Piłka Nożna Klasa B 2009/2010 grupa Olkusz: Różnice pomiędzy wersjami

(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
'''Piłka Nożna Klasa B 2009/2010 grupa Olkusz'''

* Awans do Klasy A Olkusz: Jura Łobzów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
* Awans do Klasy A Olkusz: Jura Łobzów. Udział w barażu w grę w Klasie A: Unia Jaroszowiec. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.

===BARAŻ O GRĘ KLASIE A OLKUSZ===
Wzięły w nim udział: [[Centuria Chechło]] - 13-ta drużyna olkuskiej klasy A i [[Unia Jaroszowiec]] - 2-ga drużyna olkuskiej Klasy B rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu [[Centuria Chechło]] utrzymała się w Klasie A.
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em"
|-  BGCOLOR="#808456" style="color: white"
|-
| ALIGN=center| [[Piłka Nożna Klasa B 2009/2010 grupa Olkusz]] [[Piłka Nożna Klasa A 2009/2010 grupa Olkusz]]
|-
| ALIGN=center|[[Piłka Nożna Klasa A 2009/2010 grupa Olkusz]] [[Piłka Nożna Klasa B 2009/2010 grupa Olkusz]]
| ALIGN=center|[[30 czerwca]] [[2010]]
| ALIGN=center|'''3 : 0''' walkower
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 08:31, 8 cze 2022

Piłka Nożna Klasa B 2009/2010 grupa Olkusz

• Awans do Klasy A Olkusz: Jura Łobzów. Udział w barażu w grę w Klasie A: Unia Jaroszowiec. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
  • Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofała się Bukowianka II Bukowno. Po 17 kolejce z rozgrywek wycofała się Pogoń Strzegowa. Jej mecze do końca rozgrywek zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.