Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1999/2000: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 16: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|71 | | ALIGN=center|71 | ||
Linia 170: | Linia 170: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] (S) | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|40 | | ALIGN=center|40 | ||
Linia 181: | Linia 181: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź | | ALIGN=LEFT|Start Łódź (S) | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|37 | | ALIGN=center|37 | ||
Linia 192: | Linia 192: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|GKS II Bełchatów | | ALIGN=LEFT|GKS II Bełchatów (S) | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
Linia 203: | Linia 203: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|Aluminium Konin | | ALIGN=LEFT|Aluminium Konin (S) | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 215: | Linia 215: | ||
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.<br> | O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.<br> | ||
Mecze barażowe o miejsce w III lidze Górnik | W 1999 roku GKS Jastrzębie zmienił nazwę na Górnik Jastrzębie. <br> | ||
Mecze barażowe o miejsce w III lidze Górnik Jastrzębie - Wedan Żórawina nie odbyły się - Wedan zrezygnował z gry. | |||
Awans do II Ligi: Zagłebie Sosnowiec. Spadek do IV Ligi: CKS Czeladź, Start Łódź, GKS II Bełchatów, Aluminium Konin. | |||
Linia 656: | Linia 658: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 664: | Linia 666: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 672: | Linia 674: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 680: | Linia 682: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 688: | Linia 690: | ||
| ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 696: | Linia 698: | ||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 704: | Linia 706: | ||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 712: | Linia 714: | ||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 720: | Linia 722: | ||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 740: | Linia 742: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 748: | Linia 750: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 756: | Linia 758: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 772: | Linia 774: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 780: | Linia 782: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 788: | Linia 790: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 796: | Linia 798: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-4 (1-3) | ||
|- | |- | ||
Linia 804: | Linia 806: | ||
| ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[7 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 824: | Linia 826: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 832: | Linia 834: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 840: | Linia 842: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 848: | Linia 850: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 856: | Linia 858: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 864: | Linia 866: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 872: | Linia 874: | ||
| ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 880: | Linia 882: | ||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 888: | Linia 890: | ||
| ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[15 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 908: | Linia 910: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 916: | Linia 918: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 924: | Linia 926: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 932: | Linia 934: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 940: | Linia 942: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 948: | Linia 950: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 956: | Linia 958: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 964: | Linia 966: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 972: | Linia 974: | ||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 992: | Linia 994: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1000: | Linia 1002: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1008: | Linia 1010: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1016: | Linia 1018: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1024: | Linia 1026: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1032: | Linia 1034: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1040: | Linia 1042: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1048: | Linia 1050: | ||
| ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[21 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7-1 (6-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1056: | Linia 1058: | ||
| ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[22 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1076: | Linia 1078: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1084: | Linia 1086: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (3-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1092: | Linia 1094: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1100: | Linia 1102: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1108: | Linia 1110: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1116: | Linia 1118: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1124: | Linia 1126: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1132: | Linia 1134: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1140: | Linia 1142: | ||
| ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1160: | Linia 1162: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1168: | Linia 1170: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1176: | Linia 1178: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1184: | Linia 1186: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1192: | Linia 1194: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1200: | Linia 1202: | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[28 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1216: | Linia 1218: | ||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1224: | Linia 1226: | ||
| ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[29 sierpnia]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 1244: | Linia 1246: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1252: | Linia 1254: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-2 (2-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1260: | Linia 1262: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1268: | Linia 1270: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1276: | Linia 1278: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1284: | Linia 1286: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1292: | Linia 1294: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1300: | Linia 1302: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1308: | Linia 1310: | ||
| ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[4 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (1-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 1328: | Linia 1330: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1336: | Linia 1338: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1344: | Linia 1346: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1352: | Linia 1354: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1360: | Linia 1362: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1368: | Linia 1370: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1376: | Linia 1378: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1384: | Linia 1386: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1392: | Linia 1394: | ||
| ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1412: | Linia 1414: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1420: | Linia 1422: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1428: | Linia 1430: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1444: | Linia 1446: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-3 (2-3) | ||
|- | |- | ||
Linia 1452: | Linia 1454: | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1460: | Linia 1462: | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-6 (0-4) | ||
|- | |- | ||
Linia 1468: | Linia 1470: | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1476: | Linia 1478: | ||
| ALIGN=center|[[12 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[12 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1496: | Linia 1498: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1504: | Linia 1506: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-2 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1512: | Linia 1514: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1520: | Linia 1522: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1528: | Linia 1530: | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1536: | Linia 1538: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1544: | Linia 1546: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1552: | Linia 1554: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1560: | Linia 1562: | ||
| ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[19 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1580: | Linia 1582: | ||
| ALIGN=center|[[24 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1588: | Linia 1590: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1596: | Linia 1598: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1604: | Linia 1606: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1612: | Linia 1614: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1620: | Linia 1622: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1628: | Linia 1630: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1636: | Linia 1638: | ||
| ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1644: | Linia 1646: | ||
| ALIGN=center|[[26 września]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[26 września]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1664: | Linia 1666: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1672: | Linia 1674: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1680: | Linia 1682: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1688: | Linia 1690: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1696: | Linia 1698: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1704: | Linia 1706: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1712: | Linia 1714: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1720: | Linia 1722: | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1728: | Linia 1730: | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1748: | Linia 1750: | ||
