Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1999/2000: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(→WYNIKI) |
(→WYNIKI) |
||
Linia 657: | Linia 657: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 672: | Linia 672: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 680: | Linia 680: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 689: | Linia 689: | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-0) | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
Linia 713: | Linia 713: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 720: | Linia 720: | ||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 748: | Linia 748: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-2 (2-1) | | ALIGN=center|2-2 (2-1) | ||
Linia 765: | Linia 765: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 772: | Linia 772: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 796: | Linia 796: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|3-4 (1-3) | | ALIGN=center|3-4 (1-3) | ||
Linia 804: | Linia 804: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 825: | Linia 825: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 833: | Linia 833: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 841: | Linia 841: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-0) | | ALIGN=center|2-2 (1-0) | ||
Linia 856: | Linia 856: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 864: | Linia 864: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 917: | Linia 917: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 941: | Linia 941: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 956: | Linia 956: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 964: | Linia 964: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 972: | Linia 972: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 992: | Linia 992: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1001: | Linia 1001: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1024: | Linia 1024: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 1032: | Linia 1032: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1041: | Linia 1041: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1057: | Linia 1057: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1085: | Linia 1085: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|3-0 (3-0) | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
Linia 1117: | Linia 1117: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1124: | Linia 1124: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1132: | Linia 1132: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1140: | Linia 1140: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 1160: | Linia 1160: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1177: | Linia 1177: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 1200: | Linia 1200: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1208: | Linia 1208: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 1217: | Linia 1217: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1252: | Linia 1252: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|4-2 (2-2) | | ALIGN=center|4-2 (2-2) | ||
Linia 1268: | Linia 1268: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1276: | Linia 1276: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1293: | Linia 1293: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1308: | Linia 1308: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-1) | | ALIGN=center|3-2 (1-1) | ||
Linia 1329: | Linia 1329: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 1344: | Linia 1344: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 1376: | Linia 1376: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1385: | Linia 1385: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 1393: | Linia 1393: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1421: | Linia 1421: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-0) | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
Linia 1428: | Linia 1428: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1437: | Linia 1437: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 1444: | Linia 1444: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|3-3 (2-3) | | ALIGN=center|3-3 (2-3) | ||
Linia 1452: | Linia 1452: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1496: | Linia 1496: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 1505: | Linia 1505: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|4-2 (2-1) | | ALIGN=center|4-2 (2-1) | ||
Linia 1520: | Linia 1520: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|1-4 (1-1) | | ALIGN=center|1-4 (1-1) | ||
Linia 1529: | Linia 1529: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 1560: | Linia 1560: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 1596: | Linia 1596: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-2) | | ALIGN=center|1-2 (0-2) | ||
Linia 1620: | Linia 1620: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1629: | Linia 1629: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-1) | | ALIGN=center|4-1 (1-1) | ||
Linia 1636: | Linia 1636: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-2 (1-1) | | ALIGN=center|3-2 (1-1) | ||
Linia 1645: | Linia 1645: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1664: | Linia 1664: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 1697: | Linia 1697: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-0) | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
Linia 1704: | Linia 1704: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-1) | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
Linia 1712: | Linia 1712: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1721: | Linia 1721: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 1749: | Linia 1749: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 1764: | Linia 1764: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-2) | | ALIGN=center|1-2 (1-2) | ||
Linia 1781: | Linia 1781: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 1804: | Linia 1804: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 1832: | Linia 1832: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 1849: | Linia 1849: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1864: | Linia 1864: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-3 (0-2) | | ALIGN=center|2-3 (0-2) | ||
Linia 1872: | Linia 1872: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 1880: | Linia 1880: | ||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|5-0 (3-0) | | ALIGN=center|5-0 (3-0) | ||
Linia 1889: | Linia 1889: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|3-1 (0-1) | | ALIGN=center|3-1 (0-1) | ||
Linia 1925: | Linia 1925: | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 1932: | Linia 1932: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|0-4 (0-1) | | ALIGN=center|0-4 (0-1) | ||
Linia 1948: | Linia 1948: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-2 (1-1) | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
Linia 1965: | Linia 1965: | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-3 (0-1) | | ALIGN=center|1-3 (0-1) | ||
Linia 1973: | Linia 1973: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2000: | Linia 2000: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 2009: | Linia 2009: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 2016: | Linia 2016: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 2040: | Linia 2040: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|3-2 (0-1) | | ALIGN=center|3-2 (0-1) | ||
Linia 2048: | Linia 2048: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2101: | Linia 2101: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|0-4 (0-1) | | ALIGN=center|0-4 (0-1) | ||
Linia 2109: | Linia 2109: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2116: | Linia 2116: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2124: | Linia 2124: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|4-1 (1-0) | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
Linia 2132: | Linia 2132: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2141: | Linia 2141: | ||
| ALIGN=center|13.30 | | ALIGN=center|13.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|1-2 (0-0) | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
Linia 2177: | Linia 2177: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2192: | Linia 2192: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2208: | Linia 2208: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2217: | Linia 2217: | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2233: | Linia 2233: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2268: | Linia 2268: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2284: | Linia 2284: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2300: | Linia 2300: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2309: | Linia 2309: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2316: | Linia 2316: | ||
| ALIGN=center|[[26 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (3-1) | | ALIGN=center|3-1 (3-1) | ||
Linia 2345: | Linia 2345: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 2361: | Linia 2361: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|5-0 (4-0) | | ALIGN=center|5-0 (4-0) | ||
Linia 2368: | Linia 2368: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 2376: | Linia 2376: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-0) | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
Linia 2392: | Linia 2392: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2429: | Linia 2429: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 2444: | Linia 2444: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-0) | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
Linia 2461: | Linia 2461: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2468: | Linia 2468: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 2477: | Linia 2477: | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-1) | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
Linia 2484: | Linia 2484: | ||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 2512: | Linia 2512: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2529: | Linia 2529: | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2544: | Linia 2544: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2553: | Linia 2553: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 2560: | Linia 2560: | ||
| ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 2588: | Linia 2588: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 2604: | Linia 2604: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 2621: | Linia 2621: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2629: | Linia 2629: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-2) | | ALIGN=center|2-2 (1-2) | ||
Linia 2636: | Linia 2636: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 2673: | Linia 2673: | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2689: | Linia 2689: | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 2696: | Linia 2696: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2712: | Linia 2712: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2729: | Linia 2729: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2757: | Linia 2757: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2764: | Linia 2764: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|3-2 (0-2) | | ALIGN=center|3-2 (0-2) | ||
Linia 2772: | Linia 2772: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 2804: | Linia 2804: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|6-0 (2-0) | | ALIGN=center|6-0 (2-0) | ||
Linia 2820: | Linia 2820: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 2848: | Linia 2848: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 2857: | Linia 2857: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|3-0 (2-0) | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
Linia 2864: | Linia 2864: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 2873: | Linia 2873: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|4-1 (2-0) | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
Linia 2880: | Linia 2880: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 2933: | Linia 2933: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|4-0 (1-0) | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
