Piłka Nożna Klasa A 1993/1994 grupa Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie hasła) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył CKS II Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Od sezonu 1993/1994 Stal Poręba gra pod nazwą MKS (Miejski Klub Sportowy) Poręba | '''Piłka Nożna Klasa A 1993/1994 grupa Sosnowiec''' | ||
* Awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył CKS II Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Od sezonu 1993/1994 Stal Poręba gra pod nazwą MKS (Miejski Klub Sportowy) Poręba. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 168: | Linia 172: | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|80 | | ALIGN=center|80 | ||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|7-2 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|8-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|7-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-6 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|10-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|1-9 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3-7 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|8-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 22:33, 25 lip 2023
Piłka Nożna Klasa A 1993/1994 grupa Sosnowiec
- Awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył CKS II Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Od sezonu 1993/1994 Stal Poręba gra pod nazwą MKS (Miejski Klub Sportowy) Poręba.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS II Czeladź (A) | 26 | 47 | 22 | 2 | 3 | 86 | 17 |
2 | Budowlani Ogrodzieniec | 26 | 45 | 20 | 5 | 1 | 81 | 26 |
3 | Polonia Sosnowiec | 26 | 27 | 10 | 7 | 9 | 55 | 43 |
4 | AKS Niwka II Sosnowiec | 26 | 27 | 13 | 1 | 12 | 66 | 61 |
5 | Błyskawica Preczów | 26 | 26 | 10 | 6 | 10 | 42 | 45 |
6 | MKS Poręba | 26 | 26 | 9 | 8 | 9 | 39 | 39 |
7 | Zew Kazimierz | 26 | 25 | 8 | 9 | 9 | 38 | 51 |
8 | Błękitni Sarnów | 26 | 23 | 9 | 5 | 12 | 38 | 51 |
9 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 26 | 23 | 7 | 9 | 10 | 47 | 55 |
10 | Łazowianka Łazy | 26 | 23 | 9 | 5 | 12 | 42 | 52 |
11 | Górnik II Wojkowice | 26 | 22 | 10 | 2 | 14 | 41 | 46 |
12 | Iskra Psary | 26 | 18 | 7 | 4 | 15 | 33 | 61 |
13 | RKS II Grodziec | 26 | 16 | 7 | 2 | 17 | 38 | 57 |
14 | Unia Strzemieszyce (S) | 26 | 16 | 6 | 4 | 16 | 38 | 80 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS II Czeladź | - | 4-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 1-0 | 1-1 | 4-0 | 6-1 | 5-0 | 6-2 | 3-0 w.o. | 2-1 | 4-0 |
2 | Budowlani Ogrodzieniec | 1-1 | - | 5-1 | 7-2 | 5-1 | 1-1 | 2-0 | 8-0 | 3-2 | 3-1 | 3-1 | 1-0 | 4-0 | 5-0 |
3 | Polonia Sosnowiec | 0-1 | 0-1 | - | 0-1 | 2-2 | 4-1 | 2-2 | 0-0 | 1-1 | 0-0 | 4-0 | 1-0 | 3-4 | 7-3 |
4 | AKS Niwka II Sosnowiec | 2-4 | 1-6 | 0-3 | - | 3-6 | 4-2 | 1-3 | 4-0 | 3-1 | 2-0 | 4-0 | 10-1 | 1-0 | 5-0 |
5 | Błyskawica Preczów | 1-9 | 0-1 | 0-2 | 6-1 | - | 2-0 | 3-2 | 0-2 | 1-1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | 1-0 | 6-0 |
6 | MKS Poręba | 0-0 | 1-1 | 2-3 | 1-4 | 0-0 | - | 5-0 | 3-1 | 0-3 | 3-2 | 1-0 | 1-1 | 1-1 | 3-0 |
7 | Zew Kazimierz | 3-7 | 2-2 | 2-0 | 2-2 | 0-0 | 0-1 | - | 4-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 3-1 | 1-0 | 0-3 w.o. |
8 | Błękitni Sarnów | 0-2 | 0-0 | 1-3 | 1-0 | 0-0 | 3-2 | 3-0 w.o. | - | 2-0 | 0-4 | 3-1 | 4-1 | 8-2 | 2-3 |
9 | [[]] | - | |||||||||||||
10 | [[]] | - | |||||||||||||
11 | [[]] | - | |||||||||||||
12 | [[]] | - | |||||||||||||
13 | [[]] | - | |||||||||||||
14 | [[]] | - |