| ALIGN=center|[[8 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[8 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1756: | Linia 1758: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1764: | Linia 1766: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1772: | Linia 1774: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1780: | Linia 1782: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1788: | Linia 1790: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1796: | Linia 1798: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1804: | Linia 1806: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1812: | Linia 1814: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1832: | Linia 1834: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1840: | Linia 1842: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1848: | Linia 1850: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1856: | Linia 1858: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1864: | Linia 1866: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 (0-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1872: | Linia 1874: | ||
| ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-0 (3-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1888: | Linia 1890: | ||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1896: | Linia 1898: | ||
| ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[17 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (2-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 1916: | Linia 1918: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1924: | Linia 1926: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1932: | Linia 1934: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1940: | Linia 1942: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1948: | Linia 1950: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1956: | Linia 1958: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1964: | Linia 1966: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 1972: | Linia 1974: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1980: | Linia 1982: | ||
| ALIGN=center|[[24 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[24 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 2000: | Linia 2002: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2008: | Linia 2010: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2016: | Linia 2018: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2024: | Linia 2026: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2032: | Linia 2034: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2040: | Linia 2042: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2048: | Linia 2050: | ||
| ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[30 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2056: | Linia 2058: | ||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8-0 (4-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2064: | Linia 2066: | ||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[31 października]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 2084: | Linia 2086: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2092: | Linia 2094: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2100: | Linia 2102: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-4 (0-1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2116: | Linia 2118: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2124: | Linia 2126: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2132: | Linia 2134: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2140: | Linia 2142: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.30 | | ALIGN=center|13.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2148: | Linia 2150: | ||
| ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[6 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 2168: | Linia 2170: | ||
| ALIGN=center|[[10 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|14.00 | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2176: | Linia 2178: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2184: | Linia 2186: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2192: | Linia 2194: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2200: | Linia 2202: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2208: | Linia 2210: | ||
| ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2216: | Linia 2218: | ||
| ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1999]] | | ALIGN=center|[[14 listopada]] [[1999]] | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2224: | Linia 2226: | ||
| ALIGN=center|[[18 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[18 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 (1-3) | ||
|- | |- | ||
Linia 2232: | Linia 2234: | ||
| ALIGN=center|[[19 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 2252: | Linia 2254: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|przełożony | ||
|- | |- | ||
Linia 2260: | Linia 2262: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2268: | Linia 2270: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2276: | Linia 2278: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2284: | Linia 2286: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2292: | Linia 2294: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-3 (1-3) | ||
|- | |- | ||
Linia 2300: | Linia 2302: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2308: | Linia 2310: | ||
| ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[25 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2316: | Linia 2318: | ||
| ALIGN=center|[[26 marca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 marca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (3-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 2336: | Linia 2338: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |-BGCOLOR=#ffa500 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2352: | Linia 2354: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2360: | Linia 2362: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5-0 (4-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2368: | Linia 2370: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2376: | Linia 2378: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2384: | Linia 2386: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2392: | Linia 2394: | ||
| ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[1 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2400: | Linia 2402: | ||
| ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[2 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 2420: | Linia 2422: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|12.00 | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2428: | Linia 2430: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-3 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2444: | Linia 2446: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2452: | Linia 2454: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2460: | Linia 2462: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2468: | Linia 2470: | ||
| ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[8 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2476: | Linia 2478: | ||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.15 | | ALIGN=center|11.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2484: | Linia 2486: | ||
| ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[9 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 2504: | Linia 2506: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2512: | Linia 2514: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2520: | Linia 2522: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2528: | Linia 2530: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2536: | Linia 2538: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2552: | Linia 2554: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2560: | Linia 2562: | ||
| ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2568: | Linia 2570: | ||
| ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[16 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 2588: | Linia 2590: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2596: | Linia 2598: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2604: | Linia 2606: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2612: | Linia 2614: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2620: | Linia 2622: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2628: | Linia 2630: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 2636: | Linia 2638: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2644: | Linia 2646: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (0-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 2652: | Linia 2654: | ||
| ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (1-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 2672: | Linia 2674: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.00 | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2680: | Linia 2682: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2688: | Linia 2690: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2696: | Linia 2698: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2704: | Linia 2706: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2712: | Linia 2714: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2720: | Linia 2722: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2728: | Linia 2730: | ||
| ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[26 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2736: | Linia 2738: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|przełożony | ||
|} | |} | ||
Linia 2756: | Linia 2758: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2764: | Linia 2766: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (0-2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|14.30 | | ALIGN=center|14.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2780: | Linia 2782: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2788: | Linia 2790: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2796: | Linia 2798: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2804: | Linia 2806: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2812: | Linia 2814: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2820: | Linia 2822: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 2840: | Linia 2842: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2848: | Linia 2850: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2856: | Linia 2858: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2864: | Linia 2866: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2872: | Linia 2874: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2880: | Linia 2882: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2888: | Linia 2890: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-2 (0-2) | ||
|- | |- | ||
Linia 2896: | Linia 2898: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2904: | Linia 2906: | ||
| ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 2924: | Linia 2926: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-3 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2932: | Linia 2934: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2940: | Linia 2942: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|12.15 | | ALIGN=center|12.15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2948: | Linia 2950: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 2956: | Linia 2958: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2964: | Linia 2966: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2972: | Linia 2974: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 2980: | Linia 2982: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[9 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[9 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-5 (0-2) | ||
|} | |} | ||
Linia 3008: | Linia 3010: | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 3028: | Linia 3030: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3036: | Linia 3038: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3044: | Linia 3046: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3052: | Linia 3054: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3060: | Linia 3062: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3068: | Linia 3070: | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3076: | Linia 3078: | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3084: | Linia 3086: | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3092: | Linia 3094: | ||
| ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[14 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 3108: | Linia 3110: | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |-BGCOLOR="#ff4040" | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|weryfikacja | | ALIGN=center|weryfikacja | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center|0-3 wo | | ALIGN=center|0-3 wo | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[17 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center|4-0 | | ALIGN=center|4-0 | ||
Linia 3140: | Linia 3142: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3148: | Linia 3150: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 (0-3) | ||
|- | |- | ||
Linia 3156: | Linia 3158: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3164: | Linia 3166: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3172: | Linia 3174: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3180: | Linia 3182: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3188: | Linia 3190: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3196: | Linia 3198: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3204: | Linia 3206: | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 3224: | Linia 3226: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3232: | Linia 3234: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3240: | Linia 3242: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3248: | Linia 3250: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-1 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3256: | Linia 3258: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3264: | Linia 3266: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-4 (0-3) | ||
|- | |- | ||
Linia 3272: | Linia 3274: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3280: | Linia 3282: | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3288: | Linia 3290: | ||
| ALIGN=center|[[28 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[28 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|13.00 | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-3 (1-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 3308: | Linia 3310: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.00 | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3316: | Linia 3318: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3324: | Linia 3326: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3332: | Linia 3334: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3340: | Linia 3342: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (3-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3348: | Linia 3350: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-3 (3-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3356: | Linia 3358: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3364: | Linia 3366: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3372: | Linia 3374: | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|18.00 | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (0-0) | ||
|} | |} | ||
Linia 3392: | Linia 3394: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (1-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3400: | Linia 3402: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3408: | Linia 3410: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3416: | Linia 3418: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3424: | Linia 3426: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3432: | Linia 3434: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3440: | Linia 3442: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0-2 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3448: | Linia 3450: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-2 (2-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3456: | Linia 3458: | ||
| ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[4 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (1-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 3476: | Linia 3478: | ||
| ALIGN=center|przywrócono | | ALIGN=center|przywrócono | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-2 (1-1) | ||
|} | |} | ||
Linia 3496: | Linia 3498: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Jastrzębie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3504: | Linia 3506: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Astra Krotoszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Start Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3512: | Linia 3514: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Konstantynów Łódzki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-1 (0-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3520: | Linia 3522: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MK Górnik Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rozwój Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3528: | Linia 3530: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lignomat Jankowy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1-0 (0-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3536: | Linia 3538: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Pelikan Łowicz | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3-1 (1-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3544: | Linia 3546: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Mień Lipno | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra II Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7-2 (3-1) | ||
|- | |- | ||
Linia 3552: | Linia 3554: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|WKS-Marko Wieluń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS II Bełchatów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-0 (2-0) | ||
|- | |- | ||
Linia 3560: | Linia 3562: | ||
| ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | | ALIGN=center|[[11 czerwca]] [[2000]] | ||
| ALIGN=center|16.30 | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Unia Skierniewice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Aluminium Konin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2-1 (0-0) | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1999/2000]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1999/2000]] |
Aktualna wersja na dzień 09:18, 14 kwi 2022
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 34 | 71 | 21 | 8 | 5 | 62 | 27 |
2 | Unia Skierniewice | 34 | 65 | 18 | 11 | 5 | 61 | 33 |
3 | Lignomat Jankowy | 34 | 61 | 18 | 7 | 9 | 57 | 33 |
4 | Rozwój Katowice | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 44 | 35 |
5 | MK Górnik Katowice | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 40 | 34 |
6 | Pelikan Łowicz | 34 | 51 | 13 | 12 | 9 | 57 | 54 |
7 | Mień Lipno | 34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 54 | 50 |
8 | Astra Krotoszyn | 34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 52 | 43 |
9 | Odra II Opole | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 51 | 57 |
10 | Warta Zawiercie | 34 | 45 | 11 | 12 | 11 | 41 | 44 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 36 | 42 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 38 | 41 |
13 | WKS/Marko Wieluń | 34 | 42 | 10 | 12 | 12 | 38 | 52 |
14 | Górnik Jastrzębie | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 39 | 46 |
15 | CKS Czeladź (S) | 34 | 40 | 11 | 7 | 16 | 27 | 39 |
16 | Start Łódź (S) | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 36 | 63 |
17 | GKS II Bełchatów (S) | 34 | 36 | 10 | 6 | 18 | 45 | 51 |
18 | Aluminium Konin (S) | 34 | 19 | 5 | 4 | 25 | 24 | 58 |
O kolejności w tabeli w przypadku równej ilości punktów decydował bilans bezpośrednich spotkań.
W 1999 roku GKS Jastrzębie zmienił nazwę na Górnik Jastrzębie.
Mecze barażowe o miejsce w III lidze Górnik Jastrzębie - Wedan Żórawina nie odbyły się - Wedan zrezygnował z gry.
Awans do II Ligi: Zagłebie Sosnowiec. Spadek do IV Ligi: CKS Czeladź, Start Łódź, GKS II Bełchatów, Aluminium Konin.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | - | 1-1 | 3-1 | 1-2 | 2-1 | 0-0 | 4-2 | 0-0 | 5-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 4-0 | 7-1 |
2 | Unia Skierniewice | 1-1 | - | 2-1 | 2-1 | 3-0 | 1-1 | 3-0 | 2-2 | 3-0 | 1-1 | 4-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-0 | 2-0 | 3-1 | 2-1 |
3 | Lignomat Jankowy | 0-1 | 2-1 | - | 2-0 | 2-0 | 3-0 | 2-1 | 0-0 | 4-1 | 4-1 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 | 4-1 |
4 | Rozwój Katowice | 2-1 | 1-2 | 2-1 | - | 0-3 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 4-1 | 2-0 | 1-0 |
5 | MK Górnik Katowice | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 4-0 | - | 1-2 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | 3-0 | 3-0 | 0-0 | 1-3 | 0-0 | 1-0 | 2-0 | 1-0 |
6 | Pelikan Łowicz | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | 2-1 | - | 1-1 | 2-0 | 4-3 | 3-1 | 3-0 | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 1-2 | 1-1 | 1-6 | 1-1 |
7 | Mień Lipno | 0-1 | 2-2 | 3-1 | 0-4 | 4-2 | 2-1 | - | 1-1 | 7-2 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-2 | 0-0 | 1-0 | 3-1 | 3-2 | 1-0 |
8 | Astra Krotoszyn | 3-2 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 0-2 | 3-4 | 3-1 | - | 1-2 | 1-2 | 2-1 | 3-0 | 0-1 | 2-0 | 3-0 | 3-1 | 6-0 | 2-0 |
9 | Odra II Opole | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 3-2 | 1-1 | 2-1 | 2-0 | 2-3 | - | 1-1 | 1-2 | 3-0 | 3-1 | 3-1 | 0-0 | 1-2 | 3-1 | 3-0 |
10 | Warta Zawiercie | 1-2 | 0-1 | 3-3 | 2-1 | 0-0 | 3-2 | 2-1 | 1-1 | 1-2 | - | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 2-0 | 1-0 | 2-3 | 1-0 | 2-0 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-2 | 2-1 | 0-0 | 1-1 | 2-1 | 1-4 | 1-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | - | 2-1 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 0-0 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 | 1-2 | 1-2 | 1-1 | 5-0 | 2-1 | 1-4 | 3-1 | 0-0 | 0-1 | 1-0 | - | 2-1 | 4-0 | 1-0 | 3-0 | 2-2 | 1-0 |
13 | WKS/Marko Wieluń | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 3-3 | 2-2 | 1-2 | 2-1 | 1-1 | 0-2 | 1-1 | - | 3-1 | 2-0 | 2-2 | 2-0 | 1-0 |
14 | Górnik Jastrzębie | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 1-3 | 0-0 | 2-2 | 3-0 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 1-3 | 2-0 | 3-1 | - | 3-2 | 1-0 | 2-0 | 2-0 |
15 | CKS Czeladź | 0-1 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | 2-2 | 1-0 | 0-0 | 0-0 | 3-2 | - | 2-1 | 1-0 | 2-1 |
16 | Start Łódź | 2-2 | 0-3 | 0-5 | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 1-1 | 3-1 | 1-4 | 3-2 | 1-0 | 0-1 | 0-2 | 1-0 | 2-1 | - | 1-0 | 2-0 |
17 | GKS II Bełchatów | 0-1 | 1-2 | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 8-0 | 2-2 | 3-0 | 4-0 | - | 3-1 |
18 | Aluminium Konin | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-1 | 0-4 | 3-1 | 4-0 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 3-1 | 0-2 | 1-2 | 4-1 | 0-0 | - |
WYNIKI
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 31 lipca 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Odra II Opole | 0-2 (0-1) |
1 | 31 lipca 1999 | 14.00 | GKS Jastrzębie | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) |
1 | 31 lipca 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | Unia Skierniewice | 0-1 (0-0) |
1 | 31 lipca 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Aluminium Konin | 1-0 (0-0) |
1 | 31 lipca 1999 | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (2-0) |
1 | 1 sierpnia 1999 | 11.00 | CKS Czeladź | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
1 | 1 sierpnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Start Łódź | 1-1 (1-0) |
1 | 1 sierpnia 1999 | 17.00 | GKS II Bełchatów | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 2-0 (1-0) |
1 | 1 sierpnia 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | WKS-Marko Wieluń | 0-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 7 sierpnia 1999 | 11.00 | Start Łódź | Unia Skierniewice | 0-3 (0-1) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | GKS II Bełchatów | 2-2 (2-1) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | WKS-Marko Wieluń | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-2 (0-1) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | Mień Lipno | 2-1 (0-0) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.00 | Aluminium Konin | MK Górnik Katowice | 1-2 (1-2) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Rozwój Katowice | GKS Jastrzębie | 2-0 (0-0) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Astra Krotoszyn | Pelikan Łowicz | 3-4 (1-3) |
2 | 7 sierpnia 1999 | 17.30 | Odra II Opole | CKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 14 sierpnia 1999 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Warta Zawiercie | 3-0 (2-0) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 14.00 | GKS Jastrzębie | Odra II Opole | 1-1 (0-1) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | Astra Krotoszyn | 2-2 (1-0) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Aluminium Konin | 2-1 (1-0) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Start Łódź | 3-1 (2-0) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (0-1) |
3 | 14 sierpnia 1999 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | Rozwój Katowice | 1-2 (0-1) |
3 | 15 sierpnia 1999 | 11.00 | GKS II Bełchatów | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) |
3 | 15 sierpnia 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | WKS-Marko Wieluń | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Unia Skierniewice | 3-2 (0-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 2-1 (1-1) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Start Łódź | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Aluminium Konin | GKS Jastrzębie | 0-2 (0-1) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | WKS-Marko Wieluń | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-1 (0-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | GKS II Bełchatów | 2-0 (2-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Odra II Opole | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | CKS Czeladź | 1-0 (1-0) |
4 | 18 sierpnia 1999 | 17.30 | Astra Krotoszyn | Mień Lipno | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 21 sierpnia 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Lignomat Jankowy | 1-2 (1-1) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Astra Krotoszyn | 2-0 (0-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Start Łódź | 2-1 (0-1) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | WKS-Marko Wieluń | 1-1 (1-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Rozwój Katowice | 1-1 (0-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Mień Lipno | Pelikan Łowicz | 2-1 (0-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | GKS Jastrzębie | Warta Zawiercie | 1-1 (1-0) |
5 | 21 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Aluminium Konin | 7-1 (6-0) |
5 | 22 sierpnia 1999 | 11.00 | GKS II Bełchatów | Odra II Opole | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | MK Górnik Katowice | 2-1 (1-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Unia Skierniewice | Mień Lipno | 3-0 (3-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Start Łódź | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Aluminium Konin | GKS II Bełchatów | 0-0 (0-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | WKS-Marko Wieluń | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Rozwój Katowice | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-0 (0-0) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Odra II Opole | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-2 (1-1) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.00 | Warta Zawiercie | Zagłębie Sosnowiec | 1-2 (1-1) |
6 | 25 sierpnia 1999 | 17.30 | Astra Krotoszyn | CKS Czeladź | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 28 sierpnia 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Odra II Opole | 0-0 (0-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Unia Skierniewice | 1-0 (0-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Astra Krotoszyn | 2-1 (0-1) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | CKS Czeladź | Pelikan Łowicz | 1-3 (0-1) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Aluminium Konin | 0-0 (0-0) |
7 | 28 sierpnia 1999 | 17.00 | Mień Lipno | WKS-Marko Wieluń | 2-2 (1-1) |
7 | 29 sierpnia 1999 | 16.30 | GKS II Bełchatów | Warta Zawiercie | 0-0 (0-0) |
7 | 29 sierpnia 1999 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Start Łódź | 2-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 4 września 1999 | 14.00 | Start Łódź | GKS II Bełchatów | 1-0 (0-0) |
8 | 4 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | MK Górnik Katowice | 4-2 (2-2) |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Unia Skierniewice | CKS Czeladź | 1-0 (1-0) |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Odra II Opole | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-1) |
8 | 4 września 1999 | 16.30 | Warta Zawiercie | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (1-0) |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | WKS-Marko Wieluń | Rozwój Katowice | 0-2 (0-0) |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Aluminium Konin | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-1 (0-0) |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Pelikan Łowicz | GKS Jastrzębie | 1-0 (1-0) |
8 | 4 września 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Zagłębie Sosnowiec | 3-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 8 września 1999 | 16.00 | CKS Czeladź | Mień Lipno | 2-0 (1-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | Unia Skierniewice | 1-1 (1-1) |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Start Łódź | 3-0 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Aluminium Konin | 4-1 (1-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.00 | MK Górnik Katowice | WKS-Marko Wieluń | 0-0 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Pelikan Łowicz | 0-0 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Warta Zawiercie | 0-1 (0-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | GKS II Bełchatów | Astra Krotoszyn | 1-1 (1-0) |
9 | 8 września 1999 | 16.30 | Rozwój Katowice | Odra II Opole | 2-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 11 września 1999 | 11.00 | MK Górnik Katowice | CKS Czeladź | 0-0 (0-0) |
10 | 11 września 1999 | 11.00 | Start Łódź | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-1 (0-0) |
10 | 11 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | GKS Jastrzębie | 0-0 (0-0) |
10 | 11 września 1999 | 16.00 | WKS-Marko Wieluń | Odra II Opole | 2-1 (1-1) |
10 | 11 września 1999 | 16.30 | Warta Zawiercie | Lignomat Jankowy | 3-3 (2-3) |
10 | 11 września 1999 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 2-1 (1-0) |
10 | 12 września 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | GKS II Bełchatów | 1-6 (0-4) |
10 | 12 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (1-0) |
10 | 12 września 1999 | 16.00 | Aluminium Konin | Rozwój Katowice | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 18 września 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Astra Krotoszyn | 3-1 (1-0) |
11 | 18 września 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | Mień Lipno | 4-2 (2-1) |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | GKS Jastrzębie | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Pelikan Łowicz | 1-4 (1-1) |
11 | 18 września 1999 | 16.00 | Rozwój Katowice | Warta Zawiercie | 1-0 (0-0) |
11 | 19 września 1999 | 12.00 | Lignomat Jankowy | Start Łódź | 1-1 (0-0) |
11 | 19 września 1999 | 13.00 | CKS Czeladź | WKS-Marko Wieluń | 0-0 (0-0) |
11 | 19 września 1999 | 16.00 | GKS II Bełchatów | Unia Skierniewice | 1-2 (0-0) |
11 | 19 września 1999 | 16.00 | Odra II Opole | Aluminium Konin | 3-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 24 września 1999 | 15.30 | MK Górnik Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) |
12 | 25 września 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | Start Łódź | 4-1 (2-1) |
12 | 25 września 1999 | 15.00 | Warta Zawiercie | Odra II Opole | 1-2 (0-2) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | CKS Czeladź | GKS Jastrzębie | 3-2 (2-1) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | WKS-Marko Wieluń | Aluminium Konin | 1-0 (0-0) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Astra Krotoszyn | Lignomat Jankowy | 1-0 (1-0) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Unia Skierniewice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 4-1 (1-1) |