Linia 2940: | Linia 2940: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|12.15 | | ALIGN=center|12.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 2964: | Linia 2964: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center|0-1 (0-1) | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
Linia 2972: | Linia 2972: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (1-1) | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
Linia 2981: | Linia 2981: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|3-0 (1-0) | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
Linia 3028: | Linia 3028: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center|2-1 (2-1) | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
Linia 3045: | Linia 3045: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3052: | Linia 3052: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3076: | Linia 3076: | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3093: | Linia 3093: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3113: | Linia 3113: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|0-3 wo | | ALIGN=center|0-3 wo | ||
Linia 3149: | Linia 3149: | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|1-4 (0-3) | | ALIGN=center|1-4 (0-3) | ||
Linia 3173: | Linia 3173: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 3180: | Linia 3180: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3188: | Linia 3188: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-1 (1-0) | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
Linia 3204: | Linia 3204: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (1-0) | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
Linia 3224: | Linia 3224: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 3232: | Linia 3232: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center|2-1 (0-1) | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
Linia 3264: | Linia 3264: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|1-4 (0-3) | | ALIGN=center|1-4 (0-3) | ||
Linia 3288: | Linia 3288: | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|2-3 (1-1) | | ALIGN=center|2-3 (1-1) | ||
Linia 3317: | Linia 3317: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-0 (1-0) | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
Linia 3332: | Linia 3332: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|Lignomat Jankowy | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-0) | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
Linia 3341: | Linia 3341: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|3-2 (3-1) | | ALIGN=center|3-2 (3-1) | ||
Linia 3349: | Linia 3349: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|4-3 (3-0) | | ALIGN=center|4-3 (3-0) | ||
Linia 3356: | Linia 3356: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|2-0 (0-0) | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
Linia 3365: | Linia 3365: | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|MK Górnik Katowice | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|3-0 (0-0) | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
Linia 3400: | Linia 3400: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|1-0 (0-0) | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
Linia 3409: | Linia 3409: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Rozwój Katowice | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center|0-0 (0-0) | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
Linia 3424: | Linia 3424: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-0) | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
Linia 3440: | Linia 3440: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|0-2 (0-1) | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
Linia 3448: | Linia 3448: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|Unia Skierniewice | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center|3-2 (2-1) | | ALIGN=center|3-2 (2-1) | ||
Linia 3477: | Linia 3477: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|2-2 (1-1) | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
Linia 3497: | Linia 3497: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center|2-0 (2-0) | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
Linia 3504: | Linia 3504: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|3-1 (2-0) | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
Linia 3513: | Linia 3513: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center|1-1 (0-1) | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
Linia 3537: | Linia 3537: | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|Pelikan Łowicz | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|3-1 (1-1) | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
Linia 3544: | Linia 3544: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center|7-2 (3-1) | | ALIGN=center|7-2 (3-1) | ||
Wersja z 09:55, 24 lut 2021
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 34 | 71 | 21 | 8 | 5 | 62 | 27 |
2 | Unia Skierniewice | 34 | 65 | 18 | 11 | 5 | 61 | 33 |
3 | Lignomat Jankowy | 34 | 61 | 18 | 7 | 9 | 57 | 33 |
4 | Rozwój Katowice | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 44 | 35 |
5 | MK Górnik Katowice | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 40 | 34 |
6 | Pelikan Łowicz | 34 | 51 | 13 | 12 | 9 | 57 | 54 |
7 | Mień Lipno | 34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 54 | 50 |
8 | Astra Krotoszyn | 34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 52 | 43 |
9 | Odra II Opole | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 51 | 57 |
10 | Warta Zawiercie | 34 | 45 | 11 | 12 | 11 | 41 | 44 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 36 | 42 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 38 | 41 |
13 | WKS/Marko Wieluń | 34 | 42 | 10 | 12 | 12 | 38 | 52 |
14 | Górnik Jastrzębie | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 39 | 46 |
15 | CKS Czeladź | 34 | 40 | 11 | 7 | 16 | 27 | 39 |
16 | Start Łódź | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 36 | 63 |
17 | GKS II Bełchatów | 34 | 36 | 10 | 6 | 18 | 45 | 51 |
18 | Aluminium Konin | 34 | 19 | 5 | 4 | 25 | 24 | 58 |
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.
Mecze barażowe o miejsce w III lidze Górnik Jastrzęnie - Wedan Żórawina nie odbyły się - Wedan zrezygnował z gry.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | - | 1-1 | 3-1 | 1-2 | 2-1 | 0-0 | 4-2 | 0-0 | 5-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 4-0 | 7-1 |
2 | Unia Skierniewice | 1-1 | - | 2-1 | 2-1 | 3-0 | 1-1 | 3-0 | 2-2 | 3-0 | 1-1 | 4-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-0 | 2-0 | 3-1 | 2-1 |
3 | Lignomat Jankowy | 0-1 | 2-1 | - | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 0-0 | 4-1 | 4-1 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 | 4-1 |
4 | Rozwój Katowice | 2-1 | 1-2 | 2-1 | - | 0-3 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 2-0 | 1-0 |
5 | MK Górnik Katowice | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 4-0 | - | 1-2 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | 3-0 | 3-0 | 0-0 | 1-3 | 0-0 | 1-0 | 2-0 | 1-0 |
6 | Pelikan Łowicz | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | 2-1 | - | 1-1 | 2-0 | 4-3 | 3-1 | 3-0 | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 1-2 | 1-1 | 1-6 | 1-1 |
7 | Mień Lipno | 0-1 | 2-2 | 3-1 | 0-4 | 4-2 | 2-1 | - | 1-1 | 7-2 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-2 | 0-0 | 1-0 | 3-1 | 3-2 | 1-0 |
8 | Astra Krotoszyn | 3-2 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-4 | 3-1 | - | 1-2 | 1-2 | 2-1 | 3-0 | 0-1 | 2-0 | 3-0 | 3-1 | 6-0 | 2-0 |
9 | Odra II Opole | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 2-1 | 2-0 | 2-3 | - | 1-1 | 1-2 | 3-0 | 3-1 | 3-1 | 0-0 | 1-2 | 3-1 | 3-0 |
10 | Warta Zawiercie | 1-2 | 0-1 | 3-3 | 2-1 | 0-0 | 3-2 | 2-1 | 1-1 | 1-2 | - | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 2-0 | 1-0 | 2-3 | 1-0 | 2-0 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-2 | 2-1 | 0-0 | 1-1 | 2-1 | 1-4 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | - | 2-1 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 0-0 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 | 1-2 | 1-2 | 1-1 | 5-0 | 2-1 | 1-4 | 3-1 | 0-0 | 0-1 | 1-0 | - | 2-1 | 4-0 | 1-0 | 3-0 | 2-2 | 1-0 |
13 | WKS/Marko Wieluń | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 3-3 | 2-2 | 1-2 | 2-1 | 1-1 | 0-2 | 1-1 | - | 3-1 | 2-0 | 2-2 | 2-0 | 1-0 |
14 | Górnik Jastrzębie | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 1-3 | 0-0 | 2-2 | 3-0 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 3-1 | - | 3-2 | 1-0 | 2-0 | 2-0 |
15 | CKS Czeladź | 0-1 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | 2-2 | 1-0 | 0-0 | 0-0 | 3-2 | - | 2-1 | 1-0 | 2-1 |
16 | Start Łódź | 2-2 | 0-3 | 0-5 | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 1-1 | 3-1 | 1-4 | 3-2 | 1-0 | 0-1 | 0-2 | 1-0 | 2-1 | - | 1-0 | 2-0 |
17 | GKS II Bełchatów | 0-1 | 1-2 | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 8-0 | 2-2 | 3-0 | 4-0 | - | 3-1 |
18 | Aluminium Konin | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-1 | 0-4 | 3-1 | 4-0 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 3-1 | 0-2 | 1-2 | 4-1 | 0-0 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 31 lipca 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Odra II Opole | 0-2 (0-1) |
1 | 31 lipca 1999 | 14.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
1 | 31 lipca 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | Unia Skierniewice | 0-1 (0-0) |
1 | 31 lipca 1999 | 17.00 | Mień Lipno | 1-0 (0-0) | |
1 | 31 lipca 1999 | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (2-0) |
1 | 1 sierpnia 1999 | 11.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) | |
1 | 1 sierpnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-0) | |
1 | 1 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 2-0 (1-0) | |
1 | 1 sierpnia 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 7 sierpnia 1999 | 11.00 | Unia Skierniewice | 0-3 (0-1) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-2 (2-1) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-2 (0-1) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | Mień Lipno | 2-1 (0-0) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | MK Górnik Katowice | 1-2 (1-2) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Rozwój Katowice | 2-0 (0-0) | |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Astra Krotoszyn | Pelikan Łowicz | 3-4 (1-3) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Odra II Opole | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 14 sierpnia 1999 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Warta Zawiercie | 3-0 (2-0) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 14.00 | Odra II Opole | 1-1 (0-1) | |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | Astra Krotoszyn | 2-2 (1-0) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-1 (1-0) | ||
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Mień Lipno | 3-1 (2-0) | |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (0-1) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | Rozwój Katowice | 1-2 (0-1) |
3 | 15 sierpnia 1999 | 11.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) | |
