - [[GKS Tychy]] 3:2, 1:0 |
Wersja z 10:30, 7 sie 2013
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Tychy | 30 | 53 | 19 | 8 | 3 | 7 | 56 | 19 | |
2 | Raków Częstochowa | 30 | 46 | 14 | 12 | 4 | 6 | 47 | 22 | |
3 | Naprzód Rydułtowy | 30 | 45 | 16 | 7 | 7 | 7 | 1 | 48 | 21 |
4 | ROW Rybnik | 30 | 45 | 16 | 6 | 8 | 8 | 1 | 52 | 25 |
5 | Carbo Gliwice | 30 | 41 | 14 | 8 | 8 | 5 | 48 | 28 | |
6 | MCKS Czeladź | 30 | 39 | 13 | 11 | 6 | 3 | 1 | 42 | 27 |
7 | MK Górnik Katowice | 30 | 34 | 13 | 8 | 9 | 3 | 3 | 43 | 34 |
8 | Metal Kluczbork | 30 | 33 | 11 | 10 | 9 | 2 | 1 | 32 | 27 |
9 | Urania Kochłowice (s) | 30 | 30 | 13 | 7 | 10 | 1 | 4 | 33 | 32 |
10 | Górnik Siersza (b) | 30 | 28 | 11 | 7 | 12 | 1 | 2 | 38 | 40 |
11 | Górnik Radlin (b) | 30 | 27 | 9 | 9 | 12 | 1 | 1 | 30 | 36 |
12 | AKS Chorzów | 30 | 25 | 8 | 8 | 14 | 4 | 3 | 31 | 36 |
13 | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 18 | 6 | 7 | 17 | 2 | 3 | 35 | 46 |
14 | Górnik 09 Mysłowice | 30 | 16 | 7 | 8 | 15 | 2 | 8 | 32 | 60 |
15 | Motor Praszka (b) | 30 | 1 | 4 | 4 | 22 | 11 | 17 | 70 | |
16 | Beskid Andrychów | 30 | -1 | 3 | 6 | 21 | 13 | 12 | 73 |
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt.
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
W związku z reorganizacją rozgrywek (zmniejszenie III ligi do czterech grup) w lidze utrzymywało się tylko 8 drużyn, a mistrz grupy rozgrywał spotkania barażowe o awans do II ligi.
Baraże o II ligę: Resovia Rzeszów - GKS Tychy 3:2, 1:0