12 | 25 września 1999 | 16.00 | Mień Lipno | GKS II Bełchatów | 3-2 (1-1) |
12 | 26 września 1999 | 16.00 | Pelikan Łowicz | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 2 października 1999 | 11.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Unia Skierniewice | 1-2 (0-1) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Zagłębie Sosnowiec | CKS Czeladź | 2-0 (0-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | GKS Jastrzębie | WKS-Marko Wieluń | 3-1 (2-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Pelikan Łowicz | 3-0 (0-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | Astra Krotoszyn | 2-1 (0-0) |
13 | 2 października 1999 | 15.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Mień Lipno | 1-2 (0-1) |
13 | 2 października 1999 | 15.30 | Odra II Opole | Start Łódź | 1-2 (1-1) |
13 | 2 października 1999 | 16.00 | Aluminium Konin | Warta Zawiercie | 0-1 (0-1) |
13 | 3 października 1999 | 15.00 | GKS II Bełchatów | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 8 października 1999 | WKS-Marko Wieluń | Warta Zawiercie | 1-1 (0-1) | |
14 | 9 października 1999 | 11.00 | Start Łódź | Aluminium Konin | 2-0 (1-0) |
14 | 9 października 1999 | 12.00 | Astra Krotoszyn | Odra II Opole | 1-2 (1-2) |
14 | 9 października 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) |
14 | 9 października 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | GKS Jastrzębie | Zagłębie Sosnowiec | 0-0 (0-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Pelikan Łowicz | Rozwój Katowice | 0-0 (0-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | Mień Lipno | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-0 (0-0) |
14 | 9 października 1999 | 15.00 | CKS Czeladź | GKS II Bełchatów | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 16 października 1999 | 14.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | CKS Czeladź | 1-0 (1-0) |
15 | 16 października 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | WKS-Marko Wieluń | 2-1 (0-1) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Mień Lipno | 2-1 (1-0) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Rozwój Katowice | Unia Skierniewice | 1-2 (1-0) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Warta Zawiercie | Start Łódź | 2-3 (0-2) |
15 | 16 października 1999 | 15.00 | Odra II Opole | Pelikan Łowicz | 2-1 (1-0) |
15 | 17 października 1999 | 12.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | MK Górnik Katowice | 5-0 (3-0) |
15 | 17 października 1999 | 15.00 | Aluminium Konin | Astra Krotoszyn | 3-1 (0-1) |
15 | 17 października 1999 | 15.00 | GKS II Bełchatów | GKS Jastrzębie | 2-2 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 23 października 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Lignomat Jankowy | 2-2 (0-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | CKS Czeladź | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-0 (0-0) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Mień Lipno | Rozwój Katowice | 0-4 (0-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | WKS-Marko Wieluń | Start Łódź | 2-2 (1-0) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Astra Krotoszyn | Warta Zawiercie | 1-2 (1-1) |
16 | 23 października 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | GKS II Bełchatów | 4-0 (2-0) |
16 | 23 października 1999 | 14.30 | GKS Jastrzębie | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-3 (0-1) |
16 | 23 października 1999 | 15.00 | Unia Skierniewice | Odra II Opole | 3-0 (1-0) |
16 | 24 października 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Aluminium Konin | 1-1 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | GKS Jastrzębie | 4-0 (1-0) |
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Start Łódź | Astra Krotoszyn | 3-1 (2-0) |
17 | 30 października 1999 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Zagłębie Sosnowiec | 0-2 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | MK Górnik Katowice | 0-3 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Lignomat Jankowy | CKS Czeladź | 4-1 (1-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.00 | Warta Zawiercie | Pelikan Łowicz | 3-2 (0-1) |
17 | 30 października 1999 | 14.30 | Odra II Opole | Mień Lipno | 2-0 (0-0) |
17 | 31 października 1999 | 11.00 | GKS II Bełchatów | WKS-Marko Wieluń | 8-0 (4-0) |
17 | 31 października 1999 | 14.00 | Aluminium Konin | Unia Skierniewice | 0-2 (0-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 listopada 1999 | 11.00 | Start Łódź | Pelikan Łowicz | 3-1 (0-1) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Lignomat Jankowy | GKS Jastrzębie | 1-0 (0-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Aluminium Konin | Mień Lipno | 0-4 (0-1) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | Warta Zawiercie | 1-1 (1-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Zagłębie Sosnowiec | 3-0 (1-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | GKS II Bełchatów | 4-1 (1-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.00 | Odra II Opole | MK Górnik Katowice | 1-1 (0-1) |
18 | 6 listopada 1999 | 13.30 | WKS-Marko Wieluń | Astra Krotoszyn | 1-2 (0-0) |
18 | 6 listopada 1999 | 14.00 | Rozwój Katowice | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 10 listopada 1999 | 14.00 | Zagłębie Sosnowiec | Lignomat Jankowy | 3-1 (0-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | CKS Czeladź | Odra II Opole | 2-0 (0-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Unia Skierniewice | Start Łódź | 2-0 (0-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | WKS-Marko Wieluń | 3-0 (1-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Aluminium Konin | 1-0 (0-0) |
19 | 13 listopada 1999 | 13.00 | Mień Lipno | Warta Zawiercie | 2-1 (1-1) |
19 | 14 listopada 1999 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Astra Krotoszyn | 2-0 (1-0) |
19 | 18 marca 2000 | 15.30 | Górnik Jastrzębie | Rozwój Katowice | 1-3 (1-3) |
19 | 19 marca 2000 | GKS II Bełchatów | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 25 marca 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | przełożony |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Aluminium Konin | CKS Czeladź | 1-2 (1-1) |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Astra Krotoszyn | Unia Skierniewice | 1-1 (0-1) |