3 | 15 sierpnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Unia Skierniewice | 3-2 (0-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 2-1 (1-1) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-2 (0-1) | ||
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-1 (0-0) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | 2-0 (2-0) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Odra II Opole | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | 1-0 (1-0) | |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.30 | Astra Krotoszyn | Mień Lipno | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 21 sierpnia 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Lignomat Jankowy | 1-2 (1-1) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Astra Krotoszyn | 2-0 (0-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | 2-1 (0-1) | ||
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-0) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Rozwój Katowice | 1-1 (0-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Pelikan Łowicz | 2-1 (0-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | 1-1 (1-0) | |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 7-1 (6-0) | |
5 | 22 sierpnia 1999 | 11.00 | Odra II Opole | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | MK Górnik Katowice | 2-1 (1-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | Mień Lipno | 3-0 (3-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | 1-0 (0-0) | ||
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | 0-0 (0-0) | ||
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-0 (0-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Odra II Opole | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-2 (1-1) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | Zagłębie Sosnowiec | 1-2 (1-1) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.30 | Astra Krotoszyn | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 28 sierpnia 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Odra II Opole | 0-0 (0-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Unia Skierniewice | 1-0 (0-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 16.00 | Astra Krotoszyn | 2-1 (0-1) | |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 1-3 (0-1) | |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-0 (0-0) | |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Mień Lipno | 2-2 (1-1) | |
7 | 29 sierpnia 1999 | 16.30 | Warta Zawiercie | 0-0 (0-0) | |
7 | 29 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 4 września 1999 | 14.00 | 1-0 (0-0) | ||
8 | 4 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | MK Górnik Katowice | 4-2 (2-2) |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Unia Skierniewice | 1-0 (1-0) | |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Odra II Opole | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-1) |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Warta Zawiercie | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (1-0) |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | 0-2 (0-0) | |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-1 (0-0) | |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 1-0 (1-0) | |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Zagłębie Sosnowiec | 3-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | 2-0 (1-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-1) | |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (0-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 4-1 (1-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Pelikan Łowicz | 0-0 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Warta Zawiercie | 0-1 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Astra Krotoszyn | 1-1 (1-0) | |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Rozwój Katowice | Odra II Opole | 2-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 11 września 1999 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
10 | 11 września 1999 | 11.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-1 (0-0) | |
10 | 11 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | 0-0 (0-0) | |
10 | 11 września 1999 | 16.00 | Odra II Opole | 2-1 (1-1) | |
10 | 11 września 1999 | 16.30 | Warta Zawiercie | Lignomat Jankowy | 3-3 (2-3) |
10 | 11 września 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 2-1 (1-0) |
10 | 12 września 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-6 (0-4) | |
10 | 12 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) |
10 | 12 września 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 18 września 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Astra Krotoszyn | 3-1 (1-0) |
11 | 18 września 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Mień Lipno | 4-2 (2-1) |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) | |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Pelikan Łowicz | 1-4 (1-1) |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | Warta Zawiercie | 1-0 (0-0) |
11 | 19 września 1999 | 12.00 | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-0) | |
11 | 19 września 1999 | 13.00 | 0-0 (0-0) | ||
