Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 146: | Linia 146: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 22=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:Klasa B|Sezon 1974/1975]] | ||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1974/1975]] |
Wersja z 21:10, 4 lut 2020
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iskra Psary (A) | 22 | 37 | ? | ? | ? | 65 | 28 |
2 | Unia Ząbkowice (A) | 22 | 34 | ? | ? | ? | 58 | 26 |
3 | Jedność II Michałkowice | 22 | 33 | ? | ? | ? | 56 | 21 |
4 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 22 | 28 | ? | ? | ? | 60 | 36 |
5 | Przemsza Okradzionów | 22 | 24 | ? | ? | ? | 65 | 44 |
6 | Błękitni Sarnów | 22 | 24 | ? | ? | ? | 50 | 47 |
7 | Sarmacja II Będzin | 22 | 21 | ? | ? | ? | 65 | 49 |
8 | Jedność Strzyżowice | 22 | 19 | ? | ? | ? | 45 | 66 |
9 | Górnik II Zagórze | 22 | 18 | ? | ? | ? | 59 | 57 |
10 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | 14 | ? | ? | ? | 38 | 74 |
11 | Pionier Ujejsce | 22 | 6 | ? | ? | ? | 23 | 69 |
12 | Przemsza Okradzionów | 22 | 6 | ? | ? | ? | 24 | 91 |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |