Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003

Z WikiZagłębie
Wersja do druku nie jest już wspierana i może powodować błędy w wyświetlaniu. Zaktualizuj swoje zakładki i zamiast funkcji strony do druku użyj domyślnej funkcji drukowania w swojej przeglądarce.

• 11 drużyn
  • Awans do Klasy A Sosnowiec: Źródło II Kromołów i Pilica Wierbka po zwycięskim barażu z 13-tą drużyną Klasy A Sosnowiec: LKS Wysoka 4-3, 0-0. LKS II Wysoka wycofała się po rozegraniu trzech kolejek. Jej wyniki zostały anulowane. Mecz Ostoja Żelisławice-Huragan Kocikowa , który został przetrwany po I połowie przy stanie 2-0 został zweryfikowany jako obustronny walkower. Powodem tego był fakt, że piłkarze Ostoji odmówili okazania dowodów tożsamości, a piłkarze Huraganu nie wyszli na drugą połowę meczu. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
  • Z uwagi na remont swojego boiska Niwy Brudzowice jako gospodarze swoje mecze rozgrywali na stadionie w Siewierzu.

BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE A / AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC

Wzięły w nim udział: Olimpia Blanowice - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i LKS Wysoka - 13 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyły: Tęcza Błędów i Pilica Wierbka

Rozgrywki kolejka data godz. gospodarze goście wynik
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 2 lipca 2003 18.00 Tęcza Błędów Olimpia Blanowice 5 : 0 (?:?)
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 6 lipca 2003 ? Olimpia Blanowice Tęcza Błędów 1 : 1 (?:?)
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 2 lipca 2003 18.00 Pilica Wierbka LKS Wysoka 4 : 3 (?:?)
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 BARAŻ 6 lipca 2003 ? LKS Wysoka Pilica Wierbka 0 : 0 (?:?)