11 | 19 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | 1-2 (0-0) | |
11 | 19 września 1999 | 16.00 | Odra II Opole | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 24 września 1999 | 15.30 | MK Górnik Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) |
12 | 25 września 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | 4-1 (2-1) | |
12 | 25 września 1999 | 15.00 | Warta Zawiercie | Odra II Opole | 1-2 (0-2) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | 3-2 (2-1) | ||
12 | 25 września 1999 | 16.00 | 1-0 (0-0) | ||
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Astra Krotoszyn | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 4-1 (1-1) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | 3-2 (1-1) | |
12 | 26 września 1999 | 16.00 | Pelikan Łowicz | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 2 października 1999 | 11.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Unia Skierniewice | 1-2 (0-1) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (0-0) | |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | 3-1 (2-0) | ||
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Pelikan Łowicz | 3-0 (0-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | Astra Krotoszyn | 2-1 (0-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Mień Lipno | 1-2 (0-1) |
13 | 2 października 1999 | 15.30 | Odra II Opole | 1-2 (1-1) | |
13 | 2 października 1999 | 16.00 | Warta Zawiercie | 0-1 (0-1) | |
13 | 3 października 1999 | 15.00 | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 8 października 1999 | Warta Zawiercie | 1-1 (0-1) | ||
14 | 9 października 1999 | 11.00 | 2-0 (1-0) | ||
14 | 9 października 1999 | 12.00 | Astra Krotoszyn | Odra II Opole | 1-2 (1-2) |
14 | 9 października 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) |
14 | 9 października 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) | |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Pelikan Łowicz | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Mień Lipno | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-0 (0-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 16 października 1999 | 14.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) | |
15 | 16 października 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (0-1) | |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Mień Lipno | 2-1 (1-0) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | Unia Skierniewice | 1-2 (1-0) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Warta Zawiercie | 2-3 (0-2) | |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Odra II Opole | Pelikan Łowicz | 2-1 (1-0) |
15 | 17 października 1999 | 12.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | MK Górnik Katowice | 5-0 (3-0) |
15 | 17 października 1999 | 15.00 | Astra Krotoszyn | 3-1 (0-1) | |
15 | 17 października 1999 | 15.00 | 2-2 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 23 października 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Lignomat Jankowy | 2-2 (0-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-0 (0-0) | |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Mień Lipno | Rozwój Katowice | 0-4 (0-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | 2-2 (1-0) | ||
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Astra Krotoszyn | Warta Zawiercie | 1-2 (1-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | 4-0 (2-0) | |
16 | 23 października 1999 | 14.30 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-3 (0-1) | |
16 | 23 października 1999 | 15.00 | Unia Skierniewice | Odra II Opole | 3-0 (1-0) |
16 | 24 października 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 4-0 (1-0) | |
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Astra Krotoszyn | 3-1 (2-0) | |
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | MK Górnik Katowice | 0-3 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Lignomat Jankowy | 4-1 (1-1) | |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Warta Zawiercie | Pelikan Łowicz | 3-2 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.30 | Odra II Opole | Mień Lipno | 2-0 (0-0) |
17 | 31 października 1999 | 11.00 | 8-0 (4-0) | ||
17 | 31 października 1999 | 14.00 | Unia Skierniewice | 0-2 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 listopada 1999 | 11.00 | Pelikan Łowicz | 3-1 (0-1) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Mień Lipno | 0-4 (0-1) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | Warta Zawiercie | 1-1 (1-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (1-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 4-1 (1-0) | |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Odra II Opole | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-1) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.30 | Astra Krotoszyn | 1-2 (0-0) | |
18 | 6 listopada 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 10 listopada 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | Lignomat Jankowy | 3-1 (0-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Odra II Opole | 2-0 (0-0) | |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | 2-0 (0-0) | |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) | |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Mień Lipno | Warta Zawiercie | 2-1 (1-1) |
