Piłka nożna: Liga III, Grupa VI - Sezon 1987/1988: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''1987/88 III liga gr. VI''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Pszów]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[ROW Rybnik]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Naprzód 23 Rydułtowy|Naprzód Rydułtowy]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[MK Górnik Katowice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[BKS Stal Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Chorzów]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Carbo Gliwice]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Metal Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Górnik Niwka]] | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Chemik Kędzierzyn-Koźle|Chemik Kędzierzyn]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Grunwald Halemba]] | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Góral Żywiec]] (b) | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|-6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
|} | |} | ||
Linia 228: | Linia 228: | ||
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. | Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. | ||
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydowała różnica bramek. | O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydowała różnica bramek. | ||
W sezonie 1986/87 Metal Kluczbork występował w V grupie III ligi. |
Wersja z 10:17, 7 sie 2013
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Pszów (b) | 30 | 47 | 17 | 10 | 3 | 3 | 44 | 18 | |
2 | ROW Rybnik | 30 | 39 | 14 | 9 | 7 | 3 | 1 | 41 | 29 |
3 | GKS Tychy | 30 | 38 | 13 | 11 | 6 | 2 | 1 | 40 | 24 |
4 | Naprzód Rydułtowy | 30 | 37 | 12 | 10 | 8 | 3 | 45 | 28 | |
5 | MK Górnik Katowice | 30 | 36 | 13 | 9 | 8 | 4 | 3 | 40 | 25 |
6 | Raków Częstochowa | 30 | 34 | 14 | 5 | 11 | 2 | 1 | 33 | 27 |
7 | MCKS Czeladź | 30 | 33 | 11 | 9 | 10 | 3 | 1 | 36 | 32 |
8 | Górnik 09 Mysłowice (b) | 30 | 32 | 11 | 9 | 10 | 3 | 2 | 38 | 37 |
9 | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 32 | 12 | 7 | 11 | 3 | 2 | 30 | 29 |
10 | AKS Chorzów | 30 | 32 | 11 | 9 | 10 | 1 | 28 | 27 | |
11 | Carbo Gliwice | 30 | 31 | 12 | 7 | 11 | 3 | 3 | 33 | 27 |
12 | Metal Kluczbork | 30 | 31 | 11 | 6 | 13 | 4 | 1 | 37 | 37 |
13 | AKS Górnik Niwka | 30 | 30 | 8 | 11 | 11 | 3 | 34 | 32 | |
14 | Chemik Kędzierzyn (b) | 30 | 18 | 6 | 8 | 16 | 1 | 3 | 23 | 40 |
15 | Grunwald Halemba | 30 | 16 | 7 | 6 | 17 | 2 | 6 | 26 | 49 |
16 | Góral Żywiec (b) | 30 | -6 | 2 | 6 | 22 | 16 | 14 | 81 |
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt.
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydowała różnica bramek.
W sezonie 1986/87 Metal Kluczbork występował w V grupie III ligi.