Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2007/2008: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 296: | Linia 296: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[15 grudzień]] [[2007]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SMS PZPS Sosnowiec|SMS PZPS II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[5 styczeń]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[12 styczeń]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[19 styczeń]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|25:16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[26 styczeń]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MCKiS Jaworzno | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25:19 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|11:15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[2 luty]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GAUDIA Trzebnica | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|28:26 | |||
| ALIGN=center|27:25 | |||
| ALIGN=center|18:16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[16 luty]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|BKS STAL II Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16:25 | |||
| ALIGN=center|19:25 | |||
| ALIGN=center|17:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[23 luty]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|25:16 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[1 marzec]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[8 marzec]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MOSiR Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[15 marzec]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS PŚ Gliwce | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
===PLAY OFF=== | |||
====O MIEJSCA 1-4 (DO 3 ZWYCIĘSTW)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|BILANS | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[30 marzec]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MOSIR Mysłowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:16 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|25:16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''1:0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[31 marzec]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MOSIR Mysłowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''2:0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[1 kwiecień]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MOSIR Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''1:2''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[2 kwiecień]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MOSIR Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|'''2:2''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[16 kwiecień]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MOSIR Mysłowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-13 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''3:2''' | |||
|} | |||
====O MIEJSCA 3-4 (DO 2 ZWYCIĘSTW)==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|BILANS | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[30 kwiecień]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS PŚ Gliwice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|24:26 | |||
| ALIGN=center|25:20 | |||
| ALIGN=center|25:23 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''1:0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[8 maj]] [[2008]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS PŚ Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''0:2''' | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 14:42, 16 lis 2021
ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET GRUPA 2
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSiR Mysłowice | 20 | 48 | 51 | 19 | ||||
2 | GWARDIA II Wrocław | 20 | 46 | ? | ? | ? | ? | 52 | 26 |
3 | AZS PŚ Gliwice | 20 | 43 | ? | ? | ? | ? | 51 | 24 |
4 | Płomień Sosnowiec | 20 | 41 | ? | ? | ? | ? | 48 | 26 |
5 | AZS Częstochowa | 20 | 38 | ? | ? | ? | ? | 46 | 31 |
6 | GAUDIA Trzebnica | 20 | 31 | ? | ? | ? | ? | 37 | 34 |
7 | MCKiS Jaworzno | 20 | 28 | ? | ? | ? | ? | 35 | 38 |
8 | SMS PZPS II Sosnowiec | 20 | 21 | ? | ? | ? | ? | 31 | 48 |
9 | POLONIA Świdnica | 20 | 17 | ? | ? | ? | ? | 25 | 51 |
10 | BKS STAL II Bielsko-Biała | 20 | 16 | ? | ? | ? | ? | 24 | 48 |
11 | MKS Zawiercie | 20 | 1 | ? | ? | ? | ? | 5 | 60 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 wrzesień 2007 | SMS PZPS II Sosnowiec | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22:25 | 25:22 | 22:25 | 19:25 | - | |
2 | 6 październik 2007 | Płomień Sosnowiec | AZS Częstochowa | 3 : 2 | 23-25 | 25-16 | 19-25 | 25-23 | 18-16 | |
3 | 13 październik 2007 | Płomień Sosnowiec | pauza | ' | ||||||
4 | 20 październik 2007 | GWARDIA II Wrocław | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 26:28 | 25:16 | 19:25 | 25:23 | 11:15 | |
5 | 27 październik 2007 | Płomień Sosnowiec | MCKiS Jaworzno | 3 : 0 | 25:12 | 25:22 | 25:18 | - | - | |
6 | 3 listopad 2007 | 17.00 | GAUDIA Trzebnica | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 17:25 | 16:25 | 19:25 | - | - |
7 | 10 listopad 2007 | Płomień Sosnowiec | BKS STAL II Bielsko-Biała | 0 : 3 | 20:25 | 22:25 | 20:25 | - | - | |
8 | 17 listopad 2007 | MKS Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 20:25 | 21:25 | - | - | |
9 | 24 listopad 2007 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | POLONIA Świdnica | 3 : 0 | 25:21 | 25:21 | 25:16 | - | - |
10 | 1 grudzień 2007 | 17.00 | MOSiR Mysłowice | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25:23 | 25:17 | 20:25 | 25:18 | - |
11 | 8 grudzień 2007 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | AZS PŚ Gliwce | 0 : 3 | 24:26 | 17:25 | 23:25 | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 15 grudzień 2007 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS II Sosnowiec | 3 : 0 | 25:22 | 25:21 | 25:20 | - | - | |
13 | 5 styczeń 2008 | AZS Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 22-25 | 25-18 | 21-25 | 25-23 | 13-15 | |
14 | 12 styczeń 2008 | Płomień Sosnowiec | pauza | ' | ||||||
15 | 19 styczeń 2008 | Płomień Sosnowiec | GWARDIA II Wrocław | 3 : 0 | 25:14 | 25:20 | 25:16 | - | - | |
16 | 26 styczeń 2008 | MCKiS Jaworzno | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25:19 | 25:20 | 18:25 | 18:25 | 11:15 | |
17 | 2 luty 2008 | Płomień Sosnowiec | GAUDIA Trzebnica | 3 : 2 | 22:25 | 20:25 | 28:26 | 27:25 | 18:16 | |
18 | 16 luty 2008 | BKS STAL II Bielsko-Biała | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 16:25 | 19:25 | 17:25 | - | - | |
19 | 23 luty 2008 | Płomień Sosnowiec | MKS Zawiercie | 3 : 0 | 25:17 | 25:16 | 25:21 | - | - | |
20 | 1 marzec 2008 | POLONIA Świdnica | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 16:25 | 18:25 | 18:25 | - | - | |
21 | 8 marzec 2008 | Płomień Sosnowiec | MOSiR Mysłowice | 0 : 3 | 14:25 | 23:25 | 22:25 | - | - | |
22 | 15 marzec 2008 | AZS PŚ Gliwce | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | ? | ? | ? | ? | ? |
PLAY OFF
O MIEJSCA 1-4 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 marzec 2008 | MOSIR Mysłowice | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25:16 | 25:21 | 25:16 | - | - | 1:0 | |
2 | 31 marzec 2008 | MOSIR Mysłowice | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-15 | 25-22 | 22-25 | 25-17 | - | 2:0 | |
3 | 1 kwiecień 2008 | Płomień Sosnowiec | MOSIR Mysłowice | 3 : 0 | 25-17 | 25-17 | 25-20 | - | - | 1:2 | |
4 | 2 kwiecień 2008 | Płomień Sosnowiec | MOSIR Mysłowice | 3 : 2 | 25-27 | 25-18 | 25-16 | 19-25 | 15-13 | 2:2 | |
5 | 16 kwiecień 2008 | MOSIR Mysłowice | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-13 | 25-22 | 25-20 | - | - | 3:2 |
O MIEJSCA 3-4 (DO 2 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 kwiecień 2008 | Płomień Sosnowiec | AZS PŚ Gliwice | 3 : 1 | 24:26 | 25:20 | 25:23 | 25-23 | - | 1:0 | |
2 | 8 maj 2008 | AZS PŚ Gliwice | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | ? | ? | ? | - | - | 0:2 |