19 | 14 listopada 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Astra Krotoszyn | 2-0 (1-0) |
19 | 18 marca 2000 | 15.30 | Rozwój Katowice | 1-3 (1-3) | |
19 | 19 marca 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 25 marca 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | przełożony |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | 1-2 (1-1) | ||
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Astra Krotoszyn | Unia Skierniewice | 1-1 (0-1) |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Lignomat Jankowy | 2-1 (0-0) | |
20 | 25 marca 2000 | 15.30 | Warta Zawiercie | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
20 | 25 marca 2000 | Pelikan Łowicz | 3-3 (1-3) | ||
20 | 25 marca 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) | |
20 | 25 marca 2000 | Mień Lipno | 1-1 (0-1) | ||
20 | 26 marca 2000 | 13.00 | Odra II Opole | 3-1 (3-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 1 kwietnia 2000 | 12.00 | MK Górnik Katowice | 1-0 (1-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | 15.00 | Warta Zawiercie | 2-2 (1-1) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | 15.30 | 2-0 (1-0) | ||
21 | 1 kwietnia 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Odra II Opole | 5-0 (4-0) |
21 | 1 kwietnia 2000 | Mień Lipno | Astra Krotoszyn | 1-1 (1-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (1-0) | ||
21 | 1 kwietnia 2000 | Unia Skierniewice | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | |
21 | 2 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 8 kwietnia 2000 | 12.00 | 2-1 (1-0) | ||
22 | 8 kwietnia 2000 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (0-1) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | 0-3 (0-1) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Astra Krotoszyn | MK Górnik Katowice | 0-2 (0-0) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | 1-1 (0-0) | |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Warta Zawiercie | 2-0 (0-0) | |
22 | 9 kwietnia 2000 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Mień Lipno | 1-1 (1-1) |
22 | 9 kwietnia 2000 | 16.00 | Odra II Opole | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 15 kwietnia 2000 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Pelikan Łowicz | 1-2 (0-1) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Rozwój Katowice | 1-1 (0-1) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 15.30 | 1-0 (1-0) | ||
23 | 15 kwietnia 2000 | 15.30 | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) | |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 2-0 (1-0) | |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Odra II Opole | 0-0 (0-0) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Warta Zawiercie | 2-0 (1-0) |
23 | 16 kwietnia 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Unia Skierniewice | 2-2 (1-1) |
23 | 16 kwietnia 2000 | 17.00 | 3-1 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Odra II Opole | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (2-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | MK Górnik Katowice | 3-0 (2-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Astra Krotoszyn | 2-0 (2-0) | |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-1 (0-1) | |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Mień Lipno | 2-2 (1-2) | |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Warta Zawiercie | 1-0 (0-0) | |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-2 (0-2) | |
24 | 19 kwietnia 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | 1-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 26 kwietnia 2000 | 15.00 | MK Górnik Katowice | Mień Lipno | 1-0 (1-0) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 15.30 | Pelikan Łowicz | 2-2 (1-1) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Odra II Opole | 4-1 (2-0) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Warta Zawiercie | 1-1 (0-1) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-0 (1-0) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 1-1 (1-1) | |
25 | 26 kwietnia 2000 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
25 | przełożony |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 29 kwietnia 2000 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 13.00 | Odra II Opole | Rozwój Katowice | 3-2 (0-2) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 14.30 | Warta Zawiercie | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-0 (0-0) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | 3-1 (2-1) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Pelikan Łowicz | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (0-1) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Astra Krotoszyn | 6-0 (2-0) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.30 | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) | |