20 | 25 marca 2000 | 15.00 | Lignomat Jankowy | GKS II Bełchatów | 2-1 (0-0) |
20 | 25 marca 2000 | 15.30 | Warta Zawiercie | MK Górnik Katowice | 0-0 (0-0) |
20 | 25 marca 2000 | WKS-Marko Wieluń | Pelikan Łowicz | 3-3 (1-3) | |
20 | 25 marca 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) | |
20 | 25 marca 2000 | Start Łódź | Mień Lipno | 1-1 (0-1) | |
20 | 26 marca 2000 | 13.00 | Odra II Opole | Górnik Jastrzębie | 3-1 (3-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 1 kwietnia 2000 | 12.00 | MK Górnik Katowice | Start Łódź | 1-0 (1-0) |
21 | 1 kwietnia 2000 | 15.00 | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | 2-2 (1-1) |
21 | 1 kwietnia 2000 | 15.30 | Górnik Jastrzębie | Aluminium Konin | 2-0 (1-0) |
21 | 1 kwietnia 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Odra II Opole | 5-0 (4-0) |
21 | 1 kwietnia 2000 | Mień Lipno | Astra Krotoszyn | 1-1 (1-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | WKS-Marko Wieluń | 2-1 (1-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | Unia Skierniewice | Pelikan Łowicz | 1-1 (0-0) | |
21 | 1 kwietnia 2000 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Lignomat Jankowy | 0-0 (0-0) | |
21 | 2 kwietnia 2000 | 16.00 | GKS II Bełchatów | Rozwój Katowice | 2-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | 8 kwietnia 2000 | 12.00 | Start Łódź | CKS Czeladź | 2-1 (1-0) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 15.00 | Lignomat Jankowy | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-1 (0-1) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 15.00 | Aluminium Konin | Zagłębie Sosnowiec | 0-3 (0-1) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Astra Krotoszyn | MK Górnik Katowice | 0-2 (0-0) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | WKS-Marko Wieluń | Unia Skierniewice | 1-1 (0-0) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
22 | 8 kwietnia 2000 | 16.00 | Warta Zawiercie | Górnik Jastrzębie | 2-0 (0-0) |
22 | 9 kwietnia 2000 | 11.15 | Pelikan Łowicz | Mień Lipno | 1-1 (1-1) |
22 | 9 kwietnia 2000 | 16.00 | Odra II Opole | GKS II Bełchatów | 3-1 (2-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
23 | 15 kwietnia 2000 | 13.00 | MK Górnik Katowice | Pelikan Łowicz | 1-2 (0-1) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 13.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Rozwój Katowice | 1-1 (0-1) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 15.30 | Górnik Jastrzębie | Start Łódź | 1-0 (1-0) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 15.30 | CKS Czeladź | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | WKS-Marko Wieluń | 2-0 (1-0) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Odra II Opole | 0-0 (0-0) |
23 | 15 kwietnia 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Warta Zawiercie | 2-0 (1-0) |
23 | 16 kwietnia 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Unia Skierniewice | 2-2 (1-1) |
23 | 16 kwietnia 2000 | 17.00 | GKS II Bełchatów | Aluminium Konin | 3-1 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Odra II Opole | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (2-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | MK Górnik Katowice | 3-0 (2-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Astra Krotoszyn | Górnik Jastrzębie | 2-0 (2-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | Lignomat Jankowy | 2-1 (1-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Aluminium Konin | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-1 (0-1) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | WKS-Marko Wieluń | Mień Lipno | 2-2 (1-2) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Warta Zawiercie | GKS II Bełchatów | 1-0 (0-0) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 16.00 | Start Łódź | Zagłębie Sosnowiec | 2-2 (0-2) |
24 | 19 kwietnia 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | CKS Czeladź | 1-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
25 | 26 kwietnia 2000 | 15.00 | MK Górnik Katowice | Mień Lipno | 1-0 (1-0) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 15.30 | Górnik Jastrzębie | Pelikan Łowicz | 2-2 (1-1) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Lignomat Jankowy | Odra II Opole | 4-1 (2-0) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Warta Zawiercie | 1-1 (0-1) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Rozwój Katowice | WKS-Marko Wieluń | 0-0 (0-0) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Aluminium Konin | 1-0 (1-0) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 16.30 | CKS Czeladź | Unia Skierniewice | 1-1 (1-1) |
25 | 26 kwietnia 2000 | 17.00 | Zagłębie Sosnowiec | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
25 | GKS II Bełchatów | Start Łódź | przełożony |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
26 | 29 kwietnia 2000 | 13.00 | Start Łódź | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 13.00 | Odra II Opole | Rozwój Katowice | 3-2 (0-2) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 14.30 | Warta Zawiercie | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 0-0 (0-0) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | Górnik Jastrzębie | 3-1 (2-1) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Aluminium Konin | Lignomat Jankowy | 0-1 (0-0) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Pelikan Łowicz | Zagłębie Sosnowiec | 1-1 (0-1) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.00 | Astra Krotoszyn | GKS II Bełchatów | 6-0 (2-0) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 16.30 | WKS-Marko Wieluń | MK Górnik Katowice | 1-0 (0-0) |
26 | 29 kwietnia 2000 | 17.00 | Mień Lipno | CKS Czeladź | 1-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
27 | 3 maja 2000 | CKS Czeladź | MK Górnik Katowice | 0-1 (0-0) | |
27 | 3 maja 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Start Łódź | 3-0 (0-0) | |
27 | 3 maja 2000 | Górnik Jastrzębie | Mień Lipno | 3-0 (2-0) | |
27 | 3 maja 2000 | Odra II Opole | WKS-Marko Wieluń | 3-1 (1-1) | |
27 | 3 maja 2000 | Lignomat Jankowy | Warta Zawiercie | 4-1 (2-0) | |
27 | 3 maja 2000 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Astra Krotoszyn | 1-1 (0-1) | |
27 | 3 maja 2000 | GKS II Bełchatów | Pelikan Łowicz | 1-2 (0-2) | |