26 | 29 kwietnia 2000 | 17.00 | Mień Lipno | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | 3 maja 2000 | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) | ||
27 | 3 maja 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (0-0) | ||
27 | 3 maja 2000 | Mień Lipno | 3-0 (2-0) | ||
27 | 3 maja 2000 | Odra II Opole | 3-1 (1-1) | ||
27 | 3 maja 2000 | Lignomat Jankowy | Warta Zawiercie | 4-1 (2-0) | |
27 | 3 maja 2000 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Astra Krotoszyn | 1-1 (0-1) | |
27 | 3 maja 2000 | Pelikan Łowicz | 1-2 (0-2) | ||
27 | 3 maja 2000 | Zagłębie Sosnowiec | Unia Skierniewice | 1-1 (0-1) | |
27 | 3 maja 2000 | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 6 maja 2000 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 1-3 (0-1) | |
28 | 6 maja 2000 | 11.00 | Odra II Opole | 4-0 (1-0) | |
28 | 6 maja 2000 | 12.15 | Astra Krotoszyn | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (1-0) |
28 | 6 maja 2000 | 16.30 | 2-0 (1-0) | ||
28 | 6 maja 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 3-1 (2-1) | |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | Rozwój Katowice | 2-1 (1-1) |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) |
28 | 9 maja 2000 | Lignomat Jankowy | 0-5 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 10 maja 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 13 maja 2000 | 11.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Pelikan Łowicz | 2-1 (2-1) |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | 3-1 (2-1) | ||
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Unia Skierniewice | 2-1 (0-1) |
29 | 13 maja 2000 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) |
29 | 14 maja 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | 1-1 (0-1) | |
29 | 14 maja 2000 | 16.00 | Odra II Opole | Warta Zawiercie | 1-1 (1-0) |
29 | 14 maja 2000 | 17.00 | 3-2 (1-1) | ||
29 | 14 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | weryfikacja | Warta Zawiercie | 0-3 wo | ||
25 | 17 maja 2000 | 4-0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | 20 maja 2000 | 11.00 | MK Górnik Katowice | 2-0 (1-0) | |
30 | 20 maja 2000 | 13.00 | Odra II Opole | 1-4 (0-3) | |
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) | |
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | 3-1 (2-0) | ||
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-0 (2-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (1-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | 3-1 (2-0) | |
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) |
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Rozwój Katowice | Pelikan Łowicz | 3-1 (2-0) |
31 | 27 maja 2000 | 4-1 (2-1) | |||
31 | 27 maja 2000 | Lignomat Jankowy | Unia Skierniewice | 2-1 (1-0) | |
31 | 27 maja 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Mień Lipno | 1-4 (0-3) | |
31 | 27 maja 2000 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 (1-0) | |
31 | 28 maja 2000 | 11.00 | 3-0 (1-0) | ||
31 | 28 maja 2000 | 13.00 | Odra II Opole | Astra Krotoszyn | 2-3 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 31 maja 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | Rozwój Katowice | 2-1 (0-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) | |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (1-1) | |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Lignomat Jankowy | 3-1 (1-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | 3-2 (3-1) | |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Odra II Opole | 4-3 (3-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Astra Krotoszyn | 2-0 (0-0) | |
32 | 31 maja 2000 | 18.00 | MK Górnik Katowice | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (0-0) |
32 | 31 maja 2000 | 18.00 | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Lignomat Jankowy | MK Górnik Katowice | 2-0 (1-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-0 (0-0) | |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Rozwój Katowice | Mień Lipno | 0-0 (0-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | 0-2 (0-1) | ||
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Warta Zawiercie | Astra Krotoszyn | 1-1 (0-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) | |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-2 (0-1) | |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Odra II Opole | Unia Skierniewice | 3-2 (2-1) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | przywrócono | Warta Zawiercie | 2-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-0 (2-0) | |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Astra Krotoszyn | 3-1 (2-0) | |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (0-1) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | MK Górnik Katowice | Rozwój Katowice | 4-0 (2-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) | |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Pelikan Łowicz | Warta Zawiercie | 3-1 (1-1) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Mień Lipno | Odra II Opole | 7-2 (3-1) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | 2-0 (2-0) | ||
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | 2-1 (0-0) |