27 | 3 maja 2000 | Zagłębie Sosnowiec | Unia Skierniewice | 1-1 (0-1) | |
27 | 3 maja 2000 | Rozwój Katowice | Aluminium Konin | 1-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
28 | 6 maja 2000 | 11.00 | MK Górnik Katowice | Górnik Jastrzębie | 1-3 (0-1) |
28 | 6 maja 2000 | 11.00 | Aluminium Konin | Odra II Opole | 4-0 (1-0) |
28 | 6 maja 2000 | 12.15 | Astra Krotoszyn | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (1-0) |
28 | 6 maja 2000 | 16.30 | WKS-Marko Wieluń | CKS Czeladź | 2-0 (1-0) |
28 | 6 maja 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | GKS II Bełchatów | 3-1 (2-1) |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | Rozwój Katowice | 2-1 (1-1) |
28 | 6 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 3-0 (1-0) |
28 | 9 maja 2000 | Start Łódź | Lignomat Jankowy | 0-5 (0-2) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 10 maja 2000 | 13.00 | Rozwój Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (2-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
29 | 13 maja 2000 | 11.00 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Pelikan Łowicz | 2-1 (2-1) |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Aluminium Konin | WKS-Marko Wieluń | 3-1 (2-1) |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Lignomat Jankowy | Astra Krotoszyn | 0-0 (0-0) |
29 | 13 maja 2000 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Unia Skierniewice | 2-1 (0-1) |
29 | 13 maja 2000 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) |
29 | 14 maja 2000 | 13.00 | Start Łódź | Rozwój Katowice | 1-1 (0-1) |
29 | 14 maja 2000 | 16.00 | Odra II Opole | Warta Zawiercie | 1-1 (1-0) |
29 | 14 maja 2000 | 17.00 | Górnik Jastrzębie | CKS Czeladź | 3-2 (1-1) |
29 | 14 maja 2000 | 17.00 | GKS II Bełchatów | Mień Lipno | 1-1 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | weryfikacja | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | 0-3 wo | |
25 | 17 maja 2000 | GKS II Bełchatów | Start Łódź | 4-0 |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
30 | 20 maja 2000 | 11.00 | MK Górnik Katowice | GKS II Bełchatów | 2-0 (1-0) |
30 | 20 maja 2000 | 13.00 | Start Łódź | Odra II Opole | 1-4 (0-3) |
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | CKS Czeladź | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-0) |
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | WKS-Marko Wieluń | Górnik Jastrzębie | 3-1 (2-0) |
30 | 20 maja 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-0 (2-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Rozwój Katowice | 2-0 (1-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (1-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Lignomat Jankowy | 1-1 (0-0) |
30 | 20 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | Aluminium Konin | 2-0 (1-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Warta Zawiercie | WKS-Marko Wieluń | 3-1 (2-0) |
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | MK Górnik Katowice | 2-1 (0-1) |
31 | 27 maja 2000 | 17.00 | Rozwój Katowice | Pelikan Łowicz | 3-1 (2-0) |
31 | 27 maja 2000 | Aluminium Konin | Start Łódź | 4-1 (2-1) | |
31 | 27 maja 2000 | Lignomat Jankowy | Unia Skierniewice | 2-1 (1-0) | |
31 | 27 maja 2000 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | Mień Lipno | 1-4 (0-3) | |
31 | 27 maja 2000 | 17.30 | Zagłębie Sosnowiec | Górnik Jastrzębie | 2-0 (1-0) |
31 | 28 maja 2000 | 11.00 | GKS II Bełchatów | CKS Czeladź | 3-0 (1-0) |
31 | 28 maja 2000 | 13.00 | Odra II Opole | Astra Krotoszyn | 2-3 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
32 | 31 maja 2000 | 16.00 | Unia Skierniewice | Rozwój Katowice | 2-1 (0-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | CKS Czeladź | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-0 (1-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | WKS-Marko Wieluń | Zagłębie Sosnowiec | 2-1 (1-1) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Mień Lipno | Lignomat Jankowy | 3-1 (1-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Start Łódź | Warta Zawiercie | 3-2 (3-1) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Pelikan Łowicz | Odra II Opole | 4-3 (3-0) |
32 | 31 maja 2000 | 17.00 | Astra Krotoszyn | Aluminium Konin | 2-0 (0-0) |
32 | 31 maja 2000 | 18.00 | MK Górnik Katowice | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 3-0 (0-0) |
32 | 31 maja 2000 | 18.00 | Górnik Jastrzębie | GKS II Bełchatów | 2-0 (0-0) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Lignomat Jankowy | MK Górnik Katowice | 2-0 (1-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | CKS Czeladź | 1-0 (0-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Rozwój Katowice | Mień Lipno | 0-0 (0-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Start Łódź | WKS-Marko Wieluń | 0-2 (0-1) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Warta Zawiercie | Astra Krotoszyn | 1-1 (0-0) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | GKS II Bełchatów | Zagłębie Sosnowiec | 0-1 (0-1) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | Górnik Jastrzębie | 0-2 (0-1) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Odra II Opole | Unia Skierniewice | 3-2 (2-1) |
33 | 4 czerwca 2000 | 16.30 | Aluminium Konin | Pelikan Łowicz | 1-1 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | przywrócono | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | 2-2 (1-1) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Górnik Jastrzębie | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 2-0 (2-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Astra Krotoszyn | Start Łódź | 3-1 (2-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Zagłębie Sosnowiec | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 1-1 (0-1) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | MK Górnik Katowice | Rozwój Katowice | 4-0 (2-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | CKS Czeladź | Lignomat Jankowy | 1-0 (0-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Pelikan Łowicz | Warta Zawiercie | 3-1 (1-1) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Mień Lipno | Odra II Opole | 7-2 (3-1) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | WKS-Marko Wieluń | GKS II Bełchatów | 2-0 (2-0) |
34 | 11 czerwca 2000 | 16.30 | Unia Skierniewice | Aluminium Konin | 2-1 (